HyperX'in topluluk etkinliği Loot Drop III başlıyor

PAYLAŞ
HyperX'in topluluk etkinliği Loot Drop III başlıyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

HP ’nin reyin ve espor alanında lider markası olan reyin etraf üniteleri üreticisi HyperX, 13 – 26 Mart tarihleri arasında hakikatleşecek beynelmilel hayran ve topluluk aktifliği olan Loot Drop III kampanyasının başladığını duyurdu. HyperX ’in oyuncu topluluğunu gururlandırmaya odaklanan Loot Drop kampanyası bu sene üçüncü defa hakikatleşiyor.  

Loot Drop III kampanyası ile HyperX topluluğuna özel çekilişler, topluluk aktiflikleri, ürün tanıtımları hakikatleşecek. Kullanıcılar muhtelif platformlarda sosyal medya aktiflikleri ve influencer canlı yayınları aracılığıyla değişik HyperX ürünlerini kazanma fırsatı tutacak. 

HyperX Beynelmilel Pazarlama ve Evrensel İrtibat Başkanı Chloe Lara “HyperX olarak her zaman HyperX hayranlarıyla irtibat kurmanın ve etkileşimde olmanın yeni ve eşsiz yolları arayışındayız. Üçüncü senesinde HyperX Loot Drop kampanyası, bu defa azıcık değişik görünüyor; iki haftalık kampanya zamanınca kullanıcılarımıza olan minnettarlığımızı göstermeye ve özel HyperX indirimleri ve aktiflikleri aracılığıyla reyin topluluğunu bir araya getirmeye odaklanıyoruz” dedi.

HyperX ’in EMEA bölgesindeki içerik üreticileri Loot Drop III kampanyası süresince canlı yayınlara katılacak, hudutlu süreli özel indirim kodları ve özel olarak dizayn edilmiş kulaklıkları takipçileriyle paylaşacaklar. Bu da kullanıcıların kampanya süresince bu yayınları yakından takip etmeleri gerektiği anlamına geliyor. Ayrıca HyperX EMEA sosyal medya hesaplarında, kullanıcılar reyin montajlarını paylaşmaya teşvik edilecek ve sürpriz HyperX teçhizatı kazanma talihine sahip olacaklar. 

HyperX Loot Drop III ile alakalı daha fazla bilgi için yerel sosyal medya kanallarının yanı gizeme Loot Drop III resmi sayfasını hakimiyet edebilirsiniz.

 

Kaynak: adamnedio.com