İK taktiklerine esin veren Ming uygulaması fuara çıkarma yapacak

PAYLAŞ
İK taktiklerine esin veren Ming uygulaması fuara çıkarma yapacak
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Ming, Türkiye ve dünyadan çok rakamda bilişim ve start-up yatırımcısına ev sahipliği yapan Mobilefest Bağlantı Teknolojileri Fuarı ve Konferansı ’nda olacak

Çalışanların birbirleriyle ve müesseseyle olan etkileşimini, motivasyonunu ve bağlılığını artırmayı kasteden ilk müessese içi start-up programının mahsulü olan Ming; 26-28 Ocak tarihleri arasında İstanbul Kurultay Merkezi ’nde tertip edilecek, yerli bilişim şirketlerinin yeni teknolojilerini tanıtıp beynelmilel iş birlikleri sağlayacağı Mobilefest Bağlantı Teknolojileri Fuarı ve Konferansı ’nda tanıtılacak. 

Oyunlaştırma pratikleri ile firma içi etkileşimi, motivasyonu, performansı ve çalışan bağlılığını artıran mobil platform Ming uygulaması, 26-28 Ocak tarihleri arasında İstanbul Kurultay Merkezi ’nde yapılacak Mobilefest Bağlantı Teknolojileri Fuarı ve Konferansı ’nda ziyaretçilerle buluşacak. Ming ’in sunduğu avantajların ve bu platform ile yapılacak yenilikçi insan kaynakları uygulamalarının tanıtılacağı fuarda aynı zamanda ziyaretçiler, start-up alanında yer alan 2D04 numaralı stantta Ming uygulamasının demosunu tecrübeleme fırsatı bulacak.

Çalışanların birbirleriyle ve müesseseyle olan etkileşimini artırıyor

Ming gibi yenilikçi ve uçtan uca irtibata imkân tanıyan bir uygulama ile Mobilefest Bağlantı Teknolojileri Fuarı ve Konferansı ’nda yer alacak olmanın coşkuyu içinde olduklarını dile getiren Ming Kurucusu Merve Yorgancılar Işıtmak; “Bilgi bağlantı teknolojilerinin eriştiği baş döndürücü sürat, yaşamın her alanında karşılık buluyor. Bu bakış açısıyla yaşama geçen Ming; çalışma yaşamındaki bağlantı kopukluklarını ve evden çalışma sürecindeki motivasyon yetersizliklerini gidermeyi, işletmenin hedeflerini görünür kılarak her bir çalışanı aynı hedefe koşturmayı, aynı zamanda oyunlaştırmanın birleştirici eforunu kullanarak firma içi sosyal civar oluşturmayı hedefliyor. Uygulama; çalışanların hedeflerini takip edebilme, kaynak tasarrufu sağlama, müessesenin dijitalleşmesine katkıda bulunma ve değişik şehirlerdeki şirketlerde görev alan çalışanların birbirine bağlanması gibi bir hayli avantajı da birliktesi getiriyor. Dijitalleşmenin sağladığı sürat, elastiklik, uzaktan ulaşım gibi imkânları galibiyetle kullanan bu uygulama, ortak hedef manasını temel alan oyunlaştırma tabanlı bir platform olarak motivasyonu en üst seviyeye çıkarıyor. Aynı zamanda yeni bordro modülü sayesinde tam çalışanlar bordrolarını Ming üzerinden alabildiği için insan kaynakları işlemlerini de basitleştiriyor. Bu noktada fuar aracılığıyla Ming ’i tanıtarak daha geniş kitlelerin kullanımına sunmak ve firmaların insan kaynakları taktiklerine esin olmak istiyoruz” biçiminde konuştu.

 

Kaynak: adamnedio.com