HONOR'dan karne hediyesine uygun maliyetli teklif: HONOR Pad 8

PAYLAŞ
HONOR'dan karne hediyesine uygun maliyetli teklif: HONOR Pad 8
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

12 inç ekranı, şık tasarımı ve güçlü ses sistemiyle beraber gelen HONOR Pad 8, sömestr yarıyılında çocuklarını neşelendirmek isteyenler için uygun bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.  

Talebelerin yoğun bir yarıyılı geride vazgeçtiği, hem dinlenecekleri hem de sevinçli zaman geçirecekleri yarı sene tatili başladı. Karne coşkusunu yaşayan çocuklarının zaferini mükâfatlandıracak bir hediye arayışında olan ebeveynler için HONOR ’un uygun maliyetli tableti HONOR Pad 8, sahip olduğu özellikler ile öne çıkıyor.

Hem ders hem cümbüş

Yarıyıl tatilinde çocukların hem derslerine odaklanacağı hem de cümbüşlü müddet geçirebileceği aygıtların başında tabletler geliyor. HONOR Pad 8 şık tasarımı, sekiz hoparlörlü ses sistemi ve çoklu misyon yönetimi gibi özellikleri ile talebelerin yalnızca yarıyıl yarıyılında değil, mektep yaşamlarında da desteklerine koşacak bir ürün olma potansiyeline sahip. HONOR Pad 8 özellikleri ile ön tasarıya çıkarken, uygun maliyetiyle de sömestr yarıyılında çocuklarınına hediye seçeneği arayanlar için istenen tüm bu özellikleri bir araya getiriyor.

Her an, her yerde medya dosyalarına erişmek, müzik dinlemek, ders anekdotlarını hakimiyet etmek talebelik yaşamının ehemmiyetli bir parçası haline dönüştü. HONOR Pad 8, 520 gram ağırlığı ile taşınabilir olması sayesinde hem cümbüşü hem de ders anekdotlarınızı her yere götürmenize ve 12 inç ekranı ile basitçe göz atmanıza imkân sağlıyor.

Birinci sınıf tasarım, şık görünüm

Hafif alüminyum alaşımlı gövdesiyle birinci sınıf bir tasarıma sahip olan HONOR Pad 8, yalnızca 520 gr ağırlığı ve 6,9 mm inceliğiyle kullanıcıların tableti tek elle rahatça yakalayabilmelerini sağlıyor. Kavisli kenarları ve zarif buzlu kaplaması ile HONOR Pad 8, pürüzsüz bir değiş ve birinci sınıf bir görünüm ve his sunuyor. 

Sekiz çekirdekli Qualcomm® Snapdragon® 680 yonga seti ile donatılan HONOR Pad 8, genişletilmiş multimedya oynatma ve gelişmiş performans sunmak için üretildi. Yüksek performanslı yonga seti, kullanıcıların birden fazla uygulamayı meselesiz bir biçimde çalıştırmasını sağlayarak reyin oynarken, ders çalışırken veya en beğendiğiniz programı izlerken gelişmiş bir tecrübe sunuyor.

Tüm gün bağlı kalın

HONOR Pad 8, tüm gün iletişim için ekstra büyük 7250 mAh bataryaya sahip. Kullanıcıları her zaman çevrimiçi ve bağlı yakalayan HONOR Pad 8, 14 saate kadar çevrimdışı video oynatmayı veya 10 saate kadar çevrimiçi kullanmayı destekliyor. Bu sayede tüm gün kullanım için gelişmiş bir pile gereksinim dinleyenler için muhteşem bir alternatif sunuyor. 

Öneri edilen satış maliyeti 500 TL indirim ile 5.499 TL olan ve şafak müddeti semanda oluşan tonlamalardan esin alan HONOR Pad 8, “Şafak Mavisi” rengi ile Vatan, Teknosa, Hepsiburada ve Trendyol satış kanallarından alınabiliyor.

Ayrıca HONOR Pad 8 satın alan herkes her seri numarası için bir adet olmak üzere 1 adet fiyatsız koruma filmi almaya hak kazanıyor. Fiyatsız olarak verilen bu koruma filmleri, HONOR ’un resmi servis merkezlerinde taktırılabilecek. Servis Kampanyaları ile alakalı daha fazla bilgiye https://www.hihonor.com/tr/support/h70-vip-service adresinden erişebilirsiniz.

 

Kaynak: adamnedio.com