HONOR IFA 2023'e Damgasını Vurdu, Toplam 36 Medya Ödülü ile Döndü

PAYLAŞ
HONOR IFA 2023'e Damgasını Vurdu, Toplam 36 Medya Ödülü ile Döndü
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

HONOR ’un dayanabilir uslu telefon alanındaki yeni konsept ve uygulamaları küresel medyada büyük alkış topladı.

Küresel teknoloji markası HONOR, Berlin ’de hakikatleştirilen IFA 2023 fuarında, HONOR Magic V2 ve HONOR V Purse modelini görücüye çıkardı. HONOR bu sene IFA 2023 ’te medyadan toplam 36 ödül aldı. 

Son derece şık dizaynı, hafif ve ince tasarımıyla içe dayanabilir uslu telefon HONOR Magic V2, önde gelen media kuruluşlarınca “IFA ’nın En İyisi” olarak adlandırıldı. 

TechRadar, HONOR Magic V2 ’yi “IFA 2023 ’nam En İyisi” olarak ödüllendirdi ve şunları söyledi: “Elinize aldığınız anda alanın geri kalanını demode göstermeyi başaran çok fazla aygıt yok, ancak Magic V2 bunu en iyi dayanabilir telefonlara yapıyor ve bu da onu IFA 2023 Ödülleri ’nin kazananı yapıyor” HONOR Magic V2, dayanabilir pazara getirdiği yenilikler sayesinde XDA-Developers Best of IFA 2023 ödüllerinde de yer almaya hak kazandı. “Dünyanın sarih ara en ince dayanabilir aygıtı – dayandığında bile iPhone 14 Pro Max ’deri dahi daha ince – ve aynı zamanda daha hafif” laflarına yer verdi. 

HONOR ’un dayanabilir sektördeki yenilikçi mühendisliği, lider fiziki ve sürdürülebilirlik konseptiyle dikkat çekti.

Fuarın bir değişik yıldızı HONOR V Purse içinse Android Headlines, “IFA 2023 ’nam En İyisi” olarak ödüllendirirken: “HONOR V Purse yalnızca bir telefon değil, aynı zamanda bir moda ifadesi ve bir sohbet başlatıcı. IFA 2023 ’te gördüğümüz en acayip bültenlerden biriydi” laflarıyla dikkat çekti. GSMArena ise HONOR V Purse ’nam tasarım konsepti hakkında “Bu hakikatinde çok gelişmiş bir aygıt… Bir işletmenin alışılmışın dışında düşünmesini her zaman takdir ediyoruz” yorumunu yaptı. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı