GeForce NOW'da Mart Çılgınlığı Başladı!

PAYLAŞ
GeForce NOW'da Mart Çılgınlığı Başladı!
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

GeForce NOW, Disney Dreamlight Valley de dahil olmak üzere bulutta toplam 19 yeni reyin ile karşınızda!

GeForce NOW, Mart ayında ilave edilen yeni oyunlarını duyurdu. Bu ay GeForce NOW kitaplığına toplam 19 yeni reyin katılıyor. Oyuncular, Disney Dreamlight Valley ’in ay sonunda buluta katılmasıyla, Disney büyüsünü yaşayacakları bir yolculuğa çıkabiliyor. Buna ek olarak, oyuncular Monster Hunter Rise, Battlefield 2042 ve Destiny 2 ile reyin sevincini dolu dolu yaşayacak.

GeForce NOW ’a gelecek ilk Microsoft oyunlarıyla alakalı aktüellemeler için GFN Perşembe Günlerini takip etmeyi unutmayın!

Bir Zamanlar Bulutta!

Gameloft ’tan Disney Dreamlight Valley 16 Mart Perşembe günü buluta çıkıyor. Bir asıl hayat simülasyonu olan bu serüven oyununda Disney ve Pixar şahsiyetleri, bir gün tüm hatıralarının yok olması tehdidiyle karşı karşıya kalana kadar geçim içinde yaşıyorlardı. Vadiye Disney büyüsünü geri getirmeye çalışabilir ve serüvenler, bulgular ve sevilen Disney ve Pixar dostlarıyla dolu zorlu ve büyüleyici bir yolculuğa çıkabilirsiniz!

Oyuncuların Vadideki benzersiz konutlarını kişiselleştirmek için Disney ve Pixar dünyalarından esin alan binlerce süs eşyası toplayabilir ve Disney ’in rüya gibi hayatını yaşayanlardan olabilirsiniz. Oyunun son ücretsiz güncellemesi olan “A Festival of Friendship“, ise oyuncular için daha fazla özellik, öğe ve kişiliğe sahip.

Her yaştan Disney hayranı, Disney Encanto ’nun Mirabel ’inden The Lion King ’in Scar ’ına kadar en sevdikleri şahsiyetlerle reyin süresince beraber olmaktan neşe alacak. Aboneler, indirme süreleri, sistem gereksinimleri veya depolama alanı konusunda kaygılanmaya gerek kalmadan, PC ’lerinde, Mac ’lerinde ve öbür aygıtlarında maceraya atılabilecekler!

Mart Deliliği 

Mart ayında ilk olarak, karşımıza Capcom ’un popüler aksiyon ve rol yapma oyunu olan Monster Hunter Rise çıkıyor: Sunbreak ’in yoluna çıkan her şeyi donduran tundranın efendisi Elder Dragon Velkhana ’nın dönüşünü kutlayan dördüncü ücretsiz güncellemesi olan Free Title Update 4 sürprizi ile delilik devam ediyor. Reyin, şuan tüm GeForce NOW abonelerinin ulaşımına açıldı. Aboneler, zorlu canavar avını buluta tecrübeleyebiliyor!

Battlefield 2042 ’nin son sezon sürümü olan Eleventh Hour ’ın oyuncuların savaşa egemen olmasına destekçi olacak yeni bir harita, uzman, silah ve taşıt kapsayan güncellemesi gibi gişe rekorları kıran oyunlar ve genişlemeleri, azaların oynayabilmesi için bugün ulaşıma açılıyor.

Geçen seneki The Witch Queen‘in ardından Destiny 2‘nin en son genişlemesi olan Lightfall, Guardians ’ı “Light and Darkness Destanı”nın sonuna bir adım daha yanaştırıyor. Oyuncular sonun başlangıcına hazırlanırken tertemiz egzotik donanım ve silahları, altı oyunculu yeni bir baskın serüvensını ve daha da fazlasını tecrübeleyecek.

Bu hafta buluta gelen üç yeni oyunun listesi: 

Monster Hunter Rise Steam Voltaire: The Vegan Vampire Steam ’de yeni sürüm Rise of Industry Epic Games Store ’da ücretsiz

Ayrıca, oyuncular Mart ayında, DREDGE, Big Ambitions, The Legends of Heroes: Trails to Azure, Ravenbound ve daha fazlası dahil olmak üzere alttaki oyunları da bekleyebilir:

Hotel Renovator Steam ’de yeni sürüm, 7 Mart Clash: Artifacts of Chaos Steam ’de yeni sürüm, 9 Mart Figment 2: Creed Valley Steam ’de yeni sürüm, 9 Mart Monster Energy Supercross – The Official Videogame 6 Steam ’de yeni sürüm, 9 Mart Big Ambitions Steam ’de yeni sürüm, 10 Mart The Legend of Heroes: Trails to Azure Steam ’de yeni sürüm, 14 Mart Smalland: Survive the Wilds Steam ’de yeni sürüm, 29 Mart Ravenbound  Steam ’de yeni sürüm, 30 Mart DREDGE  Steam ’de yeni sürüm, 30 Mart The Great War: Western Front Steam ’de yeni sürüm, 30 Mart System Shock Steam ve Epic Games Store ’da yeni sürüm Amberial Dreams Steam Disney Dreamlight Valley Steam ve Epic Games Store No One Survived Steam Symphony of War: The Nelphilim Saga Steam Tower of Fantasy Steam

 

Daha Fazlası!

Şubat ayı en kısa ay olsa da GeForce NOW azaları için dolu doluydu! 25 oyunun yanı sıra GeForce NOW azaları için buluta dört ekstra reyin daha ilave edildi.

Baldur ’s Gate 3 Steam Recipe for Disaster Epic Games Store ’da 9-16 Şubat ’ta Ücretsiz, Sons of the Forest Steam ’de yeni sürüm Warpips Epic Games Store

Above Snakes and Heads Will Roll: Reforged dahil olmak üzere daha evvel duyurulan birkaç reyin, çıkış tarihlerindeki farklılıklar sebebiyle Şubat ayında kitaplığa ilave edilemedi. Command & Conquer Remastered Collection teknik bir arıza sebebiyle 1 Mart ’ta GeForce NOW ’dan kaldırıldı. Bunlara ek olarak, PERISH, Scars Above ve Dark and Darker bu ay buluta ilave edilemedi. Bu oyunlar hakkında aktüellemelerden haberdar olmak için GFN Thursday ’i takipte kalın!

Peki, siz bu hafta sonu ne oynayacaksınız? Alttaki yorumlarda veya Twitter ve Facebook ’ta bizimle paylaşmayı unutmayın!

 

Kaynak: adamnedio.com