ING Mobil, yepyeni tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile yenilendi

PAYLAŞ
ING Mobil, yepyeni tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile yenilendi
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

ING Türkiye, alıcılarının gereksinimlerini yakından takip ederek daha kolay ve zahmetsiz bir bankacılık tecrübeyi sunmak için mobil uygulaması ING Mobil ’i yeniledi.

ING Mobil ’in yaşamı kolaylaştıran yeni özellikleriyle kullanıcılar, uygulama üzerinden para transferi, IBAN kopyalama ve fatura ödemeleri gibi bir hayli harekâtı artık tek tıkla ve kolayca yapabiliyor.

ING Türkiye Fertsel Bankacılık Genel Müdür Destekçisi Ozan Kırmızı, “Dijital liderlik maksadıyla ilerleyen bir müessese olarak, mobil bankacılık stratejik önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mobil bankacılık uygulamamız içerisinde, bir şubenin verebileceği neredeyse tüm hizmetleri verebiliyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin spektrumu kadar, alıcı tecrübeyi de bizim için ehemmiyetli.

Bu kapsamda, ING Mobil ’i yenileyerek alıcılarımızın yaşamlarını daha da kolaylaştırmayı emelledik. Yenilenen ING Mobil ile alıcılarımız uçtan uca daha süratli, daha emin ve şahsileştirilmiş bir tecrübe yaşayabiliyor” dedi.

Dijital gücüyle kalıpların dışında ve yaşamın içinde çözümler geliştiren ING Türkiye, ING Mobil uygulamasını yeniledi. Tertemiz tasarımı ve kullanıcı arkadaşı arayüzü ile dikkat toplayan ING Mobil, daha kolay ve zahmetsiz bir bankacılık tecrübeyi sunuyor. ING alıcıları, uygulamanın yeni tasarımı ve özellikleri ile günlük bankacılık harekâtlarını artık daha kolay ve süratli bir biçimde gerçekleştirebiliyor, operasyonları tek tuşla halledebiliyorlar. INGli ’ler, aradıklarını uslu bankacılık robotu INGo ’ya sorarak kolayca bulabiliyor ya da harekâtlarını değişik bir sayfaya yönlendirilmeden INGo ile yazışarak uçtan uca gerçekleştirebiliyor. 

ING Mobil yeni tasarımıyla daha süratli, kolay ve zahmetsiz bir tecrübe sunuyor. 

ING alıcıları, önyüzdeki başkalaşımla beraber uçtan uca değişik bir mobil bankacılık tecrübeliyor. Bu kapsamda kullanıcılar tek tıkla operasyonlarına, kampanyalarına ve ürünlerine ulaşabiliyor, varlık ve borçlarını içeren finansal vaziyetlerini grafikler ile kolayca gözden geçirebiliyor, aynı sayfada ürün ve harekâtlarını görüntüleyebiliyor. ING Mobil ’in kullanıcılarının yaşamını kolaylaştıracak yeni özellikleri arasında dikkat toplayanlar şöyle sıralanıyor:

–    Kullanıcılar son tüketmelerini ING Mobil ’e girdiği anda görüntüleyebiliyor, dileyenler ise tek tuşla tüm finansa hareketlerini araştırabiliyor. 

–    En sık kullandığı hesap ve kartları seçip, özet ekranından ayrıntıları anında görüntüleyebiliyor.

–    Varlık ve borçlarını grafik olarak görüntüleyerek finansal vaziyetlerini anında değerlendirebiliyor.

–    Fatura ödemelerini, özet ekranına ilave edilen süratli butonlar ile yapabiliyor.

–    Para transferlerini, uçtan uca yenilenen ekranlarla daha kolay yapabiliyor, transfer yapacakları hesaba ait IBAN bilgisini kameradan okutarak işlemlerine reelleştirebiliyor.

Ozan Kırmızı: Yeni ING Mobil ile alıcılarımız, daha süratli, emin ve şahsileştirilmiş bir tecrübe yaşayabiliyor.

Dijital dünyada alıcı tecrübesinin daha da ehemmiyet kazandığını vurgulayan ING Türkiye Fertsel Bankacılık Genel Müdür Destekçisi Ozan Kırmızı,  “Biz alıcılarımızın bankacılığa daha az yaşama ise daha çok zaman ayırmalarını istiyoruz. Bunun için de zahmetsiz bankacılık kavrayışımızla dijital kanallarımıza yatırım yapıyor ve kalıpların dışında yaşamın içinde çözümlerle alıcılarımızın yaşamlarını kolaylaştırıyoruz.  Şahsileştirilmiş, kolay, lüzuma ve emele uygun planlanmış ve anında alıcılarımızın yanında olan hizmetlerimizle fark yaratmayı amaçlıyoruz. Dijital liderlik maksadıyla ilerleyen bir müessese olarak, mobil bankacılık stratejik önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bugün mobil bankacılık uygulamamız içerisinde, bir şubenin verebileceği neredeyse tüm hizmetleri verebiliyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin spektrumu kadar, alıcı tecrübeyi de bizim için ehemmiyetli. Bu kapsamda, geçen yıl yaşama geçirdiğimiz dijital mutasyon projemizin ehemmiyetli bir parçası olarak ING Mobil ’i yenileyerek alıcılarımızın yaşamlarını daha da kolaylaştırmayı emelledik. Yeni ING Mobil ile alıcılarımız, uçtan uca daha süratli, daha emin ve daha şahsileştirilmiş bir tecrübe yaşayabiliyor. Alıcılarımızın yaşamlarını daha da kolaylaştırmak için inovatif çözümler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı