Infinix GT 10 Pro üstün oyun performansı ve Cyberpunk tasarımı ile geliyor

PAYLAŞ
Infinix GT 10 Pro üstün oyun performansı ve Cyberpunk tasarımı ile geliyor
  • 0
  • 0
  • 6 dakika da oku
  • +
  • -

Cyberpunk estetiğini yüksek reyin performansıyla birleştiren Infinix GT 10 Pro, GameX 2023 fuarında reyin beğenirler ile buluştu. Sansasyonel özelliklerle tüm zincir marketlerde satışa çıkan Infinix GT 10 Pro ’nun satış maliyeti ise 19.999 TL. Tanıtım sürecine özel Infinix bluetooth kulaklık ve uslu saatlerin yanı gizeme parmak tetiği de Infinix GT 10 Pro ile hediye edilecek.

Evrensel mobil teknoloji markası Infinix, GT 10 Pro modelinin Türkiye ’de satışa çıkacağını duyurdu. Sansasyonel cyberpunk estetiği ile dikkat toplayan Infinix GT 10 Pro, ulaşılabilir maliyete üst düzey bir reyin tecrübeyi sunarak pazardaki boşluğu dolduracak.

Mobil oyunların artan popülaritesi, özellikle bütçe şuuruna sahip oyuncular arasında ehemmiyetli bir arz yarattı. Infinix GT 10 Pro bloatware veya reklamların rahatsızlığı olmadan hem teçhizatı hem de yazılımı optimize eden çağdaş kullanıcı tecrübeyi ile yeni bir standart tanımlıyor. Bununla beraber mevcut pazarda tatmin edici bir reyin tecrübeyi sunan, uygun maliyetli alternatifler bulunmaması, Infinix GT 10 Pro ’yu reyin uslu telefonu anlamında oyunun kaidelerini değiştiren bir ürün olarak iddialı bir konuma sokuyor.

 

Sınıfının En İyisi Reyin Performansı

Infinix GT 10 Pro, eforunu uygun maliyetli mobil reyin performansı için yeni bir standart tanımlayan ve 6nm yapım mimarisine sahip olan Dimensity 8050 harekâtçısından alıyor. 3 GHz süratinde çalışan bu harekâtçı 1x süper çekirdeği, 2.6 GHz süratinde çalışan 3x performans çekirdeği ve 2 GHz süratinde çalışan 4x ek çekirdeği ile etkileyici bir performans sunuyor.

Mucizevi bir reyin tecrübeyi için GT 10 Pro, Mali ‘Valhall ’ mimarisine sabreden ARM Mali-G77 grafik harekâtçısı ile beraber geliyor. Bu GPU, 9 grafik çekirdeği ile en yeni mobil oyunlarda yüksek kare süratleri ve gecikmesiz reyin tecrübeyi sunarak, oyuncuların ekranlarına soluk kesici görseller getiriyor.

GT 10 Pro etkileyici eforuna karşın uzun reyin müddetleri süresince serin kalıyor. Aygıt, ısı buğu hazneli akışkan soğutma teknolojisi sayesinde yüksek performanslı bileşenlerden bereketli bir biçimde dağıtılarak rahat bir tutuş sağlıyor. Ayrıca GT 10 Pro, 16GB ’a kadar genişletilmiş sistem hafızayı 8GB + 8GB sunarak akıcı reyin tecrübeyi ve zahmetsiz uygulama geçişi sağlıyor. Kullanıcılar 256GB yerleşik depolama alanı sayesinde depolama alanının tükenmesinden evham etmeden büyük oyunları ve öbür dosyaları telefonlarına indirebiliyor.

 

Üst Düzey Reyin Tecrübeyi

En yeni Android 13 üzerine inşa edilen Pure XOS, evvelden yüklenmiş uygulamaları eksilterek ve daha sıkı bildirim hakimiyetleri sunarak, pak ve çağdaş bir yazılım tecrübeyi sağlıyor. Pure XOS ayrıca zaman içinde tehlikesiz ve optimum bir reyin tecrübeyi sağlamak için kumpaslı güvenlik aktüellemeleri ve yamaları kapsıyor.

Tamamen duyusal bir reyin motoruna sahip olan 4D titreşim teknolojisi, kullanıcıların oyundaki her darbeyi ve atışı sezmelerini sağlarken, aygıtın değişik köşelerindeki titreşimlerle kurşun darbeleri hakkında duyarlı bir geri bildirim sağlanıyor. Yüksek hassasiyetli jiroskop, yarış ve FPS oyunlarını daha akıcı ve neşeli hale getiriyor. Çift stereo hoparlör, kullanıcıların yanaşan düşmanları dinlemelerini ve kendilerini sanal dünyaya kaptırmalarını sağlayarak oyunlardan daha fazla neşe almanızı sağlıyor.

GT 10 Pro ayrıca PUBG MOBILE, MLBB ve Free Fire gibi popüler oyunlarla yakın iş birliği yaparak çıtayı yükseltiyor. Bu iş birliği, yüksek kare süratleri ve etkileyici görsel nitelik sağlayarak kullanıcıları daha evvel hiç olmadığı kadar reyin tecrübesinin içine sürüklüyor.

Canlı renklere, yüksek parlaklığa ve kontrast oranına sahip sansasyonel bir 10-bit FHD+AMOLED ekrana sahip olan telefon, eksiltilmiş çerçeve ebadı ve ekran-gövde oranı ile dikkat topluyor. Etkileyici 120Hz yenileme sürati ile akıcı bir tecrübe sağlarken, 360Hz dokunmatik örnekleme sürati ile doğru dokunmatik tepkimeler sağlayarak oyunculara süratli ve tempolu oyunlarda avantaj sağlıyor. Ayrıca GT 10 Pro, 1920 Hz yüksek frekanslı PWM karartmayı ve optik güvenlik için TUV sertifikalı teçhizatsal düşük mavi ışık çözümünü destekleyerek, özellikle geceleri uzun reyin müddetleri süresince sıhhatini de gözetiyor.

 

108MP HD ana kamera mucizevi netlik ve hassasiyet sağlıyor

Infinix GT 10 Pro hatıraları mucizevi netlik ve hassasiyetle tutan 108MP HD ana kamera ile geliyor. Ultra Clear üçlü kamera montajına sahip olan telefon çift flaşlı 32MP Ultra HD selfie kamerası ile kullanıcıların en iyi biçimde görünmelerini sağladığı gibi gökyüzü değiştirme ve AR efektleri gibi coşku verici şahsileştirme alternatifleri de sunuyor. 

GT 10 Pro, uzun reyin seanslarında eforunu gözetmek için 45W uslu güvenlik şarj özelliği ile beraber geliyor. PD 3.0 şarj standartlarıyla geçimli olan bu uslu şarj çözümü, kullanıcılara emin ve evhamsız bir şarj sağlıyor. Bypass şarj, reyin sırasında ısı birikimini eksiltiyor ve USB PD 3.0 takviyeyi, çağdaş uslu telefonlarda bulunan en son şarj standartlarıyla geçimlilik sunuyor. Bu da kullanıcıların rastgele bir evham dinlemeden gece süresince telefonlarını şarj edebilecekleri anlamına geliyor.

 

Cyberpunk Tasarımı ile Fark Yaratıyor

Infinix GT 10 Pro, Cyberpunk bilim kurgu alt türünden aldığı esinle reyin estetiğini yine belirliyor. Etkileşimli ve özelleştirilebilir mini LED gösterge, telefona şahsi bir değiş katılmasını sağlıyor. Ayrıca yoğun reyin vakitlerine katlanacak biçimde özel olarak üretilen gözetici kapak elde tehlikesiz bir tutuş sunuyor.

GT 10 Pro ’yu öbür telefonlardan ayıran bir öbür özellik ise eşsiz ambalaj tasarımında uyuyor. Kullanıcılar, telefonlarını koyabilecekleri dış ambalaj paketini bir hoparlör gibi kullanarak ürüne ekstra bir hayli güzergahlılık da ilave edebiliyorlar. 

Siber Siyah, Serap Gümüşü renk alternatiflerine sahip olan Infinix GT 10 Pro, 19.999 Tl maliyet yaftayı ile tüm zincir marketlerde satışa çıkacak. Ayrıca telefonu satın alan kullanıcılara WE23 TWS kulaklık, Infinix Watch XW1 ve parmak tetiği de hediye edilecek.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı