HUAWEI P60 Pro ve yeni nesil son teknoloji ürünler 9 Mayıs'ta Avrupa'da tanıtılacak

PAYLAŞ
HUAWEI P60 Pro ve yeni nesil son teknoloji ürünler 9 Mayıs'ta Avrupa'da tanıtılacak
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Huawei yenilik arayışında sürat kesmiyor. Teknoloji devi Huawei, 23 Mart ’ta Çin ’de uslu telefonlardan uslu saatlere, dizüstü bilgisayarlardan kulaklıklara kadar bir dizi yeni üst düzey ürünü tanıttı. Tüm bu yeni Huawei amiral gemisi ürünler 9 Mayıs ’ta Almanya ’nın Münih kentinde resmi olarak tanıtılacak.

Huawei, inovasyon çıtasını yükseltmekten bırakmıyor ve zati geniş olan uslu telefon, dizüstü bilgisayar ve giyilebilir ürün yelpazesini yeni makineler ile daha da genişletiyor. Yanaşan Avrupa tanıtım faalliğinde Huawei, günlük hayatlarının parçalamaz bir parçası haline gelecek güçlü bir hayli senaryolu aygıt tecrübeyi arayan tüm harcayıcıların lüzumlarını karşılayacak. Huawei, 9 Mayıs ’ta Almanya ’nın Münih kentinde tertip edilecek faallikte son teknoloji ürünlerini duyuracak.

Yeni nesil amiral gemileri Avrupa ’ya geliyor

Bu bahar Huawei, Avrupalı harcayıcılara iki yeni nesil, son teknoloji uslu telefon sunacak. Yeni ve en gelişmiş resimcilik amiral gemisi HUAWEI P60 Pro, gün batımında, karanlıkta veya siz ne zaman isterseniz çekim yaparken, muhtelif mesafelerden azami detayı tutmak isteyen tüm meraklılar için bir düşü reel yapacak. Huawei uslu telefon tarihindeki bir öteki km taşı ise HUAWEI Mate X3. Yeni sabredebilir amiral gemisi, tüm yeni ileri teknolojiyi son derece ince, çok hafif ve çok dayanıklı bir gövdede topluyor. Bu model ile Huawei, sabredebilir uslu telefonlar alanında lider konumunu pekiştiriyor.

Yeni aygıtların tanıtımı, yeni gelişmiş uslu saatler olmadan bitirilemezdi. Huawei ’nin bir hayli şahsın gıpta ettiği lüks görünümünü ve tarzına gözetirken devamlı kendini aşmaya çalışan kaşifler için ürettiği ultra amiral gemisi uslu saati HUAWEI WATCH Ultimate da tanıtılacaklar arasında. Bu şaheserin yapımında kullanılan çok rakamda özellik, üst düzey tasarım ve malzemelerle piyasadaki uslu saatler için yeni bir çıta tanımlıyor. 

Huawei ayrıca estetiği, yeniliği ve zekâyı bir araya getiren, oldukça hafif ve kullanışlı bir mobil form sunan çok ince, hafif bir dizüstü bilgisayar olan yeni HUAWEI MateBook X Pro ’yu da tanıtacak. Giyilebilir aygıt ve müzik tutkunları ise yanılgısız tasarım ve ses niteliğine odaklanan yeni HUAWEI FreeBuds 5 kulaklıkların neşesini çıkaracak.

Coşku verici tecrübenin tadını çıkarın

Huawei portföyünü kuvvetlendirirken ve tüm ürün kategorilerini geliştirirken, harcayıcıların tecrübelerini merkeze koymaya devam ediyor. Teknoloji ve sanatı bir araya getiren tanıtım faalliği sırasında Huawei, sadece bir dizi yeni son teknoloji makineyi resmi olarak piyasaya sürmekle kalmayacak, aynı zamanda işletmenin her harcayıcıya yenilik sağlama ve küresel teknoloji sanayisinin gelişimine devamlı liderlik etme vizyonu ve taktiğinin temel odak alanlarını da sunacak.

Huawei ’nin yanaşmakta olan tüm yeni amiral gemisi ürünleri Avrupa pazarlarında satışa sunulacak ve harcayıcılar günlük hayatlarını ve işlerini çok daha uslu hale getirebilecek yeni çözümler karşısında afallamışa dönecek. HUAWEI WATCH Ultimate, 3 Nisan ’dan itibaren satışa sunulacak ilk ürün olacak ve onu HUAWEI FreeBuds 5 takip edecek. Yeni uslu telefonlar HUAWEI P60 Pro ve HUAWEI Mate X3 ile HUAWEI MateBook X Pro dizüstü bilgisayar, 9 Mayıs 2023 ’teki tanıtım faalliği ardından satışa sunulacak. Avrupalı harcayıcılar, ürünlerin kendi pazarlarında piyasaya sürülmesinden birkaç hafta sonra Huawei ’nin tüm yeniliklerini keşfedecekler.

 

Kaynak: adamnedio.com