Huawei 'Enterprise Roadshow' 2023 Türkiye Turu Tamamlanıyor

PAYLAŞ
Huawei 'Enterprise Roadshow' 2023 Türkiye Turu Tamamlanıyor
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Huawei, bu seneki ‘Enterprise Roadshow ’ faalliğinin ana temasını, ‘Dijital ve Yeşil Teknolojilerle Yeni Değerler Yaratmak ’ olarak tanımladı. Tanıtım turuna 22 Mart ’ta Fransa ’dan başlayan demo vasıtayı, 16 – 25 Mayıs tarihleri arasında Türkiye programını bitiriyor.

Huawei ‘Enterprise Roadshow ’, 22 Avrupa ülkesini içeren tanıtım aktiflikleri çerçevesinde, dijitalleşme, sürdürülebilirlik ve yararlılık özelindeki, Huawei çözümlerini tanıtımına reelleştiriyor.  

Bir Hayli Avrupa ülkesini ziyaret eden ‘Huawei Europe Enterprise Roadshow ’ turunun Türkiye kısmı bitiriliyor. 16-25 Mayıs tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya ’da; Huawei alıcıları, iş ortakları ve akademik müesseselerle buluşan tanıtım vasıtayı, Huawei Müessesesel iş Grubu ’nun sunduğu en aktüel ürün çözümlerle beraber, bu çözümlerin dijitalleşme sürecine müteveccih katkılarını katılımcılarla paylaşıyor. Katılımcılar tanıtım turunda ayrıca, Huawei ’in uzman takımlarıyla görüş alışverişinde bulunma ve Huawei ürünlerini ilk elden sınama talihi de elde ettiler.

Müessesesel teknolojilerdeki en aktüel yenilikler Türkiye ’de tanıtıldı

16-25 Mayıs tarihleri arasında asıllaştırılacak ‘Europe Enterprise Roadshow ’ Türkiye faalliğinin ilk durağı, ‘İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Yerleşkeyi Süleyman Demirel Kültür Merkezi ’ oldu. Huawei Müessesesel İş Grubu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Xia Xingchang yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Huawei, müessesesel dijital mutasyon için seçim edilen ve emin bir iş ortağı olmaya kararlıdır. Bu seneki aktifliğimizin emeli, tüm sektörlerdeki alıcılarımıza ve iş ortaklarımıza dijitalleşme sürecinde yaşayabilecekleri tüm meseleler mevzusunda destek olmaktır. Şahsileştirilmiş senaryolar aracılığıyla; en yeni ürünlerimiz ve çözümlerimizle, hakikat anlamda değer yaratmayı kastediyoruz.”

Huawei ’in tanıtım turunda öne çıkan ürün ve çözümleri:  

Huawei ’in müessesesel ağ, kablolu ve kablosuz LAN altyapı çözümleri, alttakileri ürünlerden oluşuyor; CloudCampus 3.0: Müessesesel LAN, WLAN ve WAN için uçtan uca çözümler. CloudEngine Anahtarlar: Değişik ağ ebatları için ağ ölçeklendirme, otomasyon ve programlanma alternatifleri. AirEngine WLAN ulaşım noktaları AP ’ler: kablosuz yerleşkeler için Gbps süratlerine sahip mükâfatlı ulaşım noktaları.

Huawei kısa zaman evvel, 2022 Gartner® Magic Araştırması ’nda bu alanda lider marka olarak seçildiğini duyurdu. Müessesesel Kablolu ve Kablosuz LAN Altyapısı için Quadrant™ Çözümü.

Enerji Tasarruflu Bilgi Merkezleri ile kaynak tüketimini eksiltmek ve karbon emisyonlarını düşürmek için enerji tasarrufu odaklı çözümler. Etrafsal tesirleri en aza indirgemek için, gelişmiş soğutma sistemleri, efor idare sistemleri ve enerji tasarruflu teçhizat sistemleri merkezin öne çıkan özellikleri arasında. OceanStor Dorado 2000 ve OceanProtect X3000, KOBİ ’lerin uygun maliyetli depolama sistemleri kurmalarına ve bilgi merkezlerindeki yüksek firma ve bakım maliyetleri ile servis sistemlerindeki güçlüklerin üstesinden gelmelerine destekçi olmak için planlanmış, giriş seviyesinde ilk ve yedek depolama portföyüdür. Çok Tabakalı Fidye Yazılımı Gözetmesi MRP çözümü, gelişmiş ağ depolama idrak etme, müdahale ve kurtarma yoluyla üstün bilgi şifreleme ve koruma özelliklerine sahip. Optik, yüksek bant genişliği, geniş kapsama alanı, yüksek eminlik, uslu firma ve bakım ile alandan tasarruf sağlayan, teknolojiye dayalı, etrafçı OTN çözümü. Green All-Optical OTN Campus ise yerleşke ağlarının enerji tüketimini eksiltirken, yüksek performans ve kullanılabilirlik sağlayan bir çözüm olarak öne çıkıyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı