Hepsiemlak'tan Yeni Özellik: “Paylaş Kazan”

PAYLAŞ
Hepsiemlak'tan Yeni Özellik: “Paylaş Kazan”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Yenilikçi özellikleriyle en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen emlak bülten sitesi hepsiemlak; kullanıcıları için “Paylaş Kazan” özelliğini yaşama geçirdi. Artık herkes yalnızca bülten paylaşarak kazancına kazanç katabilecek. 

Türkiye ’nin uzman emlak platformu hepsiemlak, sosyal medya odaklı pazarlama taktiği kapsamında sektörde bir ilke imzalaydıArtık emlak bültenlerini paylaşarak kazanç sağlamak muhtemel!

Bülten linklerini ‘paylaş kazan ’ butonuyla; iletileşme servisleri, web siteleri ya da sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan kullanıcılar, bülten sahibiyle irtibata geçildiğinde kazanç elde edecek. Bu uygulama ile oluşturulan kazancı ister Hepsiburada ’dan alışveriş çeki olarak ister Tam Çocuklar Bizim Derneği BÇBD, Modern Hayatı Destekleme Derneği ÇYDD ya da Cemiyet Gönüllüleri Vakfı ’na TOG bağış yaparak değerlendirebilmek muhtemel. 

Google Play Store ’da azami puanlı emlak bülten sitesi uygulaması olmasıyla öne çıkan, gelişmiş web sitesi ve teknolojik altyapısıyla kullanıcılarıyla en iyi dijital tecrübeyi yaşatmayı hedefleyen hepsiemlak, yaşama geçirdiği yeni özelliği ‘paylaş kazan ’ ile kullanıcılarına oturdukları yerden kazandırıyor. Kampanya ile kazanmaya başlamak için hepsiemlak ’a abone olup hesabınızı doğrulamanız yeterli. Ayrıntılı bilgiye web sitemizden erişebilirsiniz.

 

Kaynak: adamnedio.com