Infinix NOTE 30 şimdi Vodafone ve zincir mağazalarda satışa çıkıyor

PAYLAŞ
Infinix NOTE 30 şimdi Vodafone ve zincir mağazalarda satışa çıkıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Infinix NOTE 30, Vodafone mağazaları ve elektronik perakende zincirlerinde satışa çıkıyor. 5 dakikalık şarjla 5,5 saat konuşma süresi gibi gelişmiş pil özellikleri ve etkileyici resim alternatifleri ile dikkat toplayan Infinix NOTE 30 ’un satış maliyeti ise 9.499 ’den başlıyor. 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki değişik alternatifle gelen NOTE 30, Mavi ve Siyah olmak üzere iki de renk alternatifi ile satışa çıkacak.

Küresel mobil teknoloji markası Infinix ’in İstanbul ’da asıllaştırdığı bölgesel tanıtımla başta Türkiye olmak üzere bir hayli ülkede eş zamanlı duyurduğu NOTE 30 modeli, Vodafone mağazalarında ve elektronik perakende zincirlerinde satışa çıkıyor. 

 

Gelişmiş pili ve süratli şarj özellikleri dikkat topluyor

Helio G99 operasyoncu ile donatılan Infinix NOTE 30, özellikle pil ve şarj teknolojileriyle ön tasarıya çıkıyor. 45W Çok Güzergahlı Süratli Şarj özelliği telefonun 5000 mAh pilini yalnızca yarım saat içerisinde yüzde 75 doldururken, sadece 5 dakikalık şarj ise 2,66 saat video, 2 saat reyin ya da 5,5 saat konuşma ihtimali tanıyor. 

Ayrıca NOTE 30 ’un Bypass şarj özelliği telefon şarj edilirken anakartın lüzumu olan enerjinin dolaysız makineye verilmesini sağlıyor. Bu özelliği sayesinde şarj sırasında bataryasını kullanmadan çalışan NOTE 30 ile reyin oynandığında veya video izlendiğinde bile ısınma problemi yaşanmıyor. Tüm bunlara ek çok güzergahlı şarj özelliği ile NOTE 30, acil gidişatlarda başka makinelerin şarj edilebilmesini de imkân veriyor.

 

6,78 inç ebadında FullHD+ ekran ve JBL niteliği ile geliyor

Şarj ve pil teknolojileri NOTE 30 ’u reyin severlerin seçim nedeni yaparken JBL ayarlı ses özellikleri, çekici görüntüleme tecrübeyi, besbelli ve net görselleri de telefonun öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. 

NOTE 30 ’un 6,78 inç ebadında FullHD+ ekranı hem video izlerken hem de reyin oynarken alaka çekici bir izleme tecrübeyi sunuyor. Ayrıca, TUV Rheinland sertifikasına sahip göz koruma modu, kullanıcıların gözlerini uzun müddet ekrana maruz kalmaktan gözetiyor.

 

64 MP kamera ile net çekimler

Infinix NOTE 30 ’da otofokus dayanaklı 64 MP ana kamera, 2 MP derinlik efekti dayanaklı kamera ve QVGA AI kamerası olmak üzere üçlü arka kamera bulunuyor. Otomatik renk tonlama teknolojisiyle aydınlatma ve parlama şartlarında görüntü niteliğini artırmak için otomatik renk tonlama teknolojisi bulunurken kullanıcılar Çift Görünüm Modu ile hem ön hem de arka kamerayı kullanabiliyorlar. NOTE 30 ’un ön suratında ise kullanıcıların net çekimler yapmasına imkân sağlayan 16 MP kamera bulunuyor.

Mavi ve Siyah renk alternatifleriyle Türkiye ’ye gelen Infinix NOTE 30 ’un satış maliyeti ise 9.499 TL ’den başlıyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı