Karne armağanınız Teknosa'da

PAYLAŞ
Karne armağanınız Teknosa'da
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin lider markası Teknosa, karne ve yarıyıl coşkuyu yaşayan talebeler için pek çok ürün grubunda kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, notebooktan tablete, kulaklıktan reyin ürünlerine yarıyıl tatilinde çocukları mutlu edecek değişik alternatifler yaratıyor. Tecno Camon uslu telefonlar 6.399 TL indirimli maliyetinin yanında full destek koliyi armağanı ile Reeder uslu çocuk saatleri de 1.999 TL indirimli maliyetinin yanında fiyatsız Tekno Garanti ile teknolojiseverleri bekliyor. Oppo markalı seçili telefonlar ile seçili tablet ve notebooklarda da değişik indirim olanakları sunan Teknosa, kulaklık ve reyin ürünlerinde de cazip alternatifler oluşturuyor. 

Teknosa ’da yarıyıl süresince TeknoClub abonelerine bir hayli reyin ve mobil aksesuar ürünlerinde yüzde 30 ’a varan indirim fırsatları da var. Ayrıca TeknoClub aboneleri için bluetooth speaker, hoparlör ve kulaklıklarda da değişik kampanyalar uygulanıyor. TeknoClub aboneleri Razer Kraken kulaklığa 999 TL yerine 690 TL ’ye, JBL Charge 3 bluetooth speaker ve hoparlöre 3.290 TL yerine 2.790 TL ’ye sahip olabilecek.

Yarıyıl tatilinde teknolojik lüzumları için Teknosa ’nın 67 ile dağılan mağazaları ve teknosa.com ’dan alışveriş yapanlar 23 Ocak ’a kadar kampanya fırsatlarından faydalanabilecek. 

 

Kaynak: adamnedio.com