HUAWEI WATCH D ile tansiyonunuz her an kontrol altında

PAYLAŞ
HUAWEI WATCH D ile tansiyonunuz her an kontrol altında
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

HUAWEI, CE Tıbbi Aygıt İdaremeliği sertifikası ile onaylanan EKG ve tansiyon izleme özellikli ilk uslu saat olan HUAWEI WATCH D, yetersizsiz sağlık taraması için hediye kampanyasıyla satışta.

HUAWEI WATCH D, bilek tipi EKG ve ilk defa reel zamanlı her yerde tansiyon izlemeyi muhtemel kılarak, sağlık izlemenin rahatlığını harcayıcıların bileklerine getiriyor. HUAWEI WATCH D, harcayıcılar için günlük sağlık izleme ve günlük takip dostu olarak yeni bir alternatif.

Yenilikçi teçhizat, doğru tansiyon ölçümü

Tansiyon ölçümünün doğruluğu, ananesel uslu saatlerde bilek üzerindeki sıkılık ve takma pozisyonundan etkileniyor. HUAWEI WATCH D ’nin yüksek çözünürlüklü tazyik sensörü, geri besleme tazyik hakimiyet devresi ve düşük akışlı hava yolu sayesinde, alıngan tazyik ölçüm sistemi en fazla ±3mmHg tazyik ölçüm hassasiyetiyle kullanıcıların her zaman ve her yerde tansiyon ölçmesine imkân tanır.

Tansiyon takibine doğrudan ulaşım ihtimali veren özel İşlevsel düğmesi ve ana ekrana dönmek veya uygulama menüsüne ulaşmak için bir ana ekran tuşu bulunan saat, çift tabakalı elverişli hava yastığı kapsa tazyik farklılıklarını doğru idrak ederek yanılgısız tansiyon ölçümüne imkân tanır.

Sağlık personeli gibi çalışan uslu saat

HUAWEI TruBP Algoritması son 6 yıldır geliştirilmektedir ve 20 ’den fazla alakalı tescilden oluşmaktadır. Bu algoritma uslu ölçüm dayanağı, tansiyon duyarlılığı değerlendirmesi, özellikleri ve pozisyonu yardımlar.

HUAWEI WATCH D, hareketsiz kalmanızı isteyecek ve el hareketini, bilek adale gruplarındaki kasılmaları tespit eden hareket sensörlerinin kullanılmasıyla, en doğru neticelerin sağlanabilmesi için kan tazyiki izleme sırasında elinizi 45 derecelik bir açıyla yakalamanız mevzusunda size kılavuzluk edecektir.

En ayrıntılı ve doğru tansiyon ölçümü

Uslu alıngan sensör, 0,01 mmHg ’ye kadar kalp ritim tazyiki değişikliklerine belirleyebilir. 128Hz Tazyik hakimiyet devresi, bir mikro pompa kullanarak hava akışını ayarlar. Havayolu tasarımı, +/- 3 mmHG tazyik doğruluğu ile sonuçlanan sıvı simülasyonuna katlanmaktadır.

Tansiyon, evvel üst sistolik değer, ardından alt diyastolik sayı ile milimetre cıva mmHg üniteleri türünden ölçülür. Basmakalıp tansiyon aralığında sistolik değer 120 ’nin altında ve diyastolik değer 80 ’in altında olmalıdır. Bir sağlık kurumunda tansiyon ölçerken, hekimin “11 ’e 7 olarak” irtibat kurduğunu dinlemek yaygındır, bu da tansiyonunuzun basmakalıp aralıkta olduğu anlamına kazanç. Genelde son sayı atılı sadeleştirerek bu neticelerin irtibatı yapıldığı için 110 ’a 70 ölçülen tansiyona 11 ’e 7 deriz.

HUAWEI WATCH D, her sabah tansiyonunuzu ölçmenizi andırdıracak uslu andırdırma işlevi ile donatılmıştır. Andırdırma işlevini özelleştirebilir ve size daha uygun bir zamanda veya hekiminizin zorunlu gördüğü aralıklarda ölçümler alabilirsiniz.

Bilekteki sağlık asistanı, uslu saat yazılımında ehemmiyetli bir atılım

HUAWEI WATCH D yalnızca bir tansiyon sensörü veya kalp atış sürati izleme aygıtı değildir. Sağlık ölçümünün yanı gizeme, bilimsel uyku izleme, tüm gün SpO2 izleme, cilt sıcaklığı idrak etme veya stres izleme gibi bir uslu saatin tüm özelliklerini destekleyen ve 70 ’deri fazla egzersiz modu ile donatılmış bütün işlevli bir uslu saattir.

HUAWEI ayrıca, HUAWEI WATCH D kullanıcılarının artık egzersiz neticelerini HUAWEI Health uygulamasından son derece popüler egzersiz izleme uygulaması ve topluluğu olan Strava ile paylaşabileceklerini duyurmaktan mutluluk dinliyor. Bilgi paylaşımı aktifleştirildikten sonra kullanıcılar, HUAWEI uslu saatleri tarafından bir araya gelen bilgilerine Strava web sitesini ulaşabilirler.

Kalbinizi kavrayan profesyonel EKG özellikleri

HUAWEI WATCH D, EKG bilgilerini kaydolmayı ve anında EKG raporları oluşturmayı destekleyen yüksek performanslı sensör modülü ile donatılmıştır. Ayrıca HUAWEI WATCH D, anormal bir kalp atış sürati tespit edilir edilmez kullanıcıya EKG ölçümleri yapmasını andırdıran EKG izlemeyi de yardımlar.

Uslu mod ile beraber, kullanıcıların sık sık şarj etmek zorunda kalmadan kesintisiz olarak saatlerini takıp kullanabilmelerini ve sağlıklarını sürekli izlemelerini sağlayan 7 günlük uzun batarya ömrü sunar.

HUAWEI WATCH D, 1 sene uzatılmış garanti ve özel şarj aygıtı ile HUAWEI Online Mağaza üzerinde 8.999 TL maliyetle satışa sunuluyor. HUAWEI Online Mağazada geçerli AWATCHD600HW kodlu kupon kullanılarak 600 TL değerinde sepette indirim sağlanabiliyor. Bunun yanında HUAWEI ’nin şahsi sağlık taramasını bitirici, bedenin yağ, su ve adale oranını ölçebilen kantarı Uslu Tartı 3 hediye ediliyor. Birlikte alımda FreeBuds SE 999 TL yerine yalnızca 549 TL maliyetle sunuluyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı