DLSS Güncellemesi, Daha Fazla Oyunu Kapsıyor

PAYLAŞ
DLSS Güncellemesi, Daha Fazla Oyunu Kapsıyor
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

NVIDIA, Diablo IV Open Beta için DLSS 2 destekli yeni Game Ready Sürücüsünü piyasaya sürüyor!

En aktüel Game Ready Sürücüsü, Cyberpunk 2077‘nin Ray Tracing:Overdrive Modunun ön izlemesini en iyi şekilde sunmak için Game Ready optimizasyonlarını içeriyor. Sürücü aynı zamanda Deceive Inc. ’in DLSS 2 ile geliştirilmiş versiyonu, Forza Horizon 5‘in DLSS 3 güncellemesi, The Last of Akıl Part I‘in DLSS 2 tanıtımı, Smalland: Survive the Wilds ’ın DLSS 2 ile geliştirilmiş erken erişim versiyonu ve Resident Evil 4 gibi versiyonlari destekliyor!

Diablo IV ’e Open Beta ’da Peş Peşe DLSS 2 ve DLSS 3 Yükseltmeleri Geliyor!

GeForce Oyuncuları, Diablo IV Open Beta erişime açılır açılmaz DLSS 2 performans yükseltmesi alacak. Merakla beklenen Diablo IV 6 Haziran ’da çıktığındaysa, RTX 40 Serisi oyuncuları DLSS 3 ’ü etkinleştirerek daha süratli performansı deneyimleyebilecek. 

Cyberpunk 2077 Ray Tracing: Overdrive Mode ’un Ön İzlemesi İçin Soluklar Yakalandı!

Cyberpunk 2077 ’nin halihazırda inanılmaz görsellerini bütün ışın izlemeyle geliştiren Overdrive Modu ’nun ön izlemesinde en iyi performansı tutmak için Game Ready Sürücüsü ’nün biçilmiş bir kaftan olduğunu söylemek olası! 

11 Nisan ’da çıkacak olan Cyberpunk 2077‘nin Ray Tracing: Overdrive Modu ’nun ön izlemesi, bütün ışın izlemenin coşku verici geleceğine kısa bir bakış atmayı olası kılıyor! Soluk kesici bütün ışın izleme geliştirmeleri ve performans optimizasyonları içinse CD PROJEKT RED ile birlikte çalışmalar devam ediyor. 

DLSS 3 ’le Daha Coşkulu Bir Forza Horizon 5 Deneyimi!

28 Mart ’ta Forza Horizon 5 ’e gelecek DLSS 3 desteğiyle, OpenCritic tarafından tüm yarış oyunları arasında şu anda azami puana erişmiş olan yarış oyunu da yeni bir aktüelleme almış olacak.

Forza Horizon 5, 28 Mart ’ta NVIDIA DLSS 3 ve NVIDIA Reflex desteğiyle bir aktüelleme alacak. Bu aktüellemeyle, DLSS 3 etkinleştirildiğinde, GeForce RTX 40 Serisi GPU ’ların 4K ’da her ayar maksimumdayken 120 FPS bariyerini aşması olası olacak.

DLSS Süper Çözünürlük Yükseltmeleri Sürat Kesmiyor

Hem Unreal hem de Unity için kullanılabilen DLSS 2 eklentileri ve NVIDIA Developer web sayfasından herkese sarih olarak sunulan entegrasyon belgeleriyle, DLSS 2 oyunlara bir gün gibi kısa bir vakitte eklenebiliyor ve milyonlarca GeForce RTX oyuncusuna üstün bir deneyim sunuyor. Bu entegrasyon kolaylığı, DLSS 2 ’nin gişe rekorları kıran filmlerden bağımsız oyunlara kadar her şeyde kullanılması daha da kolay hale geliyor. 

NVIDIA ’nın yeni Game Ready Sürücüsü, aşağıdaki oyunlar için DLSS yükseltmesi sunuyor:

o   Deceive Inc.: DLSS 2 yükseltmesine sahip

o   Smalland: Survive the Wilds: 29 Mart ’ta DLSS 2 yükseltmesi alacak

o   The Last of Akıl Part I: 28 Mart ’ta DLSS 2 yükseltmesi alacak

DLSS Dünyaca Ünlü Oyunlar Tarafından Büyük Bir Süratle Benimsenmeye Devam Ediyor

Reyin geliştiricileri, azami performans için NVIDIA DLSS ’i kullanmaya devam ediyor. Diablo IV, Forza Horizon 5, The Last of Akıl Part I da DLSS oyunları listesinde yerini alanlardan oluyor.

270 ’deri fazla reyin ve uygulama ’da suni zekâ destekli bir performans süratlendirici olan NVIDIA DLSS desteğiyle en iyi kullanıcı deneyimi sağlandı. Bu teknolojinin en son versiyonu olan DLSS 3 ’se, piyasaya sürülen 29 oyunda bulunuyor ve ilgili tanıtımlarının ilk altı ayında DLSS 2 ’den 7 kat daha süratli benimsendiği görülüyor.  

 

Game Ready Sürücüsü Daha Aşırısına Hazır!

NVIDIA ’nın Diablo IV open beta için Game Ready Sürücüsü, aşağıdaki özellikleri de beraberinde getiriyor:

Resident Evil 4 için Sıfırıncı Gün Optimizasyonu geliyor 

Aşağıdakiler dahil olmak üzere 4 yeni oyuna GeForce Experience optimal ayarları ekleniyor:

Kerbal Space Program 2 Last Epoch Like a Dragon: Ishin! Wo Long: Fallen Dynasty

Game Ready Sürücüler Hakkında

GeForce Game Ready Sürücüleri, oyunculara en sevdikleri oyunlar için en iyi deneyimi sunuyor, zira geliştiricilerle iş birliği içinde çalışarak maksimum performans ve güvenilirlik için binlerce masaüstü ve dizüstü bilgisayar teçhizat yapılandırmasında kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.

NVIDIA ’nın Game Ready Driver programı, olası olan en iyi reyin deneyimini sağlamak için sıfırdan bir yöntem olarak oluşturuldu. Bu program, reyin geliştiricileri ile bir sinerji yaratarak, yayın öncesi reyin yapılarının ve sürücülerinin düzenli olarak değiş tokuş edilmesini sağlar. NVIDIA Optimizasyonları bulmak ve meseleleri çözmek için geliştiricilerle birlikte çalışıyor ve hem oyunun hem de Game Ready Driver ’ın başlangıçta azami kalite ve performansı sunmasını sağlamak için yapıları buna göre yineliyor.

Blizzard Entertainment ’ın Diablo IV teknoloji direktörü Michael Bukowski, ” Blizzard için Diablo IV‘te en iyi performansı desteklemek en önemli önceliğimizdir” diyor. “NVIDIA GeForce RTX 40 Serisi teçhizat ve DLSS 3 teknolojisiyle desteklenen Diablo IV‘da elde edilecek yüksek kare süratleri bizleri oldukça heyecanlandırıyor.” 

 

Kaynak: adamnedio.com