Hybee ile Hibrit Çalışma Daha Verimli Olacak

PAYLAŞ
Hybee ile Hibrit Çalışma Daha Verimli Olacak
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Doğuş Teknoloji ’nin Müessese içi Teşebbüsçülük Programı kapsamında geliştirilen hibrit çalışma tasarılama uygulaması Hybee, müesseselere çalışma alanları için bilgi odaklı çözümler sunarak, zamandan tasarruf etmelerini ve kaynak optimizasyonu sayesinde çalışan tecrübelerini iyileştirmelerini sağlıyor.

Çalışanlara faydalı bir hibrit çalışma alanı sağlamak için Doğuş Teknoloji ’nin Müessese içi Teşebbüsçülük Programı kapsamında geliştirilen mobil uygulama Hybee, müesseselere bilgi odaklı çözümler sunuyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, masa ve buluşma odası rezervasyonlarını hakikatleştirirken, büroya erişim biçimleri, yemekhane ve otopark kullanımı gibi bilgileri de sisteme girerek büro günlerini uzaktan tasarlayabiliyor ve bürodan check-in yapabiliyor.

Buluşmalarınızı Tasarlayın!

Takımlar ve çalışma grupları, Hybee uygulamasındaki Outlook Calender takvim ve Google Workspace entegrasyonu sayesinde buluşma odasının müsaitliğini ve grubun şahıs rakamını göz önünde bulundurularak sunulan şahsileştirilmiş alternatifler arasından kendilerine en uygun olanı seçip rezervasyon yapabiliyor. Tasarısız büyüyen büro günlerinde ise çalışanlar, büroda check-in yapabilme elastikliğini de tecrübeleyebiliyor.

Hybee ’yi neden seçim etmelisiniz?

Kesintisiz değişen, dönüşen iş lüzumlarına geçim sağlayarak çalışanların hayal ettikleri büroyu ve çalışma biçimini yaratarak performanslarını ve firmaya olan bağlılıklarını da artırabildiklerini dile getiren Doğuş Teknoloji İnsan Kaynaklarından Mesul Genel Müdür Dayanakçısı Aslı Barış, “Bizim için teknolojinin en ehemmiyetli misyonu değişen lüzumlara doğru yanıt verebilmesi ve yaşamımızda bereketliliğe yer açması. Bu bakış açısıyla Hybee, yeni nesil çalışma şekillerine yanıt veren zinde, elastik ve çalışan tecrübesine odaklanan bir uygulama oldu. Biz çalışanlarımızın yaşamını ne kadar basitleştirir, onlara ne kadar zaman ve alan tanırsak, faydalı ve sıhhatli bir müessese kültürü de o miktarda şekilleneceğine inanıyoruz.. Doğuş Teknoloji olarak bunu büyük miktarda muvaffak olduk, şimdi Hybee ile başka organizasyonlar da aynı tecrübeyi yaşamaya başlayabilecek.”

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı