HUAWEI akıllı giyilebilir cihazları MWC 223'te 16 ödül birden kazandı

PAYLAŞ
HUAWEI akıllı giyilebilir cihazları MWC 223'te 16 ödül birden kazandı
  • 0
  • 0
  • 6 dakika da oku
  • +
  • -

Mobil Dünya Kurultayı MWC 2023 İspanya ’nın Barselona kentine tertip edildi. Faallikte, HUAWEI WATCH Buds ve HUAWEI WATCH GT Cyber dahil olmak üzere Huawei giyilebilir makineleri, küresel medyanın ve davetlilerin dikkatini sürükleyerek, son teknoloji tasarımları ve süratli değiştirilebilir kılıfları için 16 prestijli medya ödülü kazandı.

Mobil Dünya Kurultayı MWC 2023 geçtiğimiz günlerde İspanya ’nın Barselona kentine tertip edildi. Faallikte, HUAWEI WATCH Buds ve HUAWEI WATCH GT Cyber dahil olmak üzere Huawei giyilebilir makineleri, küresel medyanın ve davetlilerin dikkatini sürükleyerek, son teknoloji tasarımları ve süratli değiştirilebilir kılıfları için 16 prestijli medya ödülü kazandı. Bu ödüller, Huawei ’nin giyilebilir aygıtlardaki uzmanlığının küresel olarak tanınmasını ve firmanın beynelmilel pazardaki liderliğini pekiştiriyor.

Yeni giyilebilir özelliklerle sağlıklı yaşam basitleşti

TWS kulaklıkları ve uslu saati entegre eden HUAWEI WATCH Buds, çığır açan tasarımıyla 8 medya ödülü kazandı. Saat, son teknoloji 2 ’si 1 arada kullanım tecrübesiyle isminden söz ettirdi. Faalliğe katılan konuklar saati sınamak için akın etti. Manyetik açılır kapak ve kulaklık tasarımına sahip sektörün ilk uslu saati olan HUAWEI WATCH Buds, TWS kulaklıkları ve uslu saati tek bir şık giyilebilir makinede birleştirerek günlük kullanım sırasında TWS kulaklıkların unutulması veya kaybedilmesi meselesini çözüyor. Kulaklıklar, takıldığında sol ve sağ ses kanallarını otomatik olarak düzenleyen ve değişik kulak kanalı yapıları için en iyi ses niteliğini reel zamanlı olarak usluca uyarlayan Adaptif Belirleme Teknolojisini destekleyerek davetlilerin harika müziğin sevincini çıkarmalarını sağlıyor. Geniş alanlı kulak kepçesi dokunmatik hakimiyetleri, davetlilerin yalnızca kulaklarına değerek birden fazla işleve ulaşmalarına imkân tanıyarak daha geniş bir erim ve daha doğru değme tanıma sağlıyor.

Yetkili bir medya kuruluşu olan Phone Arena saati methetti: Huawei yeni bir çığır açıyor ve tıpkı ilk dayanabilir telefonlar gibi HUAWEI Watch Buds da bugün uslu saat / kulaklık olarak bildiğimiz şeyi yine belirleme potansiyeline sahip bir ürün! Üç sene süren kesintisiz testlerin ardından, 2 ’si 1 arada saat-kulaklık tasarımı, uslu giyilebilir makinelerde yeni bir sayfa açmak için her iki makinenin özelliklerini ve işlevlerini entegre ederek aygıtlar arasındaki çizgileri flulaştırıyor.

Kullanıcı tecrübesini yine planlayan bu lider ürün, uslu giyilebilir aygıt pazarına canlılık katıyor. Uslu giyilebilir aygıt ve ses sanayisinde lider olan Huawei, yeni ürün formları, teknolojileri ve tecrübesindeki avantajlarıyla sektördeki yeniliklere liderlik etmeyi vaat ediyor.

Moda tutkunları için planlanan HUAWEI WATCH GT Cyber, kullanıcıların saat kasalarını istedikleri tarza göre değiştirmelerine imkân tanıyan, ekipman yeniliği ve sektörler arası entegrasyon için bir standart tanımlayan eşsiz bir yapıya sahip. HUAWEI WATCH GT Cyber, şık değiştirilebilir kasaları ile 8 medya ödülü kazandı.

Konuklar göz açıp kapayıncaya kadar değişik saat kasaları ve suratları arasında geçiş yaparken bu yeni tecrübeden gözle görülür bir biçimde memnun kaldılar. Değişik elbiselere ve stillere geçim sağlayabilen saat, küresel harcayıcıların her türlü gidişatta kendilerini ifade edebilmelerini sağlıyor. Sahada yapılan tüm testler ve münakaşalardan sonra medya, Huawei ’nin cesur inovasyon ve durmak öğrenmeyen bulgulara olan bağlılığını yansıtan bu ürünşöhret Huawei ’nin en eşsiz ve güçlü ürünü olduğu mevzusunda oybirliğiyle hemfikir oldu.

Tesirli bir sektörel tasarım mecmuası olan Yanko Design, “Neredeyse Meta giyilebilir makinenin tasarımından bir sayfa almışlar gibi sezdiriyor” dedi. Dünyaca ünlü teknoloji medyası Trusted Reviews ise şu yorumu yaptı: “Huawei, Watch GT Cyber ile gerçekten değişik bir şey yapıyor. Yalnızca kayışı değil, tüm kasayı değiştirebilme özelliği kuşkusuz moda şuuruna sahip şahıslar arasında popüler olacak ve hala oldukça becerili bir fitness takip makineyi olması da bir bonus.”

HUAWEI WATCH GT Cyber üç koleksiyon halinde geliyor: Urban Edition, Sport Edition ve Elegant Edition olmak üzere üç koleksiyona sahip olan HUAWEI WATCH GT Cyber, “Değişik, Özgür ve Sınırsız Olmak için Doğdu” manasını dünyaya taşıyor. İlk Smart Movement ufalayabilir gövdesi ve Süratli Değiştirilebilir kasası, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların değişik lüzumlarını ve kendilerini moda yoluyla ifade etme isteklerini karşılamak için planlandı.

Huawei, fitness ve sağlık alanındaki yeni dijital hünerler aracılığıyla sağlıklı yaşamı teşvik etmek için bütün istif ve derin ekipman-yazılım-servis geçimini kullandı. Geçtiğimiz sene, Huawei ’nin uslu giyilebilir ürünleri, tasarım, yapım süreçleri, yazılım ve ekipman özelliklerindeki yeniliklerle dünyanın dört bir yanındaki harcayıcılara gelişmiş bir ürün tecrübeyi sunmaya devam etti. Huawei, son derece yenilikçi ekipman ürünlerine ek olarak, yazılım kabiliyetlerinde de atılımlar yaptı. HUAWEI TruSeen, HUAWEI TruSport, HUAWEI TruSleep gibi firma içi yenilikler sayesinde Huawei ’nin giyilebilir ürünleri, dünya çapındaki kullanıcılara profesyonel sağlık ve egzersiz takibi sağlıyor. İleriye dönük olarak, Huawei giyilebilir aygıtlar, dünya çapındaki harcayıcılara birinci sınıf fitness ve sağlık tecrübeleri sunmak için yazılım ve ekipman hizmetlerinin becerilerini ve avantajlarını entegre etmeye devam edecek.

 

Kaynak: adamnedio.com