HONOR X Acelesi ilk kere Türkiye'ye geliyor

PAYLAŞ
HONOR X Acelesi ilk kere Türkiye'ye geliyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

HONOR ’un evrensel pazarda 100 milyondan fazla kullanıcıya erişen ve en sevilen modellerini içeren X Acelesi ilk kere Türkiye ’ye geliyor. 

Küresel bir teknoloji markası olan HONOR, yeni modellerini Türkiye ’deki kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyor. Uslu telefon ve ekosistem ürünlerinde dünyanın her yerindeki kullanıcıların lüzumlarına müteveccih ürünlere imza atan işletmenin evrenselde 100 milyondan fazla kullanıcıya erişen X acelesi çok yakında Türkiye pazarında satışa çıkıyor.

Bulunduğu segmentte lider özellikler

HONOR ’un ürün yelpazesinin ehemmiyetli bir parçası olan HONOR X acelesi, işletmenin yıldız ürün kategorilerinden biri. Her nesil yenilik ve atılım mevzusunda cesur adımların atıldığı bu seride, harcayıcılara maliyetine göre muhteşem performans sağlayan makinelerin sunulması amaçlanıyor. Emin ekipman, mucizevi emekçilik, tutarlı irtibat ve meselesiz bir sistemin planlanması, HONOR X serisinin Deoksirübo Nükleik Asit ’sında yer alıyor.

Evrenselde büyük galibiyet tutan X acelesi, kullanıcılara hem tasarım hem de özellikler açısından tertemiz bir tecrübe yaşatıyor. Segmentinde lider özelliklere sahip olan bu yeni model, sınıfının en iyisi özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Sanayi standartını yükselten çalışmalar

Tüm dünyada 30 binden fazla tecrübe mağazası bulunan ve dünya çapındaki toplam çalışan rakamının yüzde 60 ’ını Ar-Ge çalışanlarının oluşturduğu HONOR ’un biri Fransa ’da biri de Japonya ’da olmak üzere altı ArGe merkezi ve 100 ’den fazla inovasyon laboratuvarı bulunuyor. 

Bu Ar-Ge merkezinde her ürünşan titiz nitelik testi için binlerce aygıt kullanılıyor ve bazı aygıtlar 24 saat x 365 gün süresince durmaksızın çalıştırılıyor. Misalin makinenin düğme testi ele alındığında, HONOR sanayi standardını 200.000 defa basımdan 1 milyon defa basıma çıkarmıştır, bu da 18 senelik kullanımdan sonra zarar görmeyeceğini garanti edebilir.

Bu yatırımları sayesinde kullanıcıların lüzumlarına müteveccih ürünlere odaklanan ve bu ürünlerde daha evvel görülmeyen yeniliklere imza atan işletme 2023 senesinde X acelesi başta olmak üzere Türkiye ’de tertemiz ürünler ile karşımıza çıkacak.

HONOR son olarak tasarımı ve özellikleriyle öne çıkan, Sony IMX800 sensörünü ilk kere kullanan HONOR 70 modeli ve HONOR Pad 8 gibi uygun maliyete üstün özellikleri bulunan modellerini Türkiye pazarında satışa sunmuş ve kullanıcıların büyük alkışını toplamıştı.

 

Kaynak: adamnedio.com