İlk Defa Türkiye'ye Gelen X Serisinin İlk Modeli HONOR X9a olacak

PAYLAŞ
İlk Defa Türkiye'ye Gelen X Serisinin İlk Modeli HONOR X9a olacak
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Şık tasarımı, ekran özellikleri ve uzun ömürlü batarya performansı ile dikkat toplayan HONOR X9a, 1.000 TL ön kayıt avantajıyla beraber geliyor.

Kısa bir vakit evvel evrensel pazarda 100 milyondan fazla kullanıcıya erişen ve en hoşlanılan modelleri içeren X serisinin ilk kez Türkiye ’ye geleceğini açıklayan HONOR, satışa sunacağı ilk modeli açıkladı. Küresel uslu makine üreticisi, tasarımı ve ekran özelliklerinin yanı gizeme batarya performansıyla da bulunduğu segmentte standartları yükseltecek yeni modeli HONOR X9a ’yı Türkiye ’ye getiriyor. 

Ön kayıt yaptıranlara 1.000 TL ’lik indirim fırsatı

Merakla beklenen ve orta, üst segmentinde iddialı özellikleri bir araya getiren HONOR X9a, 9 Şubat ’ta Türkiye ’de ilk kez Hepsiburada ’ya özel bir fırsatla satışa çıkacak. 8 Şubat akşamına kadar telefonu satın almak için ön kayıt yaptıranlara HONOR ’dan Hepsiburada ’da kullanabilecekleri 1.000 TL ’lik indirim kuponu hediye edilecek.

Kayıt olmaları neticesinde hesaplarına hediye kodu belirlenen Hepsiburada alıcıları, 8 Mart ’a kadar HONOR X9a ’yı satın aldıklarında 1.000 TL ’lik  indirim oranından yararlanabilecekler. Hepsiburada kampanya sayfasına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

HONOR X9a, Türkiye ’ye geliyor

Harika bir kullanıcı tecrübeyi sunmak için ekstra performans sunan HONOR X9a, 120Hz Çok İstikametli OLED Kavisli Ekranı, yüksek kapasiteli dayanıklı ekranı, uzun müddetler kullanım olanağı sağlayan bataryayı ve Qualcomm® Snapdragon® 695 5G Mobil Platformu ile sınıfının en iyi görsellerini ve performansını sunuyor. 9 Şubat ’ta satışa çıkacak olan HONOR X9a, üstün teknolojiyi, özellikleri ve emin niteliği daha ulaşılabilir maliyetler ile Türkiye ’deki kullanıcılara sunacak.

 

Kaynak: adamnedio.com