EA, Immortals of Aveum için 6 dakikayı aşan bir oynanış videosu yayınladı

PAYLAŞ
EA, Immortals of Aveum için 6 dakikayı aşan bir oynanış videosu yayınladı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

EA Originals ’ın sihir tabanlı yeni oyununun kahramanı Jak ’ın sihir eforunu kullanarak düşmanlarını nasıl alt ettiğini gözler önüne seren fragman ile oyuncuların coşku kat rakamı yükseliyor

13 Nisan ’da coşku verici bir fragmanla oyuncularla buluşan, EA Originals ’ın ve Ascendant Studios ’un aksiyon ve sihir dolu FPS oyunu Immortals of Aveum, tertemiz, 6 dakikadan fazla oynanış görüntüsüne sahip bir video ile karşınızda!

Reyin hakkında bir hayli ayrıntıyı keşfedeceğiniz oynanış videosunu izlemek için buraya tıklayabilir; yeni ekran görüntüleri ve imalci resimleri içinse bu iletişimi takip edebilirsiniz.

Oynanış videosunda oyunun kahramanı Jak ’ın Rasharnian eforlarına karşı olan savaşını izleyecek ve bu sırada sihir gücünün tüm tesirlerini gözlemleyebileceksiniz. Mavi sihir Force Efor, Yeşil sihir Life Yaşam ve Kırmızı sihir Chaos Keşmekeş Jak ’ın kullanabileceği üç değişik eforu temsil ediyor. Oyuncular, Jak ’ı; damgalar, yüzükler, totemler ve daha aşırısı aracılığıyla şahsileştirerek çatışma tarzlarını kendilerine göre şekillendirebilyorlar.

Unreal Engine 5.1 ile planlanan ilk oyunlardan biri olma özelliğini taşıyan Immortals of Aveum, motorun son versiyonu ile gelen ¨enerjik Lumen aydınlatma¨ özelliğinden ve yüksek poligon rakamlarının performansı düşürmesini yasaklayan Nanite teknolojisinden yararlanıyor. Ascendant Studios ’un bu güçlü motoru nasıl kullandığını stüdyonun yeni blog paylaşımında araştırabilirsiniz.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı