Hafif, uslu ve güçlü: HUAWEI MatePad SE

PAYLAŞ
Hafif, uslu ve güçlü: HUAWEI MatePad SE
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

HUAWEI MatePad SE, harcayıcıların bir tabletten beklediği her şeyi sunarak çok doğrultulu kullanım olanağı sağlıyor. HUAWEI ’nin zengin ekosistemini destekleyen MatePad SE, tüm ailenin gereksinimlerini karşılayan, üretkenlik ve eğitim için en iyi tercih olarak konumlanıyor.

Eşsiz bir metalik parlaklık elde etmek için anodize kumlama operasyonuyla uygulanan alüminyum alaşımdan üretilen HUAWEI MatePad SE, sağlamlıktan ödün vermeyen simetrik yapısıyla her zaman ve her yere geçim sağlayacak biçimde planlandı. 

Huawei Histen 8.0 ile etrafsal ses

HUAWEI MatePad SE 10, çekici bir dinleme tecrübeyi sağlamak için gövdesinde hem soldan hem de sağdan ses üreten iki hoparlöre sahip. Histen 8.0 kullanıcılara, frekans aralığını ve ses seviyesini hesaba katan ve kristal netliğinde ses geliştirmelerini destekleyen otomatik uyarlanabilir, bağlama dayalı ses efektleri ve ince ayar özellikleri sunuyor.

HUAWEI MatePad SE, film diyaloglarını, kısa videoları, çevrimiçi kursları ve görüntülü görüşmeleri katıksız bir neşe haline getirmek için sesleri geliştirir. Eşsiz bir merkez kanal insan sesi çıkarma algoritması, konuşma seslerinin öne çıkmasını sağlar. Daha da iyisi, HUAWEI MatePad SE, uygulama cinslerini tanımlamak ve hoparlör ses efektlerini otomatik olarak ayarlamak için alt tabaka algoritmasını kullanarak parmağınızı dahi kıpırdatmaya gerek kalmadan sesi saf meblağ.

1200P çözünürlükte yormayan IPS ekran

HUAWEI MatePad SE, ispatlanmış göz yorgunluğu giderme için TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık ve Flicker-free sertifikalarını alan geniş, 10,4 inç ebadında ve 2K çözünürlüklü HUAWEI FullView Ekran ile donatıldı. 225 PPI yoğunluğu ile net ve canlı bir görüntü sağlayan ekranın 4096 seviyeli parlaklık ayarı, etraf aydınlatma şartlarını hesaba katarak gerçek zamanlı olarak değişiyor. %83 ekran-gövde oranı, çekici bir görüntüleme sağlarken, hafif 440 g ağırlığındaki gövde, dayanıklı kullanım sağlayan sağlam bir orta çerçeveye sahip. Qualcomm Snapdragon 680 harekâtçıya sahip tabletin depolama kapasitesini bir microSD kart ile 1 TB ’a kadar yükseltmek olası.

Tüm ekosistemin merkezi

HarmonyOS 3, makineler arası operasyonları her zamankinden daha kolay hale getirmek için makinelerinizi ve irtibatlarınızı tek bir yerden idaremenize ve hatta makineleri hesaplar arasında paylaşmanıza imkân tanır. Uslu telefonla iş birliği, kullanıcıların uslu telefonları ve tabletleri çekip vazgeçerek ve uslu telefonları hakimiyet etmek için tableti kullanarak faydalılığı artırmak için uslu telefonlar ve bilgisayarlar arasında dosya aktarmalarına imkân tanır. PC ile iş birliği, kullanıcıların iki aygıt arasında içeriği özgürce çekmesine, tabletin klavyesini ve faresini paylaşmasına ve aynı zamanda iş ve çalışmada daha yüksek faydalılık için Ayna Modu, Genişletme Modu ve İş Birliği Modunu aktifleştirmesine imkân tanır.

HarmonyOS 3, en beğendiğiniz içerik ve özelliklere daha kolay ulaşım için aynı ebattaki Servis Widget ’larının stoklanmasını ve Servis Widget ’larının kombinasyonlarını ve değişik ebatlardaki kısayolları destekleyerek tablette gezinmeyi meselesiz hale getirir. Yeni Çoklu Pencere özelliği, dört adede kadar uygulamanın eşzamanlı görüntülenmesini destekleyerek tableti bir çoklu görev vasıtasına dönüştürür. Yeni ve geliştirilmiş Uygulama Arttırıcı özelliği, tek bir uygulamada dört adede kadar görevi aynı anda açmanıza imkân tanır.

HUAWEI MatePad SE, 4.497 TL maliyetle HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Şu an geçerli kampanya dahilinde 999 TL bedelindeki Swift sırt çantası ve 249 TL bedelindeki kulak içi kulaklık yanında 6 ay uzatılmış ek garanti süresi tabletle beraber hediye ediliyor. Ayrıca sepette de ekstra 200 TL indirim sağlanıyor. Tabletle beraber HUAWEI ’nin en yeni bütün kablosuz kulaklığı olan FreeBuds 5i alındığında, kulaklığa da ayrıca 200 TL indirim uygulanıyor. Ek olarak yorum vazgeçerek 999 TL bedelinde Bluetooth Mouse kazanabilirsiniz.

 

Kaynak: adamnedio.com