Kafein Teknoloji'den global atak

PAYLAŞ
Kafein Teknoloji'den global atak
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Kafein Teknoloji ’nin müesseselerin bilgi idaresini kuvvetlendiren yeni çözümü Data Touch OpenText ’in evrensel satış fihristinde yerini aldı.

 Türkiye ’nin lider teknoloji firmalarından Kafein Teknoloji, ileri seviyede bilgi yönetimi çözümlerine olan arzı karşılamak emeliyle geliştirdiği son yazılım ürünü Data Touch ’ı duyurdu. Türk mühendislik takımıyla Data Touch ’ı geliştiren firma, alıngan bilgilerini tesirli bir biçimde idaremek isteyen müesseselere evrensel çapta takviyeci olacak bir bilgi koruma seviyesine erişmeyi kastediyor.

Dijitalleşmenin sürat kazanmasıyla beraber firmalar, bilgi yönetimi alanında artan yeni nesil lüzumlarla karşı karşıya kalıyor. Özellikle büyük müesseseler, değişik bilgi tabanlarında yakaladıkları binlerce bilginin ne olduğunu ve bu bilgilere hangi uygulamaların nasıl ve ne zaman eriştiklerini öğrenmiyor ve takip edemiyorlar. Yenilikçi ürünleriyle Türkiye ’nin kendi alanında lider konumunda olan teknoloji firmayı Kafein Teknoloji, yazılım çözümleri ve bilgi koruma ve geçimlilik KVKK alanındaki liderliğiyle, müesseseler içinde alıngan bilgilerin güvenliğini sağlamayı hedefliyor. Yenilikçi firma, bu vizyonla sektör bağımsız olarak tüm orta ve büyük şirketlerin kullanabileceği bir yazılım ürünü olan Data Touch ’ı sundu.

Data Touch, müesseselerin bilgi tabanlarında yakaladıkları tüm bilgilerin hangi bilgi tabanında ve nerede olduğunu takip ederek ve hangi uygulamalar tarafından kullandığını tanımlayarak bilgi stokunu sağlıyor. Müesseselerin sistemlerine bütün entegre ve otomatik bir biçimde ulaşarak müesseselerin işleyişlerini kolaylaştırmayı kastediyor. Bu sayede müesseseler, bilgi tabanlarındaki bilgileri daha iyi idareyebiliyor, bilgi ulaşımı ve kullanımını optimize edebiliyor, iş faydalılığını artırabiliyor ve afaki maliyetlerin önüne geçebiliyor. Ayrıca Data Touch, şahsi bilgilerin korunması mevzusunda da çözümler sunuyor. Müesseseler, alıngan bilgileri kullanan uygulamalara özel güvenlik tedbirleri alabiliyor ve bilgi güvenliğini sağlayabiliyorlar. İş faydalılığını artırmak için, Data Touch müesseselerin farklılık tahlili ve bilgi bulguyu süreçlerini otomatize ediyor.

Müesseselere %20 ’ler seviyesinde maliyet ve zaman kazanımı sağlıyor

Kafein Teknoloji Ürün Geliştirme Direktörü Mehmet Ersin Bitirgen, “Kafein Teknoloji olarak, teknolojik büyümeleri yakından takip ediyoruz ve bu büyümeleri ürün geliştirme sürecimize entegre ediyoruz. Emelimiz, alıcılarımıza en son teknolojileri kullanarak daha iyi çözümler sunmak. Bu bağlamda yaşama geçirdiğimiz ürünlerden Data Touch, müesseselere iş yararlılığı ve maliyet mevzusunda ciddi avantajlar sağlıyor. Sayılarla ifade etmek gerekirse, Data Touch, müesseselere değişlik incelemesinde ve bilgi bulgusunda %20 ’ler seviyesinde maliyet ve zaman kazanımı sağlıyor. Müesseseler, bir farklılık yaparken hangi bilgilerin etkileneceğini, bu bilgilere hangi uygulamaların ulaştığını ve farklılıkların nasıl bir tesir yaratacağını daha iyi kavrayabiliyorlar. Bu sayede, yanılgılı farklılıkların önüne geçebiliyor, bilgi geçimliliğini sağlayabiliyor ve iş süreçlerini daha süratli ve bereketli bir biçimde idarenebiliyorlar” biçiminde bilgi verdi.

OpenText iş birliği, Data Touch ’un kullanıcı arkadaşı bir hale gelmesini sağladı

Kafein Teknoloji bu yeni ürün özelinde OpenText  ile hakikatleştirdiği iş birliği kapsamında Data Touch ürünnamı, OpenText  ürünleri ile entegre olacak biçimde geliştirdi. Bu sayede Kafein Teknoloji, OpenText ’in güçlü teknolojik altyapısını, bilgi yönetimi ve güvenlik çözümleri ile bir araya getirerek alıcılarına daha kapsamlı bir çözüm sunuyor. Bu iş birliğinin neticeyi olarak Data Touch, alıcılara daha kolay ve tesirli bir kullanım tecrübeyi sunarak daha kullanıcı arkadaşı bir ürün haline geldi. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı