Günlük kullanımda ihtiyacınız olan her şey, Acer Aspire C24 hepsi bir arada bilgisayarda buluştu

PAYLAŞ
Günlük kullanımda ihtiyacınız olan her şey, Acer Aspire C24 hepsi bir arada bilgisayarda buluştu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Acer ’ın Aspire C tezsi hepsi bir arada bilgisayarları içerisinde öne çıkan makinelerden Acer Aspire C24-1700, alandan tasarruf sağlayan ultra ince çerçevesi ve güçlü performans özellikleri ile günlük kullanımda gereksinim dinlenen her şeyi tek bir aygıtta buluşturuyor. FHD ekran ve HD web kamerası ile Aspire C24, günümüzün ehemmiyetli bir parçası haline gelen görüntülü görüşmeler için zorunlu olan netliği kullanıcılara yanılgısız bir biçimde sunuyor.  

Talebeler, ev kullanıcıları ve aileler için planlandı

Ultra ince tasarımıyla Acer Aspire C24, alandan tasarruf sağlayıp kumpaslı kablo idare imkânı sunarak tüm çalışma alanlarında dikkat dağıtıcı unsurların önüne geçiyor. Çerçevesinde bulunan altın rengi tasarım ayrıntıları ile makine, ince bir yapıya sahip olduğu kadar belirgin ve şık bir tasarımla da karşımıza çıkıyor. Talebeler, ev kullanıcıları ve aileler için günlük kullanıma göre optimize edilmiş hepsi bir arada bilgisayar, kolay montajı ile kullanıcıların yaşamını kolaylaştıracak bir bilgisayar tecrübeyi sunuyor.

Acer Aspire C24, 24 inç büyüklüğünde FHD ekranı ile son derece net ve reelci görüntüler sunuyor. Sahip olduğu yüksek ekran-gövde oranı ile de kullanıcıların ekran tecrübelerini maksimuma çıkarıyor. Ayrıca -5 ila 25°eğilebilir ekranında yer alan Acer BlueLightShield™ teknolojisi, renk tonunu ve parlaklığı optimize ederek kullanıcıların mavi ışığa daha az maruz kalmalarını sağlıyor.

Görüntülü arama, yaşamımızın bir hayli alanında her zamankinden çok daha ehemmiyetli bir role sahip. Acer Aspire C24, HD web kamerası ile günümüzün ehemmiyetli bir parçası haline gelen görüntülü aramalarda kullanıcılara yüksek seviyede netlik sunuyor. Rahat kullanım için planlanmış kapaklı web kamerası, aile hayatınızın mahremiyetini ve şahsi saklılığınızı gözetmenizi sağlıyor. Makine, entegre 5 MP web kamerası ve iki stereo mikrofonu sayesinde, aileniz ve dostlarınızla aranızda mesafe yokmuş gibi konuşabilmenizi sağlıyor.

Yüksek performans gerektiren görevlerin kolayca üstesinden gelin

Acer Aspire C24, sahip olduğu Intel® ‎Core i5-1235U operasyoncusu ile her aile abonesi için günlük işlerin kolayca üstesinden gelinmesini sağlıyor. Aygıtta yer alan 8 GB DDR4 ve 512 GB PCIe SSD, kullanıcıların yüksek performans gerektiren görevlerini daha süratli bir biçimde bitirebilmelerini sağlarken medya içeriklerini ve çalışma dosyalarını depolayabilmeleri için yeterli ölçüde alan sunuyor.

Acer Aspire C24, sahip olduğu ultra süratli Wi-Fi 6 ile en kritik anlarda irtibatınızın istikrarlı kalmasını sağlıyor. Değişik irtibat alternatifleri arasında Bluetooth® 5.0 ve USB 3.2 Tip C ’nin de yer aldığı makine, kullanıcıların rastgele bir kopma yaşamadan internette akıcı bir biçimde dolaşmalarını muhtemel kılıyor.

 

Kaynak: adamnedio.com