En İyisine Sahip Olmak İsteyenlerin Tercihi Anker Soundcore Bluetooth Kulaklıklar

PAYLAŞ
En İyisine Sahip Olmak İsteyenlerin Tercihi Anker Soundcore Bluetooth Kulaklıklar
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Hayatı basitleştiren teknolojilere liderlik eden Anker, Soundcore Ailesi ’ne yeni katılan Space Q45 Kafaüstü Kulaklık ve Liberty 4 TWS Bluetooth Kulaklıklarla size eşsiz bir ses tecrübeyi yaşatıyor. Üstün özellikleriyle dikkat toplayan Premium kulaklıklar Space Q45 ve Liberty 4 TWS,  yalnızca müzik dinlerken değil telefonla konuşurken de en berrak sesi vadediyor.

Anker Soundcore Ailesi, Premium yeni modellerle zenginleşmeye ve herkese hitap etmeye devam ediyor. Şık ve elverişli bir kulak üstü bluetooth kulaklık olan Anker Soundcore Space Q45 Kafaüstü Kulaklık, 50 saate varan kullanım süresi, hengameyi yüzde 98 ’e kadar eksilten hengame yasaklama sistemi, yenilikçi çift tabakalı diyafram sürücüleri ve öteki üstün özellikleriyle müzik ve ses tecrübenizi bir adım öteye taşıyor. Space Q45 ’te bulunan hibrit faal ses yasaklama sistemi, uçak motorlarından ağlayan bebeklere kadar geniş spektrumdaki hengameleri idrak ederek özel hazırlanmış değişik modlara otomatik olarak ayarlanıyor. Misalin; uçuşlarda ve tren yolculuklarında maksimum seviyeye çıkarken; dışarıda rüzgâr sesini eksiltiyor, siz içerideyken de daha düşük, rahat bir seviyeye ayarlanıyor. Konuşma modu çevrenizdeki bireylerle rahatlıkla konuşmanızı sağlarken uygulamadaki 5 saydamlık seviyesi çevrenizdeki hengamenin ne kadarının dinleneceğini ayarlayabilmenize de olanak veriyor.

5 dakika şarjla 4 saat kullanım ihtimali

Ayrıca Space Q45 Kafaüstü Kulaklık, yoğun baslar ile pak tizlere sahip sesler üretmek için ipek ve seramik malzemelerden yapılmış lider bir çift tabakalı diyaframla donatılan 40 mm sürücülere sahip. Sıradan modda 65 saate, ses yasaklama modunda ise 50 saate varan kullanım zamanına sahip Space Q45, 5 dakika şarj edildiğinde 4 saat süresince kullanılabiliyor. Geniş bir çapa sahip kulaklıklar, değişik ebatlardaki kulaklara geçim sağlarken, elastik ve yumuşak yastıklar da saatlerce süren kullanımlarda dahi rahatlıktan ödün vermiyor.

Sesin merkezinde hep siz varsınız!

Anker Soundcore Liberty 4 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık ise müzik dinleme neşenizi taçlandırıyor. Kulaklıkta bulunan çift devingen sürücülerinden gelen derin, tesirli bas, doğru orta ve net sesleri dinleyebilmenizi sağlıyor. 6 mikrofon ve hengame ihtiyata algoritması ise arka tasarı hengamelerini filtreleyerek sesinizi iyileştiriyor. Bu sayede karşı taraf sesinizi net bir biçimde dinleyebiliyor. Liberty 4 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık ’ta bulunan 360° Çekici Uzamsal Ses algoritması, siz müzik dinlerken ve film izlerken, baş hareketlerinizi takip ederek sizi her zaman sesin merkezini yakalıyor. CloudComfort Kulak Uçları sayesinde kulak kanallarınızdaki baskıyı eksilten Liberty 4 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık, kulak içi kalp sürati sensörü sayesinde, gün içinde siz bir şeyler dinlerken kalp süratinizi izleyebiliyor. Soundcore Wellness uygulamasıyla beraber günlük bilgilerinizi hakimiyet edebilir, egzersiz yaparken kullanabilirsiniz. Liberty 4 ’şan çalma süresi kolisiyle şarj edildiğinde 28 saate kadar çıkıyor, 15 dakikalık bir şarjla 3 saate kadar müzik dinlenebiliyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı