HyperX, Clutch Gladiate Kablolu Kumanda ile konsol Aksesuar Serisini Genişletiyor

PAYLAŞ
HyperX, Clutch Gladiate Kablolu Kumanda ile konsol Aksesuar Serisini Genişletiyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

PC platformunda çalışan ve Xbox konsolları için özel olarak üretilen yeni HyperX Clutch Gladiate kablolu reyin kumandası reyin tecrübenize renk katacak.

HP ’nin reyin ve espor alanında lider markası olan reyin etraf üniteleri üreticisi HyperX, Xbox konsolları için HyperX Clutch Gladiate Kablolu Reyin Kumandasının satışa çıktığını duyurdu. Sıkı Xbox oyuncuları için tasarlanan yeni Clutch Gladiate, uzun süre reyin oynayanlar için konfor ve rahat bir hakimiyet sunuyor.

HyperX bulut ve konsol oyunları evrensel kategori müdürü Aurelius Martinez, “HyperX ’in Xbox aksesuarları yelpazesi, konsol oyuncularının reyin tecrübesini geliştirmek için tasarlandı. Yeni HyperX Clutch Gladiate, oyuncuları aksiyonun içine sürüklediği gibi daha fazla kişiselleştirme ve hakimiyet sunuyor” dedi.

Yeni konfor, performans ve hakimiyet seviyeleri sunan Clutch Gladiate Kablolu Reyin Kumandası, çift tetik kilidi ve yine soyulabilir arka düğmeleriyle kişiselleştirilebilir bir reyin tecrübeyi sağlıyor. İki konumlu tetik kilidi, kullanıcıların tetiğe kısa basma ve uzun basma arasında geçiş yapmasına da imkân tanıyor. 

Ayrıca, kumanda ek bir yazılım olmadan ayarlanabilen iki adet yine soyulabilir düğme sunuyor. Kumanda aynı zamanda sürükleyici reyin tecrübesini geliştiren ve sezgisel geri bildirim sağlayan güçlü çift titreşim motorlarının yanı sıra, tehlikesiz bir tutuş için dokulu yakalama yerleri ve kolay kablolu kulaklık iletişimsı için 3,5 mm stereo jak ile girişine de sahip. Clutch Gladiate, Designed for Xbox lisansı ile Xbox One, Xbox Series X|S ve PC ile bütün geçimli olan kumanda tüm platformlarda sorunsuz bir kullanım sunuyor.

Xbox için HyperX Clutch Gladiate Kablolu Kumanda Özellikleri:

Parça Numarası: 6L366AA

Hakimiyetçi Özellikleri

İletişim Tipi: Kablolu

Geçimlilik: Xbox Series X | S, Xbox One, PC

Girişler: USB-C, Mikrofon 3,5 mm stereo kulaklık jakı

Çıkışlar: Kulaklıklar 3,5 mm stereo kulaklık jakı

Fiziksel Özellikler

Uzunluk: 155mm

Genişlik: 110,56 mm

Yükseklik: 64,68 mm

Ağırlık: 280g kablo ile beraber

Kablo Tipi: Bölebilir USB-C – A Kablosu

Kablo Uzunluğu: 2,95 m

 

Kaynak: adamnedio.com