HUAWEI WATCH Ultimate ile her platformda sağlık ve spor takibi

PAYLAŞ
HUAWEI WATCH Ultimate ile her platformda sağlık ve spor takibi
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Huawei, Watch Ultimate ile ister iPhone sahibi ister başka bir marka uslu telefon sahibi olan, tüm uslu saat tutkunlarına hitap ediyor.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Huawei Health uygulamasını indirmek. Kullandığınız işletim sistemi iOS, Android veya HarmonyOS olsun HUAWEI WATCH Ultimate daha sağlıklı ve daha uslu bir yaşam sağlamak için bilimsel ve profesyonel özellikler sunuyor.

Harcayıcılar, uslu telefonlar, uslu saatler ve kulaklıklar dahil olmak üzere günlük yaşamlarında birden fazla elektronik aygıtla çevrili. Aygıtların her biri kendi değişik emellerine hizmet ediyor, ancak bağlandıklarında daha uslu özelliklerle dolu yanılgısız bir tecrübe sunuyorlar. Misalin, egzersiz kaydı ve amaçlar bir uslu telefonda ayarlanabilir ve ardından uslu saat, kullanıcının performansını izler. Bunun yanı gizeme, uslu saat egzersiz sırasında kulaklıktan müzik çalmayı hakimiyet edecek biçimde ayarlanabilir, böylece kullanıcıların koşu sırasında yanlarında bir uslu telefon taşımasına gerek kalmaz. Bununla beraber, bu harika özelliklerin çoğu genellikle aynı işletim sistemini çalıştıran aygıtları gerektirir ve bu da harcayıcıların uslu saat satın alırken seçimlerini hudutlandırır. Huawei ’nin uslu saat teknolojisi, ekosistemden bağımsız olarak her türlü Android ve iOS uslu telefonlarla geçimliliğe sahip.

Huawei ’nin tüm uslu giyilebilir aygıtlarının idare merkezi olan Huawei Sağlık uygulaması, yeniden Huawei ’nin kendi uygulama platformu olan AppGallery üzerinden yüklenebiliyor. Huawei AppGallery tüm mobil işletim sistemlerine yüklenebildiği için, rastgele bir Huawei uygulamasının indirilmesi için en yetkin ve emin kaynak oluyor. Mobil aygıtınıza Huawei AppGallery yüklendiğinde, Huawei Sağlık ve öteki tüm Huawei uygulamalarının lüzum dinlediği mobil hizmetler altyapısı ile beraber tüm uygulamaların platform bağımsız olarak aralıksız aktüel ve tehlikesiz kalmasını da sağlama bağlamış oluyorsunuz. Android işletim sistemli telefonlarda bu biçimde Huawei Health uygulamasını ulaşırken, iPhone kullanıcıları da App Store üzerinden bu uygulamayı indirip, Huawei uslu saatin sunduğu tüm özelliklere ulaşabilir.

Bileğinizde sağlık hizmeti: Kullanışlı, profesyonel ve kapsamlı

HUAWEI WATCH Ultimate, Huawei ’nin en profesyonel ve kapsamlı sağlık yönetimi kolisini tüm mobil kullanıcılara sunuyor. Kullanıcıları sağlıklarıyla ilgilenmeleri için kuvvetlendiren bu koli, gelişmiş CE MDR sertifikalı EKG incelemeyi, kumpassız kalp atış sürati bildirimi, damar sertliği tehlikeyi için doğru tarama, tüm gün SpO2 izleme, tüm gece uyku takibi ve stres izleme özelliklerini kapsıyor. İstanbul Sanayi Odası 22810 suya dayanıklılık standardı ve EN13319 dalış teçhizatı standardı gibi daha evvel sektörde görülmemiş yenilikler barındıran, Keşif Modu ile kaybolmanızı olanaksız hale getiren HUAWEI WATCH Ultimate saatlerin tüm bu özelliklerinden, hangi ekosisteme dahil olursa olsun tüm kullanıcılar yararlanabiliyor.

Üstün batarya ömrüne sahip her iki model de kullanıcıların 2 haftalık batarya ömrünün sevincini çıkarabilecekleri yüksek süratli şarjı destekliyor. Uslu saatin bataryayı bittiğinde, yeni gelişmiş kablosuz süratli şarj sistemi 60 dakika içinde tamamen şarj olmasını ve 10 dakika içinde %25 şarj olmasını sağlıyor.

HUAWEI WATCH Ultimate, bileğinizde daha uslu bir tecrübe için Bluetooth aramaları, süratli cevaplar, dağıtılmış teknolojinin yanı gizeme müzik çalma, andırdırıcılar ve hem Android hem de iOS makinelerini destekleyen değişik uslu telefonlar arasında geniş geçimliliği destekleyerek en üst düzey uslu yaşam özelliklerini de getiriyor.

Popüler Fitness Uygulamalarına Erişin

Uslu egzersiz çağında, bir hayli kullanıcının kendi gözde sağlık ve fitness uygulamaları var. HUAWEI WATCH Ultimate, Strava, Adidas Runtastic ve Komoot gibi popüler gözdeler de dahil olmak üzere dünya çapında 60 ’tan fazla egzersiz uygulamasıyla bilgi yerleştirme geçimliliğini bitirdi. Yeniden bunlara ister Android ister iOS veya Huawei ’nin kendi HarmonyOS işletim sistemini ulaşılabilir.

Huawei Watch Ultimate saatlerin Okyanus Mavisi 18.999 TL, Keşif Siyahı 15.999 TL maliyetle Huawei Online Mağaza üzerinde ön siparişe açıldı. Ön sipariş kampanyasında Huawei 1 senelik uzatılmış Garanti ile uslu saatlerin garanti ömrünü 3 seneye çıkartırken ayrıca yanında fiyatsız olarak Huawei FreeBuds 5i hediye ediyor. Ayrıca, ürün sayfasına yorumunuzu vazgeçerek 999 TL bedelinde 66W SuperCharge kazanabilirsiniz. Tüm saat suratlarına da, %90 indirimle sahip olabilirsiniz. Okyanus Mavisi için 700 TL sepet indirimi, Keşif Siyahı modeli için sepette 500 TL indirim fırsatına ek olarak 500 TL bedelindeki indirim kuponu da kullanılabilir: AULTIMATE500HW.

HUAWEI WATCH Ultimate Keşif Siyahı ’na 15.999 TL ’ye yanında ekstra Titanyum Metal Kayış ’a ise 2799 TL ’ye sahip olabilirsiniz.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı