Fuzul'den Yapay Zekâ ile Destelenen Yeni Web Sitesi

PAYLAŞ
Fuzul'den Yapay Zekâ ile Destelenen Yeni Web Sitesi
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Web sitesini kullanıcı tecrübeyi odağında yenileyen Fuzul, sektörde inovatif bir adımla Fuzul Birikim Testi ’ni yaşama geçirdi. Dayanışma Ekonomisi ile ev, vasıta ya da çatılı iş yeri sahibi olmak isteyenler Fuzul Birikim Testi ile şubeye gitmeden birkaç suali yanıtlayarak gereksinimlerini hangi ödeme koşullarıyla ne zaman karşılayabileceklerini öngörebilecek. 

Ziyaretçilerinin beklenti ve gereksinimlerini anlayarak onları özel sezdirmek isteyen Fuzul, web sitesinde kullanıcı tutumlarına göre özel alanlar kurguladı. Sektördeki 30 senelik bilgi birikimini, markasının güven, sürat ve transparanlık esaslarını ön tasarıya çıkaracak, finansal ktümörüm kimliğini yansıtacak çalışmalar gerçekleştirdi. Bu kavrayışla sektörde inovatif bir adım atarak Fuzul Birikim Testi ’ni uygulamaya aldı. Fuzul bu test ile web sitesi ziyaretçilerine; günlük birikim alışkanlıklarını inceleme etme fırsatı verecek. Böylece ziyaretçiler Dayanışma Ekonomisi içerisinde nasıl birikim yapabileceklerini hesaplayarak ev, vasıta ya da çatılı iş yeri gibi gereksinimlerini ne kadar zamanda alabileceklerini öngörebilecek. 

“Fuzul Birikim Testi ile katılımcılarımızın geleceklerini planlarken de yanında olacağız” 

Yeniledikleri web sitesi ve özellikle uygulamaya aldıkları Fuzul Birikim Testi ile kullanıcılarının geleceğine yatırım yaptıklarını dile getiren Fuzul Holding Marka ve Strateji Geliştirme Grup Başkanı Mustafa K. Daldal, “Günümüzde kullanıcılar web sitelerini yalnızca bir bilgi kaynağı olarak görmekle kanaat etmiyor. Özel uygulama ve alanlarla kendilerini özel sezmek, teklif ve arzlarına cevap bulmak, markaların uzmanlıklarından yararlanmak istiyor. Fuzul Tasarruf Finansman olarak kullanıcı tecrübeyi odağında yenilediğimiz web sitemizde bütün olarak bunu yansıtmak istedik. Şehirk etapta markamızın güven, sürat ve transparanlık esaslarını ön tasarıya çıkaracak finansal ktümörümün kimliğini yansıtabilecek çalışmalar gerçekleştirdik. Sektörde inovatif bir adım ve şehirk olan Fuzul Birikim Testi ’ni yaşama geçirdik. Katılımcılarımız geliştirdiğimiz birikim testi ile şubeye gitmeden birkaç suali yanıtlayarak ev, vasıta ya da çatılı iş yeri gibi gereksinimlerini hangi ödeme koşulları ile ne zaman karşılayabileceklerini gerçek bilgilerle planlayabilecek. Fuzul olarak 30 senelik geçmişimizde binlerce kişiyi ev, vasıta ve çatılı iş yeri sahibi yaptığımız gibi yenilediğimiz web sitemiz ve Fuzul Birikim Testi ile katılımcılarımızın geleceklerini planlarken de yanında olacağız” dedi. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı