Huawei'nin En İyi Tabletleri Öğrencileri Bekliyor

PAYLAŞ
Huawei'nin En İyi Tabletleri Öğrencileri Bekliyor
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Teknoloji, inovasyon ve estetiğin bir araya geldiği yeni tablet modelleri, HUAWEI ’nin mektebe dönüş kampanyasıyla, birbirinden cazip maliyetlerle HUAWEI Online Mağaza ’da yerini aldı. Kampanyaya MatePad Air, MatePad 11.5, MatePad Pro 12.6 ve MatePad 11 dahil edildi.

 

MatePad Air

HUAWEI MatePad Air, 2800 x 1840 piksel çözünürlüğe ve 3:2 üretkenlik oranına sahip 11,5 inç HUAWEI FullView Ekrana sahip. Tabletlerde tipik olarak 16:10 ekranda görülenden daha geniş ekran alanı sağlayarak hem büro görevleri hem de cümbüş için ideal hale geliyor.

HUAWEI MatePad Air, web sayfaları ve dosyalar arasını dolaşırken sürekli görüntüleme için 144 Hz ekran yenileme süratini destekleyen ilk HUAWEI tablet. Ekranın P3 sinema düzeyindeki renk gamı, içeriklerin reel renkleriyle sunulmasını sağlıyor. Tablet, kullanım senaryosuna göre ayarlanan 30 Hz ila 144 Hz uyarlanabilir yenileme sürati aralığını destekliyor. Yenileme süratini dinç olarak ayarlayan tablet ekranı, çekici görseller ile efor yararlılığı gereksinimini dengeliyor. Ayrıca, belli oyunlarda çözünürlüğü artıran ve daha yüksek yenileme süratiyle daha akıcı ve daha kararlı bir reyin tecrübeyi sağlayan SuperRender reyin motoru da bulunuyor. 144 Hz HUAWEI FullView Ekran, HUAWEI M-Pencil ile meselesiz bir biçimde çalışarak el yazısı veya çizim yaparken gecikmeyi neredeyse sıfıra indiriyor.

MatePad Air ve klavyesi 12.999 TL kampanya maliyetiyle satışa sunulurken Huawei Online Mağaza üzerinde 500 TL indirim kuponu, 1.999 TL değerinde M-Pencil kalem ve 6 ay ekran kırılma garantisi veriliyor. Ürünü satın aldıktan sonra sitede yorumlarını paylaşanlara 999 TL değerinde bluetooth Mouse hediye ediliyor.

 

MatePad 11.5

Tabletin 120 Hz ekran yenileme sürati, her bakışta akıcı görseller sunuyor. Yeni yıldız ışığı kum tasarımı, kozmik yıldız halkası kamerasıyla yanılgısız bir biçimde çalışarak tableti gerçekten görülmeye değer bir hoşluk haline getiriyor. Tabletin simetrik tasarımı basmakalıp estetiğe bir methiye kalitesinde olup, sansasyonel 120 Hz yenileme sürati ve etkileyici %86 ekran-gövde oranı ile bitirilen en son teknolojileri performansı doruğa taşıyor.

HUAWEI M-Pencil, algılanamayan 2 ms gecikme süresi sayesinde her vuruşun bütün inceliğini yakalar. Tabletin 120 Hz yenileme sürati, kâğıt üzerinde yazma tecrübesine eş bir tecrübe sunar ve en iyi çalışmalarınızı ve gözde içeriklerinizi tüm cafcafıyla görüntüler. Yalnızca kalemin ucuna basarak fırça ve silgi arasında geçiş yapabilir veya bağlı bir telefon/PC ekranından sansasyonel bir rengi tablet ekranınıza, Renk Tutma özelliğiyle aktarabilirsiniz. Snippet Al ve Annotate gibi yüksek düzey özellikler, sadece bir değişle metin ve fotoğrafları çıkartmanıza veya yazarken kayıt yapmanıza imkân sağlar ve nihayetinde metne dönüştürür.

MatePad 11.5 ve klavyesi 9.499 TL kampanya maliyetiyle satışa sunulurken Huawei Online Mağaza üzerinde 500 TL indirim kuponu, 1.999 TL değerinde M-Pencil kalem ve 6 ay ekran kırılma garantisi veriliyor.

 

MatePad Pro 12.6

HUAWEI MatePad Pro, 12,6 inç 120 Hz HUAWEI OLED Reel Renkli FullView Ekran, %90 ekran-gövde oranı, ∆E < 1 yüksek renk doğruluğu, 120 Hz yüksek yenileme sürati ve 1,07 milyar renge sahip.

Tablet, TÜV Rheinland Full Care Display 3.0 Sertifikas ’nı aldı. Ekipman düzeyindeki düşük mavi ışıklı göz koruma özellikleri, kullanıcının görme sıhhatini gözetmesi için her türlü detayı dikkate alıyor.

HUAWEI SOUND ses sistemi ile yüksek ve düşük frekans bölme tasarımı sunan sekiz hoparlör, müzik, film, eğitim ve oyunlar dahil olmak üzere dört ana kullanım senaryosuna göre optimize edildi. Böylece kullanıcı ne dinlemeye karar verirse versin, zevkleri için muhteşem bir ses tecrübeyi sağlanıyor.

MatePad Pro 12.6 ve klavyesi 18.999 TL kampanya maliyetiyle satışa sunulurken Huawei Online Mağaza üzerinde 750 TL indirim kuponu, 1.999 TL değerinde M-Pencil kalem ve 6 ay ekran kırılma garantisi veriliyor.

 

MatePad 11 2023

2023 model HUAWEI MatePad 11, bir evvelki versiyona göre geliştirilen ekipman ve yazılım özellikleriyle Türkiye pazarındaki yerini aldı. Özellikle genç profesyoneller ve üniversite talebelerinin eğitim ve multimedya gereksinimlerine bütün anlamıyla yanıt veren bir ürün olan yeni MatePad 11, yeni nesil versiyonunda hünerlerini ve performansını daha da artırdı. 120 Hz değerindeki ekran yenileme sürati ve %86 ekran-gövde oranıyla bereketliliği de bir üst seviyeye taşıyan yeni MatePad 11, son derece avantajlı şartlarla geliyor. 128 GB ’lık dahili hafıza ile gelen MatePad 11, güçlü Wi-Yardımıyla da sürekli bir iletişim tecrübesine imza atıyor.

MatePad 11 2023 ve klavyesi 9.999 TL kampanya maliyetiyle satışa sunulurken Huawei Online Mağaza üzerinde 300 TL indirim kuponu, 1.999 TL değerinde M-Pencil kalem ve 6 ay ekran kırılma garantisi veriliyor. Ürünü satın aldıktan sonra sitede yorumlarını paylaşanlara 999 TL değerinde bluetooth Mouse hediye ediliyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı