HONOR X9a özel fiyatı ile Türkiye'de satışa çıktı

PAYLAŞ
HONOR X9a özel fiyatı ile Türkiye'de satışa çıktı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Şık tasarımı, ekran özellikleri ve uzun ömürlü batarya performansı ile dikkat toplayan HONOR X9a, Hepsiburada üzerinden 7 Mart tarihine kadar 10.999 TL ’ye satın alınabilecek.

Uslu telefon ve ekosistem mahsullerinde dünyanın her yerindeki kullanıcıların gereksinimlerine müteveccih mahsullere imza atan HONOR, Türkiye ’de satışa çıkacak yeni HONOR X9a modeli için satış kampanyası detaylarını paylaştı. 

Evrensel pazarda 100 milyondan fazla kullanıcıya erişen ve en hoşlanılan modelleri kapsayan X serisinin ilk kere HONOR X9a modeli ile Türkiye ’ye geleceği açıklanmıştı. Tasarımı ve ekran özelliklerinin yanı gizeme dayanıklılığı ve batarya performansıyla da bulunduğu segmentte standartları yükseltecek HONOR X9a, Hepsiburada ’ya özel kampanyalı maliyeti ile satın alınabilecek.

Alışveriş kredisiyle peşin maliyetine 12 ay taksit

Merakla beklenen ve orta, üst segmentinde iddialı özellikleri bir araya getiren HONOR X9a, 28 Şubat – 7 Mart tarihleri arasında Hepsiburada üzerinden alışveriş kredisiyle peşin maliyetine 12 ay taksit ihtimali ile 10.999 TL ’ye satın alınabilecek.

HONOR X9a servis avantajları ile geliyor

Üstün teknolojiyi, özellikleri ve emin niteliği daha ulaşılabilir maliyetler ile Türkiye ’deki kullanıcılara sunacak olan HONOR X9a aynı zamanda servis ve uygulama avantajlarıyla beraber geliyor. 

Garanti Dahili ve Harici tüm HONOR X9a mahsulleri için Türkiye ’nin her yerine fiyatsız kargo ihtimali sağlanacak. Kullanıcılar satın alım tarihlerinden sonra 3 ay içerisinde fiyatsız kırık ekran garantisinden faydalanabilecekler. Ekranın kırılması gidişatında ekran fiyatı HONOR tarafından karşılanırken kullanıcılar yalnızca emekçilik fiyatını ödeyecekler. 

Ayrıca servis haftaları süresince HONOR X9a satın alan kullanıcılar yetkili bir HONOR servisini ziyaret ettiklerinde fiyatsız ekran filmi kaplaması ve garanti harici harekâtlarda emekçilik fiyatı ödemeden yalnızca parça fiyatı ödeyerek hizmetlerden faydalanabilecek. Servis haftası tarihleri şu biçimde;

27-31 Mart 2023

24-28 Nisan 2023

22-26 Mayıs 2023

Harika bir kullanıcı tecrübeyi sunmak için ekstra performans sunan HONOR X9a, 120Hz Çok Doğrultulu OLED Kavisli Ekranı, yüksek kapasiteli dayanıklı ekranı, uzun vakitler kullanım ihtimali sağlayan bataryayı ve Qualcomm® Snapdragon® 695 5G Mobil Platformu ile sınıfının en iyi görsellerini ve performansını sunuyor. 

 

Kaynak: adamnedio.com