Fort Solis'in de Dahil Olduğu 8 Yeni Oyun DLSS Güncellemesi Alıyor

PAYLAŞ
Fort Solis'in de Dahil Olduğu 8 Yeni Oyun DLSS Güncellemesi Alıyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Geçtiğimiz hafta NVIDIA, Gamescom 23 aktifliğinde DLSS 3.5 ile Işın Yapılandırma Ray Reconstruction özelliklerini kapsayan bir dizi ehemmiyetli bülten yaptı. Aynı zamanda firma Alan Wake 2, Call of Duty: Çağdaş Warfare III, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Fortnite, Half-Life 2 gibi oyunlarla alakalı haberleri de duyurmuştu. NVIDIA ’nın DLSS ivmesi sürat kesmeden devam ediyor. 

Bu hafta DLSS 3 ile Fort Solis ’in piyasaya sürülmesinin yanı gizeme Delta Force: Hawk Ops ve Project Mugen ’in DLSS 3 yardımıyla ile piyasaya sürüleceği duyuruldu.

Ayrıca, Daymare:1994 Sandcastle, F1Ⓡ Manager 2023 ve SPRAWL gibi oyunlar şu an DLSS 2 yardımıyla piyasaya sürülüyor. 

Black Myth: Wukong, The First Descendant, Project Mugen ve Warhaven gibi DLSS takviyeli oyunlardan yeni fragmanlar da yayınlandı.

 

Fort Solis, DLSS 3 Performans Yardımı Aldı 

Fort Solis, Fallen Leaf, Black Drakkar Games ve Dear Villagers tarafından piyasaya sürülen Mars ’ta geçen tek oyunculu bir üçüncü birey gerilim oyunudur. Reyin, DLSS 3 yardımıyla geliyor. DLSS 3, tüm ayarlar en üst seviyede olduğunda 4K çözünürlükte kare süratini vasati olarak 2.9 kat artırıyor. 

Unreal Engine 5, Lumen ile geliştirilmiş aksiyon-gerilim oyunu sadece DLSS 3 ’ü desteklemekle kalmıyor, zamanda NVIDIA ’nın üretken suni zekâ takviyeli Audio2Face teknolojisini kullanarak ses kaynağından surat animasyonları oluşturuyor. Bu teknoloji sanayi standardı uygulamalarda daha da geliştirilerek oyunun surat ifadelerini canlandırmak için gereken geliştirme zamanını ve kaynaklarını ehemmiyetli miktarda eksiltiyor.

 

Daha Fazla DLSS Oyunu 

Bu hafta DLSS yardımı alan oyunlar arasında şunlar yer alıyor:

Delta Force: Hawk Ops DLSS 3 yardımıyla piyasaya sürülecek Warhaven DLSS 3 yardımıyla 21 Eylül ’de piyasaya sürülecek  Project Mugen DLSS 3 yardımıyla piyasaya sürülecek F1Ⓡ Manager 2023 DLSS 2 yardımıyla piyasaya sürülecek SPRAWL artık DLSS 2 ve DLAA desteğini ulaşılabiliyor  Daymare: 1994 Sandcastle DLSS 2 desteğini ulaşılabiliyor Lunacy: Saint Rhodes DLSS 2 desteğini ulaşılabiliyor

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı