HUAWEI WATCH Ultimate, Türkiye'de en hızlı yükselen amiral gemisi akıllı saat oldu

PAYLAŞ
HUAWEI WATCH Ultimate, Türkiye'de en hızlı yükselen amiral gemisi akıllı saat oldu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

HUAWEI ’nin ustalık yapıtı olarak adlandırılan premium uslu saatleri Huawei Watch Ultimate, Türkiye ’de satışa çıktığından beri tüm uslu saat sektöründe amiral gemisi sınıfında en süratli yükselen saati oldu.

İlk 3 haftalık satış grafiğinde 1.300 adedi çoktan satılan Huawei Watch Ultimate modelinin satış sürati, 10 bin TL üzerindeki premium uslu saatler klasmanında en yakın rakibine haftalık satış adetlerinde ve ilk 3 haftalık toplam satış adedinde takribî 2 kat fark atarak bu alanda birinci oldu. Huawei, 2023 senesinde satışa sunduğu Watch D, Watch Buds gibi inovatif uslu saatleri ve Watch Ultimate modelleriyle beraber uslu saat pazarındaki pazar liderliğini de kuvvetlendirmiş oldu. 

HUAWEI WATCH Ultimate Tezsi, bir şaheser oluşturmak için kullanılan bir dizi özellik, üst düzey tasarım ve malzemelerle pazardaki uslu saatler için yeni bir çıta tanımlıyor. Birinci sınıf Zirkonyum bazlı akışkan metal adaleye, Nano-Tech seramik çerçeve ve safir saat kadranı gibi dayanıklı malzemelerle planlanan saat ister karada ister dağın tepesinde veya denizin dibinde olsun, kullanıcıları her türlü sarih hava serüvenine veya ehemmiyetli sosyal aktifliklere hazırlamak için lüks estetik ve uslu özellikler sunuyor.

Üst düzey lüks saatlerde ve alıngan aygıtlarda bulunan yenilikçi yeni bir malzeme olan zirkonyum bazlı akışkan metal, HUAWEI WATCH Ultimate ile ilk defa uslu saatlere giriyor. Eşsiz özellikleri, kayalık arazilerde, sıcak çöllerde, lüks akşam yemeklerinde ve günlük kullanımda yanınızda taşıyabileceğiniz kadar dayanıklı olduğu için ekstrem etkinlikler için uygun hale getiriyor.

Yalnızca bu da değil, HUAWEI WATCH Ultimate, genellikle yalnızca ananesel üst düzey saatlerde bulunan eşsiz üç düğmeli montajla ilk defa donatıldı. Saatin işlevselliğinin kapsayıcılığını, emekçiliğin karışıklığını ve gelişmiş etkileşimli tecrübeyi temsil ediyor.

Huawei Watch Ultimate Keşif Siyahı modeli 15.999 TL yanında 1.699 TL bedelinde FreeBuds 5i ve 1.899 TL bedelinde 12 ay uzatılmış garanti hediye ediliyor. Yüzde 90 indirimli ekstra saat kadranları ve 300 TL indirimli FreeBuds 5 de değişik fırsatlar arasında.

Huawei Watch Ultimate Okyanus Mavisi modeli de 18.999 TL maliyetinin yanında aynı hediye ve fırsatlarla Huawei Online Mağaza üzerinden harcayıcılara sunuluyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı