DLSS 3 Oyun Kadrosu Returnal'la Genişliyor!

PAYLAŞ
DLSS 3 Oyun Kadrosu Returnal'la Genişliyor!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

NVIDIA geçtigimiz hafta, DLSS destekli reyin ve uygulamaların rakamının 290 ’a eriştiğini duyurmuştu. Returnal 25 Nisan tarihinde DLSS 3 dayanağı alıyor. DLSS 2 dayanağı alan oyunların rakamı çoğalıyor. 

Returnal için DLSS 3 Performans Dayanağı

Şubat ayında PC ’de piyasaya sürülen ve büyük alkış toplayan Returnal, piyasaya çıkışıyla beraber DLSS 2 ve ışın izleme dayanağı almıştı. 25 Nisan tarihinde Returnal, performansını daha da artıracak DLSS 3 aktüellemesini alıyor. GeForce RTX 4090 ’da 2,2 kat artırılan kare süratleri, oyunculara 180 FPS ’nin üzerinde performans sağlarken; GeForce RTX 4080 ’de, DLSS dayanağı ve 140 FPS ’in üzerinde oynanabilirlik sağlıyor. Değişik GeForce RTX 40 Acelesi GPU ’larda ise DLSS 3, ışın izleme ve tüm ayarlar maksimum seviyedeyken 4K ’da 90 FPS+ reyin performansını sunuyor.

DLSS 3, DLSS 2, Reflex ve ışın izleme dayanağı, rastgele GeForce RTX GPU ’da veya dizüstü bilgisayarda, Returnal ’ı en iyi biçimde tecrübelemeyi muhtemel kılıyor.

DLSS 2 Suratlarca Oyuna Destek Sağlamaya Devam Ediyor

NVIDIA ’nın reyin geliştiricilere takviyeci olmak ve reyin entegrasyonunu basitleştirmek için sunduğu bir hayli vasıta, eklenti ve reyin motoru entegrasyonu sayesinde DLSS 2, tonlarca oyuna ilave edilmeye devam ediyor. DLSS 2 dayanağı alacak en son oyunlarsa şunlar:

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 6 DLSS 2 takviyesiyle ulaşıma sarih GUN JAM DLSS 2 takviyesiyle ulaşıma sarih STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN DLSS 2 takviyesiyle ulaşıma sarih

 

Yeni #RTXON The Lord of the Rings: GollumTM Fragmanı Yayınlandı

Yüzüklerin Efendisi: Gollum™ 25 Mayıs ’ta piyasaya sürüldüğünde, GeForce RTX teçhizatına sahip PC oyuncuları, DLSS 3 ve DLSS 2 ile performansı süratlendirebilecek ve muhtemel olan azami kare süratlerinde ışın izlemeli yansımaların ve gölgelerin neşesini çıkarabilecekler. Bunlara ek olarak, tüm GeForce oyuncuları NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesini eksiltebilecek ve GeForce GTX oyuncuları, sınıfının en iyisi platformdan bağımsız NVIDIA Image ScalingNIS  uzamsal yükseltme ve belirginleştirme algoritmasıyla performansı artırabilecek.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı