Hepsiburada'dan 1.000 TL'lik Kupon Armağanıyla Honor X9a Fırsatı

PAYLAŞ
Hepsiburada'dan 1.000 TL'lik Kupon Armağanıyla Honor X9a Fırsatı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Küresel teknoloji markası Honor ’un merakla beklenen yeni cep telefonu Honor X9a, Türkiye ’de ilk defa Hepsiburada ’ya özel ön kayıt avantajıyla çok yakında satışta.

Honor ’un evrensel pazarda 100 milyondan fazla kullanıcıya erişen ve en sevilen modellerini içeren X Tezsi ilk kez Türkiye ’ye geliyor. Merakla beklenen orta, üst sınıf yeni cep telefonu modeli Honor X9a, 8 Şubat ’a kadar ön kayıt olan Hepsiburada kullanıcılarına özel 1.000 TL ’lik kupon fırsatıyla harcayıcılara sunuluyor.

Hesaplarına belirlenen indirim kuponunu Hepsiburada alıcıları 8 Mart ’a kadar ürün satın alımında indirim olarak kullanabilecekler.

Performans özellikleri dikkat topluyor

Sahip olduğu performans özellikleriyle cep telefonu pazarında dikkatleri üzerine sürükleyen Honor X9a,  45 derece kavisli 120Hz OLED ekranıyla üstün görüntü niteliği vadediyor. 5.100 mAh kapasiteli bataryayı, bütün şarjla iki günlük kullanım sunuyor. Telefonda ayrıca Honor ’un geliştirdiği 40W Süper Süratli Şarj teknolojisi bulunuyor. 

8GB+5GB Honor RAM Turbo ile performans gerektiren uygulamalarda çok zaferli bir telefon olan Honor X9a, arka kısmında 64 megapiksellik üçlü kamera montajıyla geliyor. Telefonun 7,6 mm kalınlığı ile 179 gram ağırlığı ise konforlu bir tecrübe sunuyor.   

 

Kaynak: adamnedio.com