HUAWEI'nin amiral gemisi kulaklığı FreeBuds 5 Huawei Online Mağazası'nda ön satışta

PAYLAŞ
HUAWEI'nin amiral gemisi kulaklığı FreeBuds 5 Huawei Online Mağazası'nda ön satışta
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Huawei, tertemiz amiral gemisi HUAWEI FreeBuds 5 open-fit TWS kulaklıkları Türkiye ’de ön satışa sunuldu. FreeBuds 5 ’in hatasız kıvrımları, yüksek çözünürlüklü sesi, uzun batarya ömrü ve uslu ses iletişimi, onu özellikle modaya uygun ve zahmetsizce kullanılabilir mahsuller isteyen genç dinleyiciler için muhteşem bir dost haline getiriyor.

HUAWEI FreeBuds 5, konforu ve estetik sürükleyiciliği had safhaya çıkaran aerodinamik bir tasarıma sahip. Kulaklıkların fütüristik damlacık biçimindeki tasarımı, on binlerce elverişli simülasyonun ve suratlarca optimizasyonun neticeyi olarak çift C kıvrımlarının kulakların dış hatlarına uymasını sağlıyor. Damlacık biçimindeki tasarım, kulaklıklar ile kulaklar arasında daha geniş bir temas alanı sağlayarak gerginliği eksilterek soluk alabilen bir kullanım tecrübeyi sunuyor. Yay biçimindeki gövde, bir kulaklığa değildiğinde tazyikin denk olarak dağıtılmasını sağlıyor, böylece etkileşimler çevik ve zahmetsiz oluyor.

Uçtan uca Yüksek çözünürlüklü Ses

Kulaklıkları kulaklık yapan şey hoparlörlerdir ve HUAWEI FreeBuds 5, düşük tonların sizi uçurmasını sağlamak için bas turbo teknolojisi ile donatılmış ultra mıknatıslı dinç bir sürücüye sahip olarak bu alanda da etkileyicidir. 16 Hz ’e kadar düşen bas tonları üretir. Çift devreli mıknatıslar sayesinde frekans tepkisi evvelki nesil mahsule göre %50 daha yüksektir. Üçlü uyarlanabilir EQ, kulak kanalı biçimi, kullanım gidişatı ve ses seviyesinden kaynaklanan değişiklikleri ortadan kaldırmak ve aralıksız olarak muhteşem ses niteliği sağlamak için ses niteliğini 100 Hz ’den 2000 Hz ’e kadar hakikat zamanlı olarak optimize eder.

FreeBuds 5, L2HC ve LDAC kodeklerini takviyeler ve hem HWA hem de Hi-Res Audio Wireless tarafından onaylanmıştır. Kulaklıklardaki ses aktarım sürati 990 kbps ’ye kadar çıkmaktadır ve saf yüksek nitelikli ses için 96 kHz/24 bit HD ses desteklenmektedir.

Gelişmiş Konfor için Open-Fit ANC

HUAWEI FreeBuds 5, kulak biçimine ve kullanım gidişatına göre uyarlanabilen üç mikrofonlu hibrit hengame yasaklamayı takviyeler. Uslu dinç ANC ile kulaklıklar civar gürültüsüne belirleyebilir ve hengame yasaklama modunu hakikat zamanlı olarak ayarlayabilir.

Kulaklıkların üç mikrofonlu dizilimi, aramalar sırasında hengameyi yasaklamak için derin nötr ağ DNN algoritmasıyla beraber çalışır, böylece metroya bindiğinizde, hareketli bir kafede oturduğunuzda veya kalabalık bir sokakta yürürken yüksek sesle ve net bir biçimde dinlenirsiniz.

FreeBuds 5, şahsileştirilmiş açılır pencere, ses hizmeti widget ’ları, ses iletişim merkezi ve EMUI13 ve AI Life uygulaması tarafından desteklenen bir dizi meselesiz, uslu etkileşim ile beraber kazanç.

Gelişmiş Batarya Ömrü ve Süratli Şarj

Kulaklıklar bütün şarjla 30 saat gibi afallatıcı bir vakit kullanılabiliyor ve 5 dakikalık süratli bir şarj, evvelki jenerasyona göre %200 daha süratli bir şarj oranıyla 2 saate kadar dinlemeyi destekleyebiliyor.

Aygıtınızla Geçimli

HUAWEI FreeBuds 5, rastgele bir iOS veya Android uslu telefona bağlanabilir. Kolay eşleştirme mekanizması, kullanıcıların hangi sistemi desteklediğine bakılmaksızın Bluetooth kullanan rastgele bir makinede Huawei kulaklıkların muhteşem ses niteliğini tecrübelemelerine imkân tanır. Huawei ’nin yenilikçi teknolojisi, her zaman, her yerde ve her makinede en rahat dinleme tecrübelerini sağlar.

HUAWEI FreeBuds 5, Seramik Beyazı ve Buz Grisi renk alternatifleriyle, HUAWEI Online Mağazasında 2999 TL üzerinden ön siparişe açıldı. Ön sipariş süresi süresince vade farksız 3 taksit fırsatı, 300 TL sepet indirimi ve uslu telefon, uslu saat, tablet ve dizüstü bilgisayar kategorilerindeki seçili mahsullerle beraber alımda 300 TL ekstra indirim fırsatıyla kullanıcılarıyla buluşuyor.   

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı