İstanbul Senin uygulaması 2,5 milyonun cebinde!

PAYLAŞ
İstanbul Senin uygulaması 2,5 milyonun cebinde!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

İBB ’nin sunduğu hizmetleri türkiye elektrik kurumu çatı altında toplayan ‘İstanbul Senin ’ uygulaması, İstanbullulardan yoğun alaka görüyor. Takribî 2,5 milyon şahsın kullanımına ulaşan uygulama, Türkiye ’nin en yaygın kullanımlı ‘Süper Uygulaması ’ oldu.

İstanbul ’un dijital mutasyon yolculuğunun ehemmiyetli bir adımı olan ‘İstanbul Senin ’ uygulaması, 2,5 milyon şahsın kullanımını ulaştı. 

Türkiye Elektrik Kurumu UYGULAMAYLA TAM HİZMETLER ELİNİZDE

İstanbul Megakent Belediyesi ve iştiraklerinin sunduğu hizmetleri türkiye elektrik kurumu çatı altında bir araya getiren bu uygulama aynı zamanda Türkiye ’nin en yaygın kullanımlı ‘Süper Uygulaması ’ haline geldi.

Şehirlerin dijital mutasyonu alanında bir hayli mükâfata layık görülen “İstanbul Senin”,   İstanbul Megakent Belediyesi ’nin sahipliğinde KOBİL ’in teknolojik altyapısı ile yaşama geçiriliyor.

İstanbul Senin ile erişimden fatura ödemelerine, fiyatsız İBB Wi-Fi hizmetinden otobüs saatlerine, fiyatsız faallik biletlerinden sosyal destek müracaatlarına kadar geniş bir yelpazedeki hizmetleri türkiye elektrik kurumu uygulamadan İstanbullulara eriştiriyor.

İstanbul Senin ’de öne çıkan hizmetler şöyle:  

İş Ara İş Bul 120 binin üzerinde şahsa özel sektörde iş imkânı sağladı. Enstitü İstanbul İSMEK ile 500 binden fazla İstanbullu fiyatsız kurs ve eğitimlere kayıt oldu.  10 bin üzerindeki İBB WİFİ noktasına her gün 100 binden fazla kere İstanbul Senin üzerinden türkiye elektrik kurumu tıkla bağlanılıyor. Üstelik bu servisle aylık 60GB internet ulaşım hakkı kazanılıyor.   Her gün on binlerce otobüs kullanıcısı “Otobüsüm Nerede” mini uygulaması ile otobüsünün durağa ne zaman geleceğini görebiliyor“Nasıl Giderim” mini uygulamasında toplu erişim ile kendilerine en süratli rotayı oluşturabiliyor. Binlerce İstanbullu fiyatsız olarak konser ve aktifliklere fiyatsız davetiye hakkı elde etti. Dijital Çözüm Merkezi hizmeti veren “Canlı Destek” mini uygulaması ile 150 binin üzerinde İstanbullu suallerine süratli cevap aldı.  Ayda 600 binden fazla haneye giren Hamidiye Su, online sipariş kanalını bu platformda hizmete sundu.  İGDAŞ ve İSKİ gibi ehemmiyetli müesseseler fatura ödemelerini İstanbul Senin uygulaması ile süratli ödemeye açtı. Değişik bir hayli hizmeti bu kanaldan vermeye başladı.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı