Günün Yoğunluğuna HONOR PAD Serisi ile ara verin!

PAYLAŞ
Günün Yoğunluğuna HONOR PAD Serisi ile ara verin!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

HONOR PAD serisinin en güçlü iki abonesi PAD 8 ve PAD X8 günün her anında kullanıcısıyla bütünleşiyor. HONOR PAD Acelesi eşsiz tasarımları ve güçlü performansları ile işte veya konutta yaşamınızı kolaylaştırırken minik molalarda da sevinçli dakikalara eşlik ediyor. Nerede olursanız olun sizi her yerde gündemin içini yakalıyor.

Teknoloji devi HONOR, PAD 8 ve PAD X8 tabletleri ile 7 ’den 77 ’ye herkesin favorisi oluyor. Uzun batarya vakitleri ile gün süresince tüm işlerinizi rahatça yapmanıza imkân sağlarken güçlü performansları ve zarif tasarımlarıyla ister işte olsun ister tatilde her anın pratik dayanakçısı oluyor. 

HONOR PAD acelesi ile her an gündemin içinde!

Yoğun iş temposunda kaçırdığımız ve merakla beklediğimiz diziler, oyunlar veya son dakika büyümelerini sevinçli tatil günlerinde veya uzunca süren seyahatlerde tutuyoruz. Bu zamanlarda ise tasarımı veya ağırlığı ile bizi yormayan, güçlü batarya kapasitesiyle asla tükenmeyen tabletimiz cümbüşlü anlarımıza eşlik ediyor.

Son teknoloji ile donatılan HONOR PAD serisinde 12.1 inç büyüklüğü ile %87 oranında harikulade ekran-gövde oranına sahip PAD 8, 7250 mAh ekstra büyük batarya kapasitesi ile her an gündemin içinde kalmanıza dayanakçı oluyor. Aynı zamanda 10.1 inç ekranı ile Full HD izleme tecrübeyi sunan PAD X8 ise gündemin enerjisini kullanıcısıyla buluşturuyor.

Sekiz hoparlörü ile dikkat toplayan Pad 8, stereo surround ses niteliği ile eşsiz tecrübelerin kalitesini çoğaldırırken. Pad X8 ise Geniş Aralıklı Surround hoparlörleri ve Histen ses sistemi ile seyir neşesini maksimum ebatlara taşıyor.

Sekiz çekirdekli Qualcomm® Snapdragon® 680 yonga seti ile donatılan HONOR PAD 8, genişletilmiş multimedya oynatma ve gelişmiş performansıyla gündemdeki tam büyümelerden aynı anda haberdar olmak isteyen kullanıcıların temennilerine yanıt veriyor. Yüksek performanslı yonga seti, kullanıcıların birden fazla uygulamayı meselesiz bir biçimde çalıştırmasını sağlayarak her an değişebilen gündem karşısında akıcı bir tecrübeyi kullanıcıları ile buluşturuyor.

520 gram ağırlığı ve 6,9 mm inceliğiyle sahip olan PAD 8, kolay taşınabilir olması sayesinde kullanıcısına gittiği her yerde eşlik ediyor. 7.55mm kalınlığa sahip olan ve 460 gram ağırlığı ile dikkat toplayan PAD X8 ise HONOR tablet ailesinin en hafif modeli olmasıyla beraber kavisli yüzeyi ve avuç içi çarpıklığına uyan tasarımı ile gündemi takip eden kullanıcısına rahatlık sunuyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı