Huawei kurumsal ağ altyapısında lider

PAYLAŞ
Huawei kurumsal ağ altyapısında lider
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Huawei, 2022 Gartner Magic Quadrant raporuna göre, kablolu ve kablosuz ağ altyapı çözümleriyle Kuzey Amerika menşeli işletmeler dışındaki tek lider firma oldu. 

Huawei, müessesesel ağ altyapısı çözümlerindeki liderliğini, dünyanın önde gelen araştırma ve danışmanlık firmayı Gartner tarafından hazırlanan değerlendirme raporunu patentledi. 2022 Gartner Magic Quadrant raporuna göre Huawei, ‘Kablolu ve Kablosuz Müessesesel Ağ Altyapısı ’ alanında, Kuzey Amerikalı olmayan tek tedarikçi olarak ‘Lider ’ seçildi.

Bu galibiyet, Huawei ’in ağ altyapısı alanındaki tüm küresel önerilerinin değerlendirildiğini göstermesi açısından da ehemmiyetli. Huawei ’in bu kategorideki geniş çözüm yelpazesi arasında, Cloud Campus 3.0 çözümü, Cloud Engine ivedisi anahtarlar, Air Engine Wi-Fi ulaşım noktaları ve Master NCE otomatik ağ idare platformu yer alıyor.

Huawei; suni zihin, makine öğrenimi özellikli ağ yönetimi platformları ve gelişmiş kablosuz ağ yardımı mevzularında ehemmiyetli bir bilgi birikimine sahip. Huawei ’in bu kategoride sunduğu ürün ve çözümler, bugüne kadar dünya çapında değişik sektörlerde milyonlarca alıcıya erişti. Huawei tarafından sunulan çevik yazılım mimarisi, Huawei müessesesel ağ ürünlerinin değişik iş modellerinde yüksek performansla çalışmasını sağlıyor.  

Huawei ’in yerleşke ağı ürünleri, bugüne kadar kamu hizmeti, eğitim, sağlık, imal, finans ve enerji gibi sektörlerde, 170 ’deri fazla ülke ve bölgedeki alıcılar tarafından yaygın olarak kullanıldı. Bu çözümler, işletmelerin dijital mutasyon yolculukları için sağlam bir temel oluşturmalarına da dayanakçı oldu.

 

Kaynak: adamnedio.com