Geçmişten Geleceğe: Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition satışa sunuldu

PAYLAŞ
Geçmişten Geleceğe: Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition satışa sunuldu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Samsung Türkiye özel olarak hudutlu sayıda üretilen koleksiyonluk Galaxy Watch6 Classic Astro Edition modelini tanıttı. Türkiye ’nin de içinde bulunduğu coğrafyanın; zaman, astronomi ve matematik alanlarının büyümesine katkı sunan bilim ve inovasyon mirasını simgeleyen yeni uslu saat Türkiye pazarında hudutlu sayıda üretilen ilk Galaxy Watch olma özelliği taşıyor.

Samsung Türkiye bugün yaptığı bültende özel olarak hudutlu sayıda üretilen ilk Galaxy Watch olma özelliği taşıyan Galaxy Watch6 Classic Astro Edition modelinin tanıtımını yaptı. Astro edition, Türkiye ’nin de içinde bulunduğu coğrafyanın; zaman, astronomi ve matematik alanlarının büyümesine katkı sunan bilim ve inovasyon mirasını simgeliyor. Geçmiş ile gelecek arasında köprü kurmayı amaçlayan bu koleksiyon, bir yandan geçmişte bilime atılan temelleri şereflendirirken öteki yandan bugünün inovasyon yaratıcılarına esin veriyor.

Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, çağdaş tasarımı ve özel yazılım özellikleriyle astronominin temel ruhunu yansıtıyor ve kadranındaki pusula özelliği, antik astronomi ölçüm aygıtına bir selam kaliteyi taşıyor. Buna ek olarak saat, ay ve güneş düzeyleriyle alakalı bilgiler de sunarak kullanıcıların güneş ve ay hareketlerini doğrudan bileklerinden takip etmesine ihtimal tanıyor. Güneş takibini gösteren kadran özelliğinin saate dahil edilmesi, güneşin usturlap ile yapılan astronomik gözlemlerindeki merkezi rolüne atıfta bulunurken, gün doğumundan gün batımına kadar güneşin günlük yolculuğunu yansıtıyor.

Usturlabın zaman, güzergah, güneş ve ay düzeylerini gösterme maharetlerini yansıtan saat kadranının tasarımı, zamansal doğruluğu çağdaş estetikle harmanlıyor. Usturlaptan esin alan dönen çerçeve tasarımının ileri teknolojilerle entegrasyonu, hudutlu sayıda üretilen saatin tarihi usturlaplardan aldığı esini daha da kuvvetlendiriyor.

Keşfetme cesaretini taşıyanlar için üretilen ve bölgenin kaşif ve gökbilimcilerinden esin alan Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, bilim meraklılarına bir methiye kalitesinde. Hudutlu sayıda üretilen saatin modası geçmeyecek tasarımı, 47 mm ’lik döner Siyah Astro çerçeveye sahip. Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, 25 Ağustos 2023 tarihinden itibaren emin MENA pazarlarında satışta olacak. Hudutlu sayıda üretilen bu saati almak isteyenler shop.samsung.com/tr/galaxy-watch6-classic-astro-edition-bluetooth-47mm/  adresini ve MediaMarkt online/mağaza kanallarını ziyaret edebilirler. Astro Edition koleksiyonunun mahsulleri Astro ’ya özel üretilen koliyle beraber kumaş kordon armağanı ile geliyor. Galaxy Watch6 Classic Astro Edition alımına tanıtıma özel 1500TL ek değiş tokuş dayanağı veriliyor. Mahsulün nasihat edilen satış maliyeti 8999 TL ’dir.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı