HUAWEI P60 Pro ve Watch Ultimate kampanyası devam ediyor

PAYLAŞ
HUAWEI P60 Pro ve Watch Ultimate kampanyası devam ediyor
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

HUAWEI P60 Pro, DXOMARK sıralama tarihinde azami puana sahip 1 numaralı resim odaklı uslu telefonu oldu. HUAWEI ’nin en gelişmiş uslu telefonu olan P60 Pro artık HUAWEI ’nin ustalık yapıtı olarak adlandırılan premium uslu saatleri Huawei Watch Ultimate ile beraber kampanyalı satışa sunuldu.

 

HUAWEI P60 Pro, DXOMARK sıralama tarihinde azami puana sahip 1 numaralı uslu telefon oldu. HUAWEI P60 Pro, 156 puanlık fantastik puanıyla, üstün genel performansı ve resimcilik özellikleriyle öne çıkıyor ve şu anda piyasada bulunan en gelişmiş resimcilik uslu telefonu haline geliyor.

 

P60 Pro ’nun 6,67 inç ebadında, 2700×1220 çözünürlükte, 450 PPI, 120 Hz, P3 renk gamı dayanaklı 1,07 milyar renk, LTPO ekranı 1 ve 120 Hz arası devingen tazeleme sürati uyarlanabilirlik özelliğine sahip. HUAWEI X TRUE Display teknolojisine sahip ekran hem etrafa hem de telefon içeriğine göre değişik aydınlatmayı uslu bir biçimde optimize ediyor. HUAWEI P60 Pro ’nun dayanıklı Kunlun Sırçayı, İsviçre ’nin SGS ’sinin beş yıldızlı sırça düşme mukavemeti sertifikası ile, ekranı hasar görmekten uzak yakalıyor. Ekranın genel düşme mukavemeti 10 kat çoğaldırıldı.

 

Telefonun ana kamerası 48 MP RYYB sensörün f/1.4 ve f/4.0 stop arası değişebilen 10 adımlı fiziksel değişken diyafram ile destekleniyor. 100x zoom yapabilen telefoto kamerası da 48 MP ve RYYB özellikli aynı sensöre sahip. f/2.1 diyaframlı kamera şu anda telefoto kameralarda var olan en geniş diyafram sarihliğine sahip. Ultra geniş açılı kamera ise 13 MP ve yeniden RYYB f/2.2 stop diyaframlı bir sensöre sahip. 

 

4815 mAh batarya kapasitesine sahip P60 Pro, 88W SuperCharge ve 50W kablosuz SuperCharge destekliyor. Bu sayede P60 Pro, 10 dakika şarj ile sıfırdan %50 batarya doluluğuna çıkabiliyor.

 

Watch Ultimate ile derinlerden doruklara

HUAWEI WATCH Ultimate, ana akım uslu saatlerde eşi görülmemiş bir galibiyet olan ses özellikleriyle donatılırken 100 metre dalış seviyesinde suya dayanıklılık özelliklerini destekleyerek uslu saat sanayisinin suya dayanıklılık performansı standardını yine belirliyor. Suya dayanıklı 16 yapıya sahip tescilli tasarımı, HUAWEI WATCH Ultimate ’ın fazla derin deniz tazyikine direnmesini sağlıyor. Saat, İstanbul Sanayi Odası 22810 suya dayanıklılık standardı ve EN13319 dalış teçhizatı standardı testlerinden zaferle geçti ve 24 saat süresince 110 metre derinliğe batırılabilir. 

 

HUAWEI WATCH Ultimate, Huawei ’nin en profesyonel ve kapsamlı sağlık yönetimi kutusunu kullanıcılara sunuyor. Kullanıcıları sağlıklarıyla ilgilenmeleri için kuvvetlendiren bu kutu, gelişmiş CE MDR sertifikalı EKG incelemeyi, kumpassız kalp atış sürati bildirimi, damar sertliği tehlikeyi için doğru tarama, tüm gün SpO2 izleme, tüm gece uyku takibi ve stres izleme özelliklerini kapsıyor.

 

Üstün batarya ömrüne sahip her iki model de kullanıcıların 2 haftalık batarya ömrünün sevincini çıkarabilecekleri yüksek süratli şarjı destekliyor. Uslu saatin bataryayı bittiğinde, yeni gelişmiş kablosuz süratli şarj sistemi 60 dakika içinde tamamen şarj olmasını ve 10 dakika içinde %25 şarj olmasını sağlıyor.

 

HUAWEI WATCH Ultimate, bileğinizde daha uslu bir tecrübe için Bluetooth aramaları, süratli cevaplar, dağıtılmış teknolojinin yanı gizeme müzik çalma, andırdırıcılar ve hem Android hem de iOS aygıtlarını destekleyen değişik uslu telefonlar arasında geniş geçimliliği destekleyerek en üst düzey uslu yaşam özelliklerini de getiriyor.

 

HUAWEI P60 Pro Rokoko İnci ve siyah versiyonları 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip, 36.999 TL HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. Huawei uslu telefonun yanında, 2.999 TL kıymetindeki FreeBuds 5 hediye ediliyor. Ayrıca HUAWEI P60 Pro, Watch Ultimate ile beraber alındığında 2.500 TL daha indirim yapılıyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı