Immortals of Aveum Muhteşem Bir Fragmanla Tanıtıldı

PAYLAŞ
Immortals of Aveum Muhteşem Bir Fragmanla Tanıtıldı
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

EA Originals ’ın muhteşem, sihir tabanlı tek oyunculu FPS ’si Immortals of Aveum ’dan ilk oynanış görüntüleri!

Sihirli ve eşi eşi olmayan bir dünyada geçen, süratli ve aksiyon dolu bir deneyim sunacak olan reyin, Jak ’ın sürükleyici serüvenini unutulmaz bir hikayeyle uslara kazımayı hedefliyor.

EA Originals tarafından yayınlanan ve Ascendant Studios tarafından geliştirilen Immortals of Aveum™, coşku uyandırıcı bir fragmanla birlikte tanıtıldı. Sihir tabanlı tek oyunculu FPS türündeki reyin 20 Temmuz 2023 ’te; PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC ’de EA Uygulaması, Steam ve  Epic Games Store aracılığıyla satışa sunulacak.

BAFTA ve Game of the Year Awards mükâfatlı kıdemli bir ekip tarafından geliştirilen Immortals of Aveum; çatışmaların eksik olmadığı, sihirle dolu, cehennemin eşiğindeki orijinal bir fantezi evreninde geçiyor. Oyuncular hikaye örgüsü ön tasarıda olan bu sinematik oyunda, Jak isminde bir kişiliki hakimiyet ediyor. Jak, savaş büyücülerinin battlemage seçkin topluluğuna katılarak; mavi, yeşil ve kırmızı sihir renklerinde ustalaşıyor ve bu eforlari kullanarak düşman lejyonlarını, kombo saldırılar ve zamanlaması hassas olan kontrataklar ile durdurmaya çalışıyor. Çağdaş bir hikayeyi fantastik bir kurguya oturtan Aveum dünyası; unutulmaz kişilikleri, süratli ve coşku verici aksiyona dayalı oynanışı ve sihir tabanlı savaşlarıyla alışıldık FPS yönteminin dışına çıkmayı hedefliyor.

Ascendant Studios CEO ’su ve Reyin Direktörü Bret Robbins, ¨Sonunda tüm dünyaya Immortals of Aveum ’u tanıtacağımız için inanılmaz coşkuluyum. Oyunun geliştirme süreci bizim için beş senelik bir yolculuk oldu. Harika bir imal ortaya koyduğumuz için iftihar dinliyorum. Bu oyunun imaline; yeni bir fantastik dünyada geçen, coşkulu bir oynanışa sahip, akıcı ve süratli bir kavga et sistemiyle ön tasarıya çıkan epik bir sinematik hikaye yaratmak emeliyle çıkmıştık ve bunu muvaffak olduğumuza inanıyorum. Herkesin Immortals of Aveum ’u deneyim etmesi için sabırsızlanıyorum.¨ diye konuştu.

EA Partners Genel Müdürü Jeff Gamon, ¨EA Originals, reyin üretiminde sınırları zorlayan yaratıcılığa sahip kişileri ve ekipleri sonuna kadar destekliyor. Ascendant bize oyunu gösterdiğinde sihir mekaniğini böylesine süratli bir FPS aksiyonuna nasıl pürüzsüzce yedirdiklerine inanamadık. Bunun son derece coşkulu bir hikayeyle desteklenmesi de cabası! Bret, derin bir hikayeye sahip olan yaratıcı bir kâinata sahip, orijinal, AAA kalitesinde oyunlar geliştirme işinde istekli olan insanları bir araya getirerek Immortals of Aveum ’da bu yeteneklerini ortaya çıkartma imkanı sağladı.¨

Güçsüz ve fakir bir şekilde gelişen Jak, Unforseen ismiyle bilinen, gelişince beklenmedik bir şekilde sihir yeteneklerine kavuşan kişilerden biridir. Yeni keşfedilen potansiyeliyle Jak, General Kirkan tarafından Ölümsüzler Birliği ’ne katılmak üzere silah altına alınır ve insanlığın, sihrin hakimiyetini sağlamak için giriştiği sonsuz savaşında yer almaya zorlanır. Jak ve emrindeki elit ¨Ölümsüzler¨ birliği, Everwar ’ın iki tarafında da yer alan güçlü büyücülerin ve lejyonların çatışması arasında, Aveum ’un problematik geçmişinin gizemlerini çözmeye çalışacaktır. Tabii ki hali hazırda Aveum ’un geleceğini kurtarmak için bir nams varsa…

Immortals of Aveum ’un sinematik hikayesi, Jak rolünde Darren Barnet ¨Never Have I Ever¨, ¨Road House¨, ¨Gran Turismo¨ ve General Kirkan rolünde Gina Torres ¨Suits¨, ¨Pearson¨, ¨Firefly¨ gibi yetenekli şöhretliler tarafından yaşama geçiriliyor.

Immortals of Aveum, 20 Temmuz 2023 ’te; PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC ’de EA Uygulaması, Steam ve Epic Games Store üzerinden piyasaya sürülecek. Reyin için ön sipariş veren oyuncular, Jak ’ın büyülerinin* eforunu artıran özel, Purified Arclight damgasına sahip olacaklar. Deluxe sürümünü satın alan oyuncular ise; eşsiz bir simgeye, üç adet yüzüğe, iki adet bilekliğe ve üç adet de toteme sahip olacaklar. EA Play Pro azalari, 20 Temmuz 2023 ’deri itibaren EA Uygulaması üzerinden oyunun Deluxe sürümüne erişim elde edecekler.**

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı