F1Ⓡ 23, DLSS Desteği Alıyor

PAYLAŞ
F1Ⓡ 23, DLSS Desteği Alıyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

GeForce RTX ekosistemi, 300 ’den fazla DLSS, 70 ’deri fazla Reflex dayanaklı oyunuyla gelişmeye devam ediyor. F1Ⓡ 23, 16 Haziran tarihinde piyasaya çıkıyor ve GeForce RTX oyuncuları NVIDIA DLSS teknolojisiyle yüksek performansın tadını çıkarırken, NVIDIA Reflex ile asgariye indirilmiş gecikme süresi elde edebilecek.  

Aynı zamanda Ratchet&Clank: Rift Apart 26 Temmuz ’da NVIDIA Reflex ve DLSS 3 yardımıyla piyasa çıkmaya hazırlanıyor. Ayrıca Daydream: Forgotten Sorrow, Layers of Fear ve Strayed Lights gibi oyunlara DLSS 2 performans iyileştirmesi  geliyor.

F1Ⓡ 23, DLSS ile Maksimum Performansa Erişecek

16 Haziran tarihinde, dünyanın dört bir tarafındaki hayranları, 2023 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası ’nın resmi oyunu EA SPORTS F1Ⓡ 23 ’te dünyanın en iyi yarışçılarına karşı yarışmak için pistte yerlerini alacak. 

Masaüstü bilgisayara sahip GeForce RTX kullanıcıları, NVIDIA DLSS 2 sayesinde reyin çıktığı gibi iyileştirilmiş kare süratinden yararlanabilecek. Aynı zamanda reyin çıktıktan sonra gelecek olan bir aktüellemeyle NVIDIA Yardımını Da alacak. 

Tüm GeForce RTX oyuncuları, GeForce RTX ekran kartlarının ışın izlemeye adanmış çekirdekleri sayesinde, ışın izleme yansımalarını, gölgeleri ve etraf aydınlatmalarını aktive ederken olası olan azami kare süratinden yararlanabilecek.  GeForce GTX 900 Çabuksu ve daha yeni ekran kartlarına sahip oyuncular, NVIDIA Reflex ile F1Ⓡ 23 ’nam yarışını daha duyarlı hale getirebilecek.

Yarışçılar, şimdi direksiyon başına geçme süreyi!

DLSS Oyunları

DLSS sürat kesmeden gelişmeye devam ediyor. Altta yeni çıkacak DLSS oyunlarını görebilirsiniz:

Strayed Lights  DLSS 2 yardımıyla çıktı Daydream: Forgotten Sorrow 14 Haziran ’da DLSS 2 ve ışın izleme yardımıyla çıkacak  Layers of Fear 15 Haziran ’da DLSS 2 ve ışın izleme yardımıyla çıkacak Ratchet & Clank: Rift Apart 26 Temmuz ’da DLSS 3, DLAA, Reflex ve Işın İzleme yardımıyla çıkacak  Party Animals 20 Eylül ’de DLSS 2 ve Reflex yardımıyla çıkacak Witchfire  20 Eylül ’de DLSS 3 ve Reflex yardımıyla çıkacak  Cyberpunk 2077: Phantom Liberty 26 Eylül ’de ışın izleme ve DLSS 3 yardımıyla çıkacak Warhaven güzde DLSS 3 yardımıyla çıkacak

Reyin Haberleri ve Aktüellemeleri

Overwatch 2, Sezon 5 bugün ulaşılabiliyor. Reflex ile siz de neşesini çıkarın! Fortnite Bölüm 4, Sezon 3 başlıyor, Reflex ve DLSS 3 yardımıyla şimdi siz de oynayın!

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı