Eşcinsel siyasetçi Zoom toplantısında fena yakalandı! Soyunmaya başlayınca…

PAYLAŞ
Eşcinsel siyasetçi Zoom toplantısında fena yakalandı! Soyunmaya başlayınca…
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Politikacı Dr. Matt Heinz, Karayipler’de gemi tatilindeydi. Bu sırada bir zoom Arizona eyaletinin Tuscon kentinde tertip edilen bir konferansa Zoom irtibatıyla katıldı. Viral olan görüntüler de buluşmanın başlamasına sadece saatler kala yaşandı.

Daha Önceki Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama idaresinde vazife alan politikacı Matthew Heinz, Zoom buluşmasında kadraja arttan yarı üryan bir erkek girdi. Heinz çabucak kamerayı kapattı. Görüntüler sosyal medyada çokça izlenerek kısa müddette viral olmayı muvaffak oldu. Eşcinsel olduğu öğrenilen Heinz daha sonra hadiseyle alakalı açıklamasında kameraya giren yarı üryan şahsın yaşıyla alakalı iddialara cevap verdi.

Üstünü çıkarmaya başladı

Heinz’ın bulunduğu odada artta mayo giymiş yarı üryan bir erkek belirdi. Genç erkek üstündeki giysiyi çıkarır gibi olurken donakaldı ve Heinz’ın buluşmada olduğunu kavramadığı görülen bir biçimde bilgisayara baktı.

Olup bitenin farkına varan Heinz kamerayı apar topar kapatmak gidişatında kaldı.

İddialara cevap verdi

Bu anlara ait görüntüler sosyal medyada çok rakamda izlenerek viral oldu. Heinz’dan hadiseyle alakalı açıklama geldi.

Odasındaki şahsın ‘yolculuk dostu’ olduğunu belirten Heinz, seks emekçisi olmadığını ve aralarında bir ilişki bulunmadığını belirtti.

Heinz ayrıca odasındaki erkeğin 18 yaşın altında değil, 24 yaşında olduğunu iddia etti ancak kim olduğunu açıklamadı.

Tarihe geçmişti

2003’ten beri Tucson Tıp Merkezi’nde hekimlik yapan Heinz, 2008’de Arizona Temsilciler Meclisi’nin ilk sarih eşcinsel abonesi olarak tarihe geçmişti.