EA İmzalı Black Panther Oyunu Geliyor!

PAYLAŞ
EA İmzalı Black Panther Oyunu Geliyor!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Electronic Arts ’ın yeni stüdyosu Cliffhanger Games, yeni bir Black Panther oyunu üzerinde çalışıyor!

EA ve Cliffhanger Games ’in Black Panther ile oynama ihtimali sunacak olan yeni oyunu, oyuncuların Wakanda ’nın otantik atmosferini ve aksiyon dolu öyküsünü deneyim etmelerini sağlayacak.

Bu Temmuz ayında Black Panther çizgi romanının 57. senesini kutlarken, Seattle ’da yer alan yeni EA stüdyosu Cliffhanger Games ’in orijinal, üçüncü kişi kameralı, öykü odaklı ve tek şahsiyet bir Black Panther oyunu üzerinde çalıştığını coşkuyla duyurmak isteriz. Marvel Games ile ortaklaşa hazırlanan reyin, Wakanda ’nın en ünlü süper kahramanı Black Panther ile oyuncuları muhteşem bir serüvene davet ediyor.

Monolith Productions ’dan tanıdığımız Kevin Stephens tarafından idarenen Cliffhanger Games, şimdiden sektördeki galibiyetli adları bir araya getirmiş gidişatta. Middle-Earth: Shadow of Mordor, Halo Infinite, God of War ve Call of Duty gibi ünlü oyunların üretiminde çalışmış olan maharetler, Cliffhanger Games bünyesine bir araya geliyor.

Kevin Stephens oyunla alakalı olarak, “Oyunculara yetersizsiz ve otantik bir Black Panther tecrübeyi sunmaya kendimizi adadık ve onlara öykü odaklı bir video oyununda, şimdiye kadar tecrübeledikleri oynanış biçimi üzerinde daha fazla yetki ve hakimiyet sağladık. Wakanda, zengin bir süper kahraman şehri ve bizim vazifemiz de Black Panther ’i seven ve Wakanda ’yı tüm ayrıntılarıyla keşfetmek isteyen oyuncular için efsanevi bir dünya geliştirmek” laflarına yer verdi ve ilave etti: “Bu yolculuğa çıktığımızda Marvel Games ile ortaklaşa çalışarak Wakanda ’yı -tüm teknolojisi ve kahramanlarıyla beraber- oyuna yansıtmayı hedef aldık ve bu maksadımızı öykümüzü de içine katarak oyuncularla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.”

Cliffhanger Games henüz projenin başlarında olduklarını ve önlerinde uzun bir yolculuk olduğunu belirtiyor ve bu yolculukta onlara eşlik etmek için kendine güvenen marifetleri de ekibe davet ediyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı