Galaxy Tab S9 ve Taejun Pak Yaratıcılığı Gerçeğe Dönüştürüyor

PAYLAŞ
Galaxy Tab S9 ve Taejun Pak Yaratıcılığı Gerçeğe Dönüştürüyor
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Mobil aygıtlar, bugünün dijital dünyasında yaratıcı işler yapanların itici eforu olarak yeni fikir ve buluşları hayata geçiriyor. Hayal eforunu asla dönüştürüp yaratıcılığı ortaya çıkarmak için tasarlanan Galaxy Tab S9 Serisi bütün de bu noktada devreye giriyor. Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra ’nın bu mevzuda ne kadar güçlü olabileceğini gösterme niyetiyle Koreli internet çizgi roman yaratıcısı Taejun Temiz ile iş birliği yaptı.

İlk çalışmalarından bu yana internet çizgi roman sanatçıları, mobil aygıt kullanıcılarına kolay ve kaydırılarak okunan bir çizgi roman izleme tecrübeyi sunuyor ve Kore kültürünün kalbinden çıkan çizgileriyle dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor.

Yarattığı LOOKISM isimli Webtoon serisi Netflix animasyon dizisine uyarlanan ilk Koreli internet çizgi roman sanatçısı Taejun Temiz, bu içeriklerin dünya çapında popülerlik kazanmasına takviyeci oldu. Buradan yola çıkan Samsung, Galaxy Tab S9 Serisi ’nin sunduğu tüm vasıtaları ve yaratıcılık eforunu göstermek için geçen ay Seul ’de tertip edilen Galaxy Unpacked faalliğinde sanatçıyla iş birliği yaptı.

 

Esini Sanat Eserine Dönüştüren bir Tuval 

İç ve dış mekanlarda sorunsuz bir görüntüleme tecrübeyi sunan Enerjik AMOLED 2X ekrana sahip Galaxy Tab S9 Serisi, yaratıcılığı ve üretkenliği benzersiz bir biçimde hayranların en sevdiği uygulama spektrumuyla birinci sınıf bir tabletin neler muvaffak olabileceği konusunda yeni bir standart tanımlıyor.

Galaxy Tab S9 ’un hünerlerini göstermek isteyen Taejun Temiz, değişik özellikleri ve işlevleri vurgulayan bir dizi internet çizgi roman stili illüstrasyon yapmak için ekranda S Pen ’i kullandı. Çizimler, yeni tabletin avantajlarını animasyon yaratımı üzerinden gözler önüne serdi. Bu avantajlar arasında, suya ve toza dayanıklılık sunan IP68 derecesi ile yüksek aydınlık şartlarında dahi canlı ve net ekran tecrübeyi yaşatan yenilikçi Vision Booster teknolojisi de yer alıyor.

 

Profesyonellerin Galaxy Tab S9 Rehberi

Üretkenliği en üst seviyeye çıkarmak ve sürükleyici bir cümbüş tecrübeyi sağlamak için üretilen Galaxy Tab S9 Serisi, spontane yaratıcılığa esin vermek için tasarlandı. Kullanıcı ister yeni bir sanatçı, talebe ya da usta bir sanatçı olsun, Galaxy Tab S9, eser yaratma tutkusuna cevap veren vasıtalarla donatıldı. Profesyonel bir sanatçı olarak Taejun, kullanıcılara bu vasıtayı en iyi biçimde nasıl kullanabileceklerini göstermek ve esin vermek için Samsung ile çalıştı.

 

Üstün Yaratıcılık Vasıtayı Görev Başında

Taejun, geçen ay tertip edilen Galaxy Unpacked faalliğinde katılımcıların kendi selfie ’lerinin cümbüşlü versiyonlarını oluşturmaları için Galaxy Tab S9 ’un güçlü özelliklerinin nasıl kullanılacağına dair iki eğitim tertip etti.

Eğitime katılanlar, Galaxy Tab S9 ’a göre optimize edilerek kullanımı kolaylaştırılan bir ara surata sahip yeni S Pen Creator Edition ile Clip Studio Paint uygulamasının nasıl kullanılacağı hakkında bilgi aldı. Bir selfie ’yi çizgi roman şahsiyetine dönüştürme konusunda adım adım ilerleyen bir program izleyen eğitimler sayesinde, Galaxy Tab S9 Ultra ’nın yaratıcılığı hayata geçirmede nasıl fark yaratabileceğini ilk elden gösterildi.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı