HUAWEI nova 11 Serisi ile tanışın: Özgün, tarz ve kırılmaz

PAYLAŞ
HUAWEI nova 11 Serisi ile tanışın: Özgün, tarz ve kırılmaz
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Dayanıklılığı ve ekran niteliğini yine belirleyen bir uslu telefon ivedisi ile yeni bir yarıyıla adım atın: HUAWEI nova 11 Pro. Son derece dayanıklı bir ekran serisine sahip olan nova 11 Pro ile zararlı ekranların yarattığı hayal kırıklıklarına veda edebilirsiniz. Yükseltilmiş ekranı aynı zamanda çekici bir görsel tecrübe sunuyor.

Pazar bilgileri, satış sonrası yaşanan meselelerin yarısından aşırısının ekran onarımından kaynaklandığını ortaya koyuyor. Ekranın değiştirilmesi için gereken yüksek bakım fiyatlarının yanı gizeme pil gibi bileşenlerin de hasar görebileceği göz önünde bulundurulduğunda, kullanıcıların sağlam ekranlı bir uslu telefona yatırım yapmaları usluca olacaktır.

İster fiziksel olarak zorlu ders dışı etkinlikleri olan zeki ve çabalı bir talebe olun, ister sık seyahat gerektiren yoğun bir programa sahip genç bir erişkin olun, beton yüzeye düşmeye katlanabilecek kadar sağlam bir ekrana sahip bir uslu telefon seçmek çok ehemmiyetlidir. Bu, yaşam stiliniz ne kadar faal veya hareket halinde olursa olsun, gönül rahatlığı ve devamlı kullanım sağlamaya destekçi olur.

Neyse ki, kullanıcılar artık HUAWEI nova 11 Pro ile bütün de bunun tadını çıkarabilirler. HUAWEI, uslu telefonlarının ekranlarını sertleştirmek ve kazara düşmelerden kaynaklanan zararı eksiltmek için HUAWEI nova telefonlarına Kunlun Glass uyguladı.

İsviçre SGS ’den beş yıldızlı sırça düşme mukavemeti sertifikası alan HUAWEI Kunlun Glass ile donatılan telefon, artık genel düşme mukavemetinde 10 kat çoğalışa sahip.

 

Parmaklarınızın ucundaki özgün görselleri keşfedin

İster film seyretmek ister reyin oynamak olsun, cümbüş gereksinimlerimizi karşılayan gerçekten büyüleyici bir ekran için artık evlerimizle veya kapalı alanlarla hudutlu değiliz. Teknolojideki büyümeler sayesinde uslu telefon ekranları daha büyük ve etkileyici hale geldi, şık ve ince silüetlerle bitirildi. Artık kullanıcılar hareket halindeyken cümbüş heveslerini zahmetsizce tatmin edebilir ve ananesel ev montajlarına rakip olan çekici görselleri tecrübeleyebilirler.

Ekran niteliği açısından ötekilerinden bir adım önde olmayı kasteden HUAWEI nova 11 ivedisi, asıl dünyanın otantik renklerini kopyalamak için ekran teknolojisine yatırım yaptı.

HUAWEI nova 11 ivedisi, renk, zinde aralık, pürüzsüzlük ve çözünürlük açısından en üst düzey ekran tecrübeyi sunan bir özellik olan Display Turbo ’yu piyasaya süren ilk ürün oldu.

P3 geniş renk gamına sahip ekran, asıl dünyanın renklerini daha doğru bir biçimde tutmaya ve göstermeye destekçi oluyor. Bu da kullanıcıların ister reyin oynarken ister dizi izlerken coşku verici bir izleme tecrübeyi yaşayacağı anlamına geliyor.

Sosyal medyada paylaşmak için müthiş tatil resmini aramak gözleriniz için hiç bu kadar kolay olmamıştı. HUAWEI nova 11 ivedisi ile, görüntülerinizdeki renkleri reelci bir biçimde geri yükleyen, kontrastı artıran ve renk doygunluğunu geliştiren HDR teknolojisinden avantajlarından faydalanabilirsiniz. Titiz kare kare ayarlamalar sayesinde ekran, resimlerinizin natürel olarak hoş ve görsel olarak sansasyonel görünmesini sağlayarak ideal görüntü niteliği sunuyor.

Ekran, 120 Hz ’e varan yüksek yenileme süratiyle tereyağı kadar pürüzsüzdür ve saniyede 120 kare sunar. İster bir haber uygulamasına göz atın, ister internette gezinin, ister ailenizi veya iş dostlarınızı görüntülü arayın, ultra hatasız bir tecrübenin tadını çıkarabilirsiniz. HUAWEI nova 11, çoğu kullanıcıyı tatmin edecek geniş bir 6,7 inç 120 Hz Hatasız OLED Düz Kenar Ekran sunuyor. HUAWEI nova 11 Pro ise daha üst düzey bir aygıt arayanlar için müthiş olan daha da büyük 6,78 inç 120 Hz Hatasız OLED Kavisli Ekrana sahip.

nova 11 Pro ’nun yeşil ve siyah renkli modelleri 24.999 TL maliyetle Huawei Online Mağaza üzerinde satışa sunuluyor. 

nova 11 modeli ise 21.999 TL maliyetle yeşil ve siyah renk alternatifleri ile Huawei Online Mağaza üzerinde satışa sunuluyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı