DLSS Artık 290 Oyun ve Uygulamayı Destekliyor!

PAYLAŞ
DLSS Artık 290 Oyun ve Uygulamayı Destekliyor!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

NVIDIA ’nın devrim kalitesindeki DLSS teknolojisi an itibariyle Bleak Faith: Forsaken, Romancelvania, ve Sherlock Holmes The Awakened dahil olmak üzere 290 reyin ve uygulamayı destekliyor. NVIDA ayrıca bu hafta yeni Game Ready sürücüsünü piyasaya sürüyor!

Yayınlanan her yeni sürücüsüyle, oyunculara GeForce RTX ekran kartlarında, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda olası olan en iyi tecrübeyi sağlayan Game Ready optimizasyonları, muhtelif geliştirmeler ve daha da fazlasını kapsıyor. Ek olarak, yeni sürücü 5 yeni G-SYNC geçimli reyin monitörünü destekliyor. 

DLSS Sektör Standartları Tanımlamaya Devam Ediyor 

Geçen hafta NVIDIA, önizlemesinde yer alan devrim kalitesindeki reyin grafiklerinin hemen ardından “orta sınıf GPU ’ların yeni kralı” olarak adlandırılan GeForce RTX 4070 ’i piyasaya sürdüğünü duyurmuştu. 

NVIDIA DLSS destekli reyin ve uygulamaların rakamı artırmak için kesintisiz çalışıyor. Bu hafta DLSS takviyeyi alan oyunlarla beraber bu sayı 290 ’a erişiyor.   

·         Bleak Faith: Forsaken – DLSS 2- takviyeyi ile ulaşıma sarih

·         Romancelvania – DLSS 2- takviyeyi ile ulaşıma sarih

·         Sherlock Holmes The Awakened  – DLSS 2- takviyeyi ile ulaşıma sarih

Game Ready ’de Dahası Var! 

Alttakiler için Sıfırıncı Gşöhret Optimizasyonları: STAR WARS Jedi: SurvivorTM Dead Island 2 5 yeni G-SYNC Geçimli oyunda destek: AOC Q27G3Z AOC U32G3X Dell G2524H Dell G2724D Dell AW2724DM

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı