Ekmob şirketlere haftada 1 gün zaman tasarrufu sağlıyor

PAYLAŞ
Ekmob şirketlere haftada 1 gün zaman tasarrufu sağlıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

İşletmelerin satış sürecini süratlendiren mobil uygulama Ekmob SFA Satış Eforu Otomasyonu, müesseseler için yüzde 40 ’a varan oranda yararlılık çoğalışı sağlıyor. Ekmob SFA sayesinde her bir satıcı haftada 8 saat zaman tasarrufu sağlıyor. Böylece hem müesseseler karbon emisyonunu eksiltiyor hem de haftada 1 günlük iş yararlılığı kazanıyor. 

Satış takımı otomasyonu firmayı Ekmob, satış yönetimi süreçlerinde yeni bir kültür oluştururken takımların bereketliliğini de artırıyor. Ekmob SFA Satış Eforu Otomasyonu uygulamasıyla müesseseler yüzde 40 ’a varan oranda yararlılık çoğalışı tutuyor. Ekmob SFA sayesinde her bir satıcı haftada 8 saat zaman tasarrufu yaparken müesseseler hem karbon emisyonunu eksiltiyor hem de haftada 1 günlük iş yararlılığı kazanıyor.

İşletmelerin satış sürecini süratlendiren ve temsilcilerin vazifelerini otomatikleştirmeye yarayan mobil uygulama Ekmob SFA, müesseselerin ve satış takımlarının yaşamına her geçen gün daha fazla giriyor. Satış süreçlerini süratlendirirken aynı zamanda bilginin kayıt altına alınması ve kayıtlı bilgiye kolay erişim verimi de sunuyor. Satışçıların ziyaret hazırlığından, satış esnasında alınan anekdotlara ve raporlamaya kadar yinelenen işleri otomatikleştirmeye destekçi olan Ekmob SFA, sahada misyon yapan satış takımlarının bilgi niteliğini yüzde 50 artırıyor.

Satışa dönüşen işleri yüzde 25 artırıyor

Ekmob SFA kullanan satış takımlarının daha iyi bir tasarılama ile alıcıda geçirdiği zamanı eksilttiğini belirten Ekmob Kurucusu ve CEO ’su Sunay Şener, “Bu satış eforu otomasyonu yazılımıyla satış takımları haftada 1 günlük 8 saat zaman ve iş yararlılığı tasarrufu yapabiliyor. Ekmob SFA ile satışa hizmet eden etkinlik adedi de yüzde 25 çoğalıyor” diyor.

Artan maliyetler sebebiyle satış eforu otomasyonunun satış takımları olan şirketler için son derece ehemmiyetli hale geldiğini belirten Şener, şöyle konuşuyor: “Müesseseler kullanılan otomasyon sayesinde alıcılarıyla daha tesirli irtibat kuruyor. Doğru alıcıya hitap ederek satış hacmini artırıyor. Bunu yaparken daha az yol katediyor ve satışa müteveccih maliyetlerini yüzde 20 ’den fazla eksiltiyor. Ayrıca her sene bu avantajla beraber satış faaliyetlerini daha sürdürülebilir hale getiriyor.”

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı