En güzel karne hediyeleri Huawei Online Mağaza'da

PAYLAŞ
En güzel karne hediyeleri Huawei Online Mağaza'da
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Huawei Online Mağaza ’dan alışveriş yapan Huawei kullanıcıları, MateBook D16 i5, MateBook 16s i9, MatePad 11, MatePad SE ve MatePad Paper ürünlerinde sunulan avantajlardan faydalanarak en güzel karne hediyelerine sahip olabilirler.

HUAWEI MateBook D16, MateBook D Serisinin ince çerçeve tasarımını devralıyor. Bu, ekranda daha geniş bir çalışma alanı sağlayarak kullanıcıların daha büyük ve daha uzun bir ekran alanıyla tabloları, bilgileri ve belgeleri daha kolay görüntülemesine imkân tanıyor. Huawei, öteki üreticilerin tipik olarak sadece 15,6 inçlik ekran yerleştirebildiği bir kasaya 16 inçlik büyük bir ekran yerleştirmeyi muvaffak oldu. Bu da ekranın görünür alanını genişletirken gövdenin minik kalmasını sağlıyor. 12. Nesil Intel operasyoncudan gücünü alan MateBook D16, Huawei MateBook serisinde ilk defa yer verilen numerik tuş ekibi ve 1080p AI kamera gibi ehemmiyetli özelliklere de sahip.

18.499 TL maliyete 2.500 TL bedelinde indirim fırsatı sunulan MateBook D16 i5, 450 TL bedelinde Kupon indirimi fırsatı, 1.798 TL bedelinde hediye MateBook Kılıf ve CD23 Bluetooth Mouse, 200 TL indirimli FreeBuds 5i fırsatı, %10 İndirimli MatePad SE Fırsatı ve 215 TL kıymetine varan HUAWEI Puan kazanma fırsatı sağlıyor.

HUAWEI MateBook 16s çekici, 16 inç ekrana sahip. %90 ekran-gövde oranına, 3:2 en boy oranına ve yanılgısız çözünürlük için FullView ekrana sahiptir. Ayrıca düşük mavi ışığa ve titreşimsiz, çift göz gözetmeli ekrana sahip olmasının yanında Intel ’in en yeni ve yüksek performanslı 12. Nesil i9 harekâtçılarını kullanarak her türlü zorlu başarım gerektiren işin altından rahatlıkla kalkabilir.

Nasihat edilen 34.999 TL maliyete dahil olarak 5.197 TL bedelinde hediye AX2 Router, Slim Bluetooth Klavye, CD23 Bluetooth Mouse ve Banal Sırt Çantası hediyeleri de bulunan MateBook 16s i9, 200 TL indirimli FreeBuds 5i fırsatı, %10 İndirimli MatePad SE Fırsatı, 350 TL kıymetine varan HUAWEI Puan kazanma fırsatı sağlıyor.

HUAWEI MatePad 11, yaratıcılığı ve üretkenlik kullanımını daha iyi desteklemek için uslu telefonlardan PC ’lere kadar tüm senaryolara uygun öteki makinelerin hünerlerini kullanmak üzere donatıldı. HUAWEI MatePad 11, en ehemmiyetli bilgileri pak ve kumpaslı bir kullanıcı arayüzünde sunan tertemiz bir masaüstü tasarımı getiriyor. Yeni Bottom Dock, kullanıcıların uygulamalarını zahmetsizce kolayca bulabilmeleri için en sık ve en son kullanılan uygulamaları gösteriyor. Yeni Hizmet Widget ’ları ayrıca gerçek zamanlı bilgileri görüntüleyebilir ve kullanıcıların, uygulamaları kendileri başlatmadan belli uygulama özelliklerine ulaşmasına izin verebilir. Bu widget ’lar herhangi bir yere yerleştirilebilir ve ayrıca kullanıcıların aygıtlarını seçimlerine göre şahsileştirmeleri için tamamen özelleştirilebilir.

1.499 TL bedelinde hediye MatePad Klavye ile beraber 7.999 TL maliyetle satılan MatePad 11, 200 TL indirimli FreeBuds 5i ve 500 TL indirimli M-Pencil fırsatı sağlarken, kullanıcılar yorum vazgeçerek 999 TL bedelinde Bluetooth Mouse kazanma talihi de tutuyor.

HUAWEI MatePad SE, harcayıcıların bir tabletten beklediği her şeyi sunarak çok doğrultulu kullanım ihtimali sağlıyor. HUAWEI ’nin zengin ekosistemini destekleyen MatePad SE, tüm ailenin gereksinimlerini karşılayan, üretkenlik ve eğitim için en iyi tercih olarak konumlanıyor. HUAWEI MatePad SE, ispatlanmış göz yorgunluğu giderme için TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık ve Flicker-free sertifikalarını alan geniş, 10,4 inç ebadında ve 2K çözünürlüklü HUAWEI FullView Ekran ile donatıldı. 225 PPI yoğunluğu ile net ve canlı bir görüntü sağlayan ekranın 4096 seviyeli parlaklık ayarı, civar aydınlatma şartlarını hesaba katarak gerçek zamanlı olarak değişiyor. %83 ekran-gövde oranı, çekici bir görüntüleme sağlarken, hafif 440 g ağırlığındaki gövde, dayanıklı kullanım sağlayan sağlam bir orta çerçeveye sahip. Qualcomm Snapdragon 680 harekâtçıya sahip tabletin depolama kapasitesini bir microSD kart ile 1 TB ’a kadar yükseltmek muhtemel.

4.499 TL maliyetinin üzerine 200 TL bedelinde sepet indirimi yapılan Matepad SE, 999 TL bedelinde hediye Swift Sırt Çantası, kulak içi kulaklık ve 6 ay uzatılmış garanti hediyeleriyle geliyor. 200 TL indirimli FreeBuds 5i fırsatının yanında kullanıcılar, yorum vazgeçerek 999 TL bedelinde Bluetooth Mouse kazanma talihi de tutuyor.

Kağıttan okuma ve kağıda yazma tecrübeyi ile segmentteki öteki ürünlerle mukayese etildiğinde değişik bir bakış açısı sunan HUAWEI MatePad Paper, tabletten okuma ve yazma işlevlerini son derece konforlu bir hale getiriyor. Yenilikçi tasarımıyla kitap eşi bir görünüm ve ergonomiye sahip ürün, ten kapaklı tasarımıyla da fark yaratıyor. MatePad serisinin ikonik ve minimalist estetiğini sürdüren MatePad Paper, takribî 360 gramlık ağırlığıyla, herkes için son derece rahat ve nitelikli bir okuma tecrübeyi taahhüt ediyor. HUAWEI MatePad Paper, 10,3 inç büyüklüğündeki FullView ekranı ve manuel olarak da ayarlanabilen ekran yenileme süratiyle, şahsileştirilebilir alternatifi de sunuyor. Uslu yenileme dayanağı ise uygun ışık şartlarına göre, makinenin ekran parlaklığını otomatik olarak optimize ediyor. 2.498 TL bedelinde Swift Sırt Çantası ve M Pencil hediyeleriyle beraber 9.499 TL maliyetle harcayıcılara sunulan MatePad Paper ’da 500 TL indirim fırsatı var. Ayrıca MatePad Paper  alan kullanıcılar 200 TL indirimli FreeBuds 5i fırsatından da faydalanabilirler.

 

Kaynak: adamnedio.com