HUAWEI'de Herkes İçin Bir Akıllı Telefon Var

PAYLAŞ
HUAWEI'de Herkes İçin Bir Akıllı Telefon Var
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Uslu telefon seçmek için pek çok kriter var ve hangisinin kullanılacağına ait son karar tamamen şahsın seçimlerine ve gereksinimlerine bağlı. Gereksinimlere göre özelleştirilmiş telefon tercihini basitleştirmek için, HUAWEI ’nin değişik modellerini ve özelliklerini tanıyın.

İyi bir uslu telefon arayışında, gereksinimlerimize en uygun ve bedelli tecrübeler sağlayan teçhizat çözümlerine yöneliyoruz. HUAWEI ürün ailesinin de emeli, yaşam stilimize ve zevkimize uygun en uygun çözümleri sunmak.

 

Dünyanın en iyi mobil kamerası: P60 Pro

Uslu telefon kamerasını Ultra Lighting Telefoto Kamera ile tamsal şekilde geliştirerek resimcilik tecrübesini dönüştüren HUAWEI P60 Pro, yine planlanan optik yoldan geniş diyaframlı lense kadar, amiral gemisi uslu telefon pazarında resimciliği yine belirliyor.

Bir resmin bazı kısımlarının ışık yetersizliği sebebiyle karanlıkta kalması ve hatıralarınızı yanılgılı biçimde yansıtması her zaman asap bozucudur. Huawei, resimlerdeki karanlığı dağıtmak için en yeni HUAWEI P60 Pro ’ya Ultra Aydınlatmalı Telefoto Kamerayı ilave etti.   Yine planlanan optik yol ile artık sektördeki azami ışık alımına sahip uslu telefon kamerası olarak öne çıkıyor: Ultra Aydınlatma Telefoto Kamera, Çoklu Lens Grupları ile %178 daha fazla ışık sağlayan f2.1 geniş diyafram sarihliğine sahip.

 

Odağınızda hep kendiniz olun: nova 11 Çabuksu

nova 11 Çabuksu, grup resimlerinden yakın çekim resimlere kadar her türlü değişik resme uygun fantastik bir portre sürükleme tecrübeyi sunmak için birden fazla görüntüleme teknolojisini geliştirdi. nova 11 Çabuksu, portrelerin her detayını ortaya çıkarmak için ilk kere XD Portre özelliğini kullanıyor. 

nova 11 Pro, 60 MP Ultra Portre Çift Kamera, 100 derece ultra geniş açı, 1/2,61 inç arka tasarı, 4K görüntü niteliği ve harikulade çözünürlük ve ışık hassasiyeti ile yükseltilmiş HUAWEI Multi-Vision Resimcilikten faydalanıyor. 8 MP Yakın Çekim Portre Ön Kamera, muhtelif mesafelerde hoşluğu net bir biçimde tutmak için 0,7x grup resmi, 1x HD selfie, 2x dokulu portre ve 5x makyaj yakın çekim tecrübeyi dahil olmak üzere 2x optik zoom ve 5x ’e kadar dijital zoom ’u destekliyor.

 

Her vaziyete uygun amiral gemisi: Mate50 Pro

Harika dış mekanlardan büroya kadar, HUAWEI Mate 50 Pro reel bir bukalemundur. İş zamanı geldiğinde, yeni SuperHub reel bir üretkenlik artırıcıdır. Çığır açan yeni bir dosya aktarım özelliği olan SuperHub, rastgele bir metni, resmi, videoyu veya dosyayı basılı yakalamanıza ve dosyaları geçici olarak depolamak için SuperHub ’ın kayan penceresine çekmenize imkân tanır. Daha sonra başka bir uygulamaya geçebilir, dosyaları SuperHub ’dan seçebilir ve bunları meselesiz bir biçimde dokümana yapıştırabilirsiniz. Aygıtlar arasında çalışmak için, uslu telefonunuz ve PC ’niz arasında çoklu dosya aktarımları için SuperHub ’ın toplu aktarım özelliğini de kullanabilirsiniz. EMUI13 ’şöhret SuperStorage özelliği, tekrarlanan dosyaları otomatik olarak idrak edebilir ve kullanıcılara bunları HUAWEI Optimizer uygulamasında sıkıştırma alternatifi sunarak, azami üretkenlik için depolama alanından tasarruf etmenizi sağlar.

HUAWEI ’nin birbirinden özel telefon serilerinde bir hayli yaz kampanyası Huawei Online Mağaza üzerinde devam ediyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı