HUAWEI, Avrupa lansman etkinliğinde inovatif yeni amiral gemisi ürünlerini tanıttı

PAYLAŞ
HUAWEI, Avrupa lansman etkinliğinde inovatif yeni amiral gemisi ürünlerini tanıttı
  • 0
  • 0
  • 7 dakika da oku
  • +
  • -

HUAWEI, Avrupa piyasasına yeni ve son teknoloji amiral gemisi mahsullerini tanıttı. Almanya ’nın Münih kentinde tertip edilen tanıtım aktifliğinde işletme, HUAWEI P60 Pro ve HUAWEI Mate X3 olmak üzere iki yeni nesil amiral gemisi uslu telefonun yanı gizeme giyilebilir aygıtlardan PC ’lere kadar değişik üst düzey mahsulleri de kapsayan yeni üst düzey makinelerini tanıttı. HUAWEI P60 Pro, DXOMARK sıralama tarihinde azami puana sahip 1 numaralı resim uslu telefonu oldu.

 

Yeni tanıtımlarla HUAWEI, harcayıcı elektroniği pazarındaki liderliğini teyit ederken, aralıksız inovasyon ve dijital dünyayı dünyadaki her bireye, aileye ve kuruluşa eriştirme mevzusundaki kararlılığını sürdürüyor. HUAWEI, daha yenilikçi mahsuller yaratmak için durmaksızın teknolojik ilerlemelere odaklanarak araştırma, geliştirme ve inovasyona yoğun yatırım yapmaya devam ediyor. İşletmenin Avrupa ’da Almanya, Fransa, İngiltere, İsveç, Belçika ve Polonya dahil olmak üzere 20 araştırma merkezi bulunuyor. HUAWEI aynı zamanda Avrupa Tescil Büroyu ’ndeki EPO en ehemmiyetli tescil müracaat sahibi: İşletme, bir evvelki seneye göre %27 ’den fazla bir çoğalışla 4.505 tescil müracaatında bulundu.

 

Efsanevi P Acelesi HUAWEI P60 Pro ile geri döndü

En üst düzey resimcilik tecrübeyi için teknolojik atılımlarıyla HUAWEI P Acelesi, 15 milyondan fazla Avrupalı kullanıcı için resimcilik inovasyonu ve olağanüstü tasarımla eşanlamlı. Seneler süresince HUAWEI P serisinin gelişmiş resimcilik özellikleri, bir hayli meraklıya bir sonraki resimcilik ustaları olma olanağı verdi.

 

HUAWEI Next Image Awards 2022 Kazananı Costin Mocan, “Üst düzey, ufak ama güçlü HUAWEI uslu telefon kameraları sayesinde, her kullanıcı yaşamının profesyonel bir resimcisi olabilir ve ehemmiyetli anların resimlerini en iyi nitelikte paylaşabilir. Altı seneden uzun bir vakittir HUAWEI cep telefonları kullanıyorum ve görüntüleme becerilerine, tasarımlarına ve meselesiz ve kalıcı kullanıcı tecrübelerine hayranım. P Acelesi uslu telefonumu kullanarak etkileyici duyguları ve tecrübeleri tutabildim. Ve şimdi yeni HUAWEI P60 Pro, muhteşem resimcilik özelliği ile dijital görüntülemeyi tekerrür profesyonel bir seviyeye taşıyor ve resim sanatını yine belirliyor” açıklamasında bulundu.

 

HUAWEI P60 Pro, DXOMARK sıralama tarihinde azami puana sahip 1 numaralı uslu telefon oldu. HUAWEI P60 Pro, 156 puanlık olağanüstü puanıyla, üstün genel performansı ve resimcilik özellikleriyle öne çıkıyor ve şu anda piyasada bulunan en gelişmiş resimcilik uslu telefonu haline geliyor. Prestijli portal, en yeni Huawei amiral gemisinin hem teknik hem de resimcilik maharetlerini çok methetti.

 

Yeni amiral gemisi uslu telefon, optik sistemler ve estetik tasarım açısından P Acelesi ’nin mirasını devralıyor. Aygıt tümüyle yenilenmiş bir optik sisteme sahip ve sektörde Çoklu Lens Gruplu Ultra Aydınlatmalı Telefoto Kamera ile donatılmış ilk aygıt olma özelliğini taşıyor. Uslu telefon tabiattan esin alıyor ve arka oturumlarında sektörün ilk İnci Doku Tasarımı ile çağdaş estetiği yine açıklıyor. Rococo Pearl, aydınlatıcı ve parlak bir tesir yaratmak için natürel mineral inci tozunu uslu telefona dahil ederek eşsiz bir natürel doku elde ediyor. HUAWEI P60 Pro, dayanıklılığı ile de öne çıkıyor. HUAWEI ’ye özgü dayanıklı Kunlun Glass oturumlu yeni Quad-Curve Display ’i özümsüyor, bu da dayanıklılığı ehemmiyetli miktarda geliştiriyor ve düşme mukavemetini artırıyor.

 

HUAWEI P60 Pro İnci Beyazı ve siyah versiyonları 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip, 39.999 TL HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. Huawei uslu telefonun yanında, 2.999 TL kıymetindeki FreeBuds 5 hediye ediliyor. Tanıtıma özel 500 TL sepet indirimi uygulanan modelde ayrıca 1.000 TL ’lik daha indirim kuponu belirlendi. HUAWEI Online Mağaza üzerinden kullanılabilecek indirim kodu: AP60PRO1000HW 

HUAWEI Mate X3: üstün tecrübelerle çığır açan direnebilir yenilikler 

HUAWEI, direnebilir uslu cep telefonları pazarında bir teknoloji lideri ve en yeni HUAWEI Mate X3, direnebilir uslu telefonlarda yeni bir çağın önünü açıyor. HUAWEI Mate X3, Dünyanın En İnce ve En Hafif Büyük Ekranlı Direnebilir Uslu Telefonu olup, iç ve dış ekranlar, yeni nesil çok ebatlı menteşe ve görüntüleme sistemi gibi tüm alanlarda geliştirildi.

 

HUAWEI uslu telefonlarda her zaman olduğu gibi HUAWEI P60 Pro ve HUAWEI Mate X3, paketten bütün kapsamlı işlevsel uygulamalarla çıkıyor. AppGallery, aylık 580 milyon faal kullanıcıyı bir araya getiriyor ve şimdi uslu arama ve muhtelif hizmet marifetleri ile onlara en sevdikleri uygulamaları bulmaları ve tecrübelemeleri için daha fazla alternatif sunuyor. Sektör ortaklarıyla bereketli iş birliklerine bir misal de küresel iletileşme uygulaması Viber ile yapılan iş birliği. Dünya çapında bir milyardan fazla insanı birbirine bağlayan tehlikesiz, özel, cümbüşlü bir iletileşme ve arama uygulaması olan Viber, AppGallery ’ye en yeni katılan büyük markalardan biri.

 

HUAWEI Mate X3, 69.999 TL maliyet yaftasıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden Siyah ve Koyu Yeşil renk alternatifleri ile ön satışa sunuluyor. Satın alan harcayıcılar, 9999 TL bedelinde Watch Buds, Uslu Tartı 3 ve 66W Super charger hediye hediye ediliyor.

HUAWEI WATCH 4 Acelesi: daha sağlıklı bir yaşam için bileğe bir değiş 

HUAWEI, kapsamlı uslu giyilebilir aygıtlar kolisinde bulunan 24 saat sağlık izleme özelliği ile fiziksel refahı teşvik etmeye devam ediyor. HUAWEI WATCH 4 Acelesi, HUAWEI WATCH 4 ve HUAWEI WATCH 4 Pro ’yu kapsayan, her ikisi de WATCH Acelesi ’nin teknolojisini ve yenilikçiliğini servet alan, ancak sağlık idaresine daha da odaklanan yeni bir uslu giyilebilir aygıt acelesi. HUAWEI ’nin tek değişle, çok noktalı sağlık takibi sayesinde, şahsın sıhhatine dikkat etmesi artık bileğe bir değiş kadar kolay.

 

Bir Hayli Olimpiyat ve Dünya Şampiyonası ’nda altın madalya kazanan atlet ve küresel ikon Sir Mo Farah, Huawei ile ortaklığına 2021 senesinde çok hoşlanılan WATCH GT 3 ile başladı ve saatlerimiz o zamandan beri sıkı idmanlarının ve sağlıklı yaşam stilinin ufalamaz bir parçası haline geldi. 

 

Mo Farah, “Huawei ’in uslu saat serisini seviyorum. İster hafif WATCH GT Runner ’ın süper alıngan GPS ’i ister yeni WATCH Ultimate ’ın muhteşem lüks tasarımı olsun, her birinin sunduğu eşsiz bir şey var. Ne yaparsam sunim veya nereye gidersem gideyim, gereksinimlerimi muhteşem bir biçimde karşılayacak doğru aygıtı alabilirim. Yeni HUAWEI WATCH 4 de bir başka kazanan. Birinci sınıf titanyum kaplamaya bayılıyorum ve ekran bu dünyanın dışında! Çoğu insan benim ve koçumun yalnızca koşu maharetimi takip etmekle ilgilendiğimizi düşünse de hakikatinde genel sağlık ölçümleri performans seviyelerimin nerede olduğunu tahlil etmeye dayanakçı olmak için gerçekten ehemmiyetli. WATCH 4 ’nam tek tuşla sağlık işlevi, tüm bu bilgileri almayı gerçekten çok kolaylaştıracak. Buna bayıldım!” açıklamasında bulundu.

 

HUAWEI Watch 4, kısa bir vakit içinde Huawei Türkiye Online Mağazası ’nda ön satışa sunulacak.

 

Profesyonel ve ev büro kullanımı için yeni nesil PC ’ler

HUAWEI ayrıca, estetiği, yenilikleri ve aklı bir araya getiren ve mucizevi derecede hafif ve kullanışlı bir mobil form sunan ultra ince, hafif bir dizüstü bilgisayar olan yeni HUAWEI MateBook X Pro ’yu ve kullanıcılara esinlerini genişletmek ve üretkenliği optimize etmek için meselesiz bir yol sunan güçlü 13. Nesil Intel Core harekâtçıya sahip 2,5K geniş ekranlı bir dizüstü bilgisayar olan HUAWEI MateBook 16s ’i de tanıttı.

 

Her iki bilgisayar da kısa vakit içinde Huawei Türkiye Online Mağazası ’nda ön satışa sunulacak.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı