HUAWEI MatePad SE ve FreeBuds 5i kampanyası iyi bir ses tecrübesini beraber sağlıyor

PAYLAŞ
HUAWEI MatePad SE ve FreeBuds 5i kampanyası iyi bir ses tecrübesini beraber sağlıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

HUAWEI ’nin zengin ekosistemini destekleyen MatePad SE, tüm ailenin gereksinimlerini karşılayan, üretkenlik ve eğitim için en iyi tercih olarak konumlanıyor. Kampanya dahilindeki FreeBuds 5i ile alındığında, HUAWEI ekosistemi en meselesiz şahsi müzik dinleme tecrübelerinden birini sunuyor.

HUAWEI MatePad SE, film diyaloglarını, kısa videoları, çevrimiçi kursları ve görüntülü görüşmeleri katıksız bir neşe haline getirmek için sesleri geliştirir. Eşsiz bir merkez kanal insan sesi çıkarma algoritması, konuşma seslerinin öne çıkmasını sağlar. Daha da iyisi, HUAWEI MatePad SE, uygulama cinslerini tanımlamak ve hoparlör ses efektlerini otomatik olarak ayarlamak için alt tabaka algoritmasını kullanarak parmağınızı dahi kıpırdatmaya gerek kalmadan sesi saf meblağ.

HUAWEI MatePad SE, çekici bir dinleme tecrübeyi sağlamak için gövdesinde hem soldan hem de sağdan ses üreten iki hoparlöre sahip. Histen 8.0 kullanıcılara, frekans aralığını ve ses seviyesini hesaba katan ve kristal netliğinde ses geliştirmelerini destekleyen otomatik uyarlanabilir, bağlama dayalı ses efektleri ve ince ayar özellikleri sunuyor.

HUAWEI MatePad SE ’de kullanılan HarmonyOS 3 işletim sistemi, aygıtlar arası operasyonları her zamankinden daha kolay hale getirmek için makinelerinizi ve iletişimlerinizi tek bir yerden idaremenize ve hatta aygıtları hesaplar arasında paylaşmanıza imkân tanıyor. Böylece kampanya dahilindeki FreeBuds 5i kulaklıklarıyla bütün bir tamlıkta çalışıyor.

HUAWEI FreeBuds 5i ile kullanıcılar, uslu telefon, tablet, PC ve saat dahil olmak üzere değişik aygıtlar ve işletim sistemleri ile HarmonyOS, Android, iOS ve Windows işletim sistemleri arasında meselesiz bir biçimde irtibat kuruyor. Kullanıcılar, iletişimi manuel olarak değiştirmeden müzik, buluşma ve aramalar arasında aygıtlar arasında geçiş yapabiliyor.

HUAWEI FreeBuds 5i, FreeBuds serisinden muhteşem ses niteliğini ve etkin hengame yasaklamayı ANC devralırken aynı zamanda çoklu ANC ve EQ modlarının yanı gizeme değişik aygıtlar ve işletim sistemleri arasında meselesiz geçiş için Çift Aygıt İrtibatı kapsıyor.

HUAWEI FreeBuds 5i, Hi-Res Audio Wireless Hi-Res sertifikasıyla yüksek çözünürlüklü müzik tecrübeyi sunuyor. HD sesi oynatmak ve iletmek için güçlü teçhizat, algoritmalar, LDAC HD ses codec ’i ve çoklu EQ efektlerinden faydalanarak orijinal sesin her zaman reeline uygun biçimde işlenmesini sağlıyor.

Tamamen şarj edilmiş bir kılıfla 28 saatlik batarya ömrü ve sadece 15 dakikalık şarjla 4 saatlik ses çalmayı destekleyen HUAWEI FreeBuds 5i, süratli şarj özelliği sunarak kullanıcıları bataryanın süratle bitmesi mevzusunda kaygılanmaktan kurtarır.

HUAWEI MatePad SE, 4.499 TL maliyetle HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Şu an geçerli kampanya dahilinde 999 TL kıymetindeki Swift sırt çantası ve 249 TL kıymetindeki kulak içi kulaklık yanında 6 ay uzatılmış ek garanti süresi tabletle beraber hediye ediliyor. Ayrıca sepette de ekstra 200 TL indirim sağlanıyor. Tabletle beraber HUAWEI ’nin en yeni bütün kablosuz kulaklığı olan FreeBuds 5i alındığında, kulaklığa da ayrıca 200 TL indirim uygulanıyor. Ek olarak yorum vazgeçerek 999 TL kıymetinde Bluetooth Mouse kazanabilirsiniz.

 

Kaynak: adamnedio.com